Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

kristl85
22. črc 2013

@whirpie Děkuji moc, ale jeste opravdu neni k čemu, zatím si spis myslím, že sem blázen, co vidí duchy;))) Držím ti pěsti hrozně moc.

kacik87
22. črc 2013

@kristl85 jupííííí 🙂 já jsem to upe věděla ! Kristy, hlavně ať nám ty naše dušíky sílí 🙂 🙂 🙂 Muž mi říkal ráno, ať nejsem moc nadšená, že je to slabý, ale zkoušela jsem to fotit a je to fakt vidět 😀 až příjdu z práce pošlu foto a předtím valím do lékárny pro další testíky a hlavně mám poslední tabletku kys. listové 😅
Však se podívej, v kolik jsem to psala, 4.30 jsem testíkovala 😀 Jsme fakt bláznivé 😵

kacik87
22. črc 2013

@whirpie děkujeme, snad už je to "ono" 🙂 Neboj, příště to už bude, hlavně, že už máš pořádnou lékařskou péči a půjde to samo 😉

kristl85
22. črc 2013

@kacik87 Fakt? 🙂 ty jsi vědma🙂 jj budu doufat za nás obě, aby sílily a bylo vše v naprostém pořádku. Jasně, nebudem se radovat ať nás to nesemele, kdyby náhodou. Fakt? Já to taky vyfotila, vidím ho, ale mnohem ještě míň než v reálu. Já taky valím z práce rovnou ro lékarny, chci zkusit ten digitální, máš s ním zkušenost? A nezapomeň hned poslat fotku, budu na to čekat🙂JJ ja vstávala v 5, takže sme na to stejně🙂))) ještě že se můžem takto podporovat online nonstop🙂))

kacik87
22. črc 2013

@kristl85 Já si od rána hledala co jíst a nejíst... Dneska mě hrozně celej den bolí bříško, jako bych měla Ms dostat 😢 Fotečku určitě pošlu, ale asi kolem sedmé, ještě mám zařizování... Vědma nejsem 🙂 ale když po těch sněhobílých testech svitne naděje, hned se jí chytím 🙂
S těma digitálníma, tak ty jsem měla jen jednou a byl negativní 😀 takže ukazoval správně... Já dávám přednost těm normálním, tam je šance něco vidět. Jen jak mě bolí to bříško, tak se moc bojím a tak jsem nevolala ani abych se objednala na gyn :(
Jo a jinak podle online kalkulačky, pokud to klapne, jsem v 5 tt 😅 ty asi taky tak, co ? 🙂

kristl85
22. črc 2013

@kacik87 🙂 co to je za kalkulačku? To neznám. Pošleš mi odkaz prosím? Já sem nějak v depce, pořád se dívám, jestli tam opravdu jsou nebo ne a nevím. Počítám minuty až vypadnu z práce.

jenyska4
22. črc 2013

@kacik87 Kačuli!!!! Pecka...já to tušila🙂))))) gratulace veliká.

jenyska4
22. črc 2013

@kristl85 Kočko!!! Ty taky?Holky já jsem uplně na měko, tady bulím jak želva...já na Vás tři dny myslela a dnes jak na potvoru mě padal net. Tak gratulaceeeeeeee!!!!

jenyska4
22. črc 2013

@whirpie určitě Ti to vyjde...já jsem na dovči a nikde tu testy nemají...takže se nemužu testnout 😒 asi to do návratu nevydržím, když už i kočky testily a mají dvě čárenky.... 🙂

kristl85
22. črc 2013

@jenyska4 Děkuji ale jeste neni k čemu, je to tak slabá čárka, ze tomu vůbec nevěřím. Po těch všech bílých testech to bylo jak z nebes, ale šťastná budu az to fakt budu vědet na 100%. Do te doby budu mít strach z toho zklamaní;(

A co ty zlati? Ty jsi na tom jak? Držím ti pěsti;) a nebul;))))

kacik87
22. črc 2013

Tak holky, řekněte mi, prosím, že se mi to nezdá 🙂 Je to jeden testík a jeho více foteček, tyhle jsou podle mě nejvíc viditělné, ikdyž teda ráno mi to přišlo jako opravdu silná čárka, teď nevím sama...

Jenysko, děkujeme 🙂 a Kristy, už jsi doma? Já přiběhla s novou zásobou testů, kys. listovou a lízátkama 😀

jenyska4
22. črc 2013

@kristl85já se za chvíli testnu 😉 ale tento měsíc nevím nevím...mám uplně nafouklé břicho 😖 asi uletím či co 😉

jenyska4
22. črc 2013

@kacik87 pipka to máš jasně pozitivní test 😉 vše už bylo řečeno tak ted jenn at sílí, mám mega radost 😲

kacik87
22. črc 2013

@kristl85 http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka
zadej tam první den poslední menstruace 😉

kacik87
22. črc 2013

@jenyska4 já doufám, že bude sílit 🙂 už jsem si spočítala, že bych byla v práci do Vánoc a pak doma připravovala pokojíček 🙂 😅 😵 😅 😵
A ty honem testni, ať víme .-)

sarkad2856
22. črc 2013

@kacik87 No tak to je jasné těhu 😉 Gratuluju !!!

kacik87
22. črc 2013

@sarkad2856 děkujiii 🙂 to je tak krásné 😅 😵

jenyska4
22. črc 2013

@kacik87 Měla by jsi beránka vid 😉 krásné znamení 🙂 já tady požírám meloun a čekám na tatku až se mě vrátí s testem.Jsi ted cca 5 týden tak za 14 dní bude bít srdíčko waw🙂 a proč by čárenka nesílela ted už bude jinak by jsi to dávno dostala...Holky Vy mě ted zdrhnete, nevěrnice a já tu budu testit sama 😀

sarkad2856
22. črc 2013

@kacik87 nz 🙂 jen tiše závidím

kacik87
22. črc 2013

Můj muž to ráno počítal a prej, já jsem už dost velkej ořech tvrdohlavej a ještě beