Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

myskaq
17. zář 2013

@anjelik0912 jasny no snažím se teď netestovat 🙂 mrcha zatím nikde :/ ale času je ještě dost na to aby přišla 🙂 takže to zatím nijak neřeším 🙂 pracuji 🙂 uklízǐm v apartmá nech a pak ještě o víkendech dělám recepční v jedne firmě 🙂 a ty jsi pracovala kde ??

anjelik0912
17. zář 2013

@myskaq ja som rok pracovala v jednej firme s oblecenim ale ked som otehotnela tak som v 5tt skoncila a teraz doma som ...na rok chcem ist do skoly tak uvidime ci mi to vyjde ale dufam ze ano 😎

myskaq
18. zář 2013

@anjelik0912 ahaa 🙂 no ja taky chtěla na nějakou skolu ale ted me spis lákají kurzy víš🙂 baví me malovat tak bych se tomu chtěla věnovat 🙂 kdyz jsem v práci denne tak na to pak nemám náladu :/ a jakou skolu bys rada ty ?? Myslíš jen na zdokonalení ajiny ?? 🙂

anjelik0912
18. zář 2013

@myskaq hej ten rocny kurz na college ale to az na rok lebo teraz by to nemalo vyznam velmi a co mrcha dosla?

myskaq
18. zář 2013

@anjelik0912 jasny no 🙂 chápu 🙂 nee ještě ne :/ včera mi bylo v noci špatně a rano taky na zvracení :/

anjelik0912
18. zář 2013

@myskaq tak ked do zajtra nedostanes uz by ten 10tkovy test mal ukazat ciarku ale zrob hned rano ked sa prebudis

myskaq
18. zář 2013

@anjelik0912 dobre vYzkousim 🙂 mám porad takove tlaky v podbrisku tak mám porad nutkání chodit na wc a kontrolovat jestli nedorazila :/ zítra to trestnu pokud nedojde 🙂 a odkud jsi vůbec přesně ?? Myslím ze Slovenska

anjelik0912
18. zář 2013

@myskaq no ano zo slovenska vychodneho 😀 tak potom rano daj vediet ze co

myskaq
19. zář 2013

@anjelik0912 ahoj tak jsem testovala rano a nic Jen stinek slaby :/ tak ja nevim :/ ms zatim nikde. Tak nevim co to znamena ... Nvm jestli ta ranni moc nebyla moc naredena protoze jsem ska spat pozde rano a docela dost jsem Pila pred spanim :/ nevim. Je to divne :/

anjelik0912
19. zář 2013

@myskaq moc je uplne v pohode to sa neboj je uplne jedne kedy si sla spat alebo co si pila 😉 tak ked ti meska menzes a mas pocit ze tam vidis tzv. ducha na teste tak by mal byt pozitivny 😀 ale este samozrejme vydrz par dni a test opakuj najlepsie tak 5dni vydrz potom by ciarka mala byt silnejsia a samozrejme ked mrcha nebude tak navstiv lekara

anjelik0912
19. zář 2013

@myskaq skus mozno nejake foto kde je vidiet toho ducha 😎

myskaq
19. zář 2013

@anjelik0912 ja jsem to vyhodila pak do kose :( ten test :D jj pockam a otestuju az pristi Tyden 🙂 za dva tydny poletim do ceska tak si zajdu hned k doktorovi pokud to do te doby nechytnu... Ja jsem prave myselela ze pred Tim testovanim by se nemelo moc pit at ta moc neni naredena :/

anjelik0912
19. zář 2013

@myskaq 😀 to ako si na to prisla cosi hahah 😀 sorry ale je mi to smiesne ...tak pockaj ale vies o tom ze v prvych 3mesiacoch je nebezpecne lietat mozes potratit ...

myskaq
19. zář 2013

@anjelik0912 cetla jsem to dokonce Tady nekde na foru nekdo to tu psal :/ vazne to litani ohrozuje??? :( tak to nevim pak jak to udelam :/

anjelik0912
19. zář 2013

@myskaq skus sa opytat zien ktore leteli alebo popozeraj este poriadne na fore ja som len pocula

anjelik0912
19. zář 2013

@myskaq vraj najlepsie a najmenej rizikovejsie je obdobie medzi 14. a 28. tt. v tomto obdobi tehotenstva nieje take nebezpecne lietanie ako je to rizikove na zaciatku tehotenstva...

myskaq
19. zář 2013

@anjelik0912 aha as no cetla jsem si ted o tom neco,to jsem ani netusila no kdybych byla Tehotna a do odletu bych to zjistila tak bych hodne zvazovala. Nektere psali ze litali normalne I v zacatku ale urcite bych se Bala potratit bych nechtela takze bych to musela odlozit no :/ to dekuji za informaci ;)

anjelik0912
19. zář 2013

@myskaq no niektore to mozu zvladnut v pohode ale neriskovala by som to...ked si budes ista ze si v tom tak skus to zvazit...a vies co teraz ma napadlo skus kupit digitalny test ten je spolahlivy ked uz mas po termine mrchy mal by ti ukazat tyzden v ktorom si poslem foto ti ako vyzera

anjelik0912
19. zář 2013

@myskaq presne takto mi ukazal môj ked som si robila po termine menstruacie

myskaq
19. zář 2013

@anjelik0912 jj clearblue koupim 🙂 ten bych mohla zkusit no ;) urcite taky bych se bala to riskovat :/ prave :/ Jen to do te doby Musim zjistit :D

anjelik0912
19. zář 2013

@myskaq sprav si zajtra ten Clerablue ten je vazne dobry a budes si istejsia ako cakat na ciarku kym bude silnejsia :P

myskaq
19. zář 2013

@anjelik0912 dobre 🙂 pak se ozvu co a jak ;)

anjelik0912
19. zář 2013

@myskaq oki tak budem cakat

myskaq
20. zář 2013

@anjelik0912 ahoj tak testik jsem delala primo ten clearblue digital ukazalo mi to not pregnant takze nic :/ zaroven jsem udelala i ten 10kovy a tam mi do 3 minut nabehl zase duch :/ je Pravda ze ty 10 múzou dělat falešné výsledky .. To vím .. No nezbyde mi než jet do Česka s zjistit co se děje možna mam vázne třeba tu cystu :/ nechci myslet na nejhorší ale :/ co už ...

anjelik0912
20. zář 2013

@myskaq tak necakaj 2tyzdne kym vycestujes vyhladaj doktora tu v anglicku ved aj tu su doktori ja by som urcite necakala !! moze to byt vazne hocico

anjelik0912
20. zář 2013

@myskaq ako ten clearblue je az tusim 25tovy cize ten este nemusel zachytit HCG no neviem vazne

myskaq
20. zář 2013

@anjelik0912 no me prave přijedou naši příští týden a pak s nimi jedu zpět do Česka kde me objednali chtěla jsem jít tady ale nejsem zaregistrována nikde :/ no musím to nějak poresit s přítelem :/ vím no ze je to 25 ja si nechci dávat naděje nebo tak to vůbec spis to beru s nadhledem ale našla jsem stránku anglickou kde pisou taky holky z vlastní zkušenosti ze jim ukázal spatny výsledek no nevim uvidím co bude :/

anjelik0912
20. zář 2013

@myskaq hmmm ja mam s tym testom dobre skusenosti a nemyslim si ze viac testov kde ti ukazalo slabu ciarku bolo chybnych no ja na tvojom mieste skusim iny test ale s citlivostou 10

myskaq
20. zář 2013

@anjelik0912
@anjelik0912 no prave ze ja jsem na ten test taky predtim slyšela jen pozitivni ohlasy tak proto mi to přišlo divne :/ no pokusím se sehnat. Jiný test a zkusit jiný no :/

anjelik0912
20. zář 2013

@myskaq tak urcite potom napis ked budes vediet co sa deje

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru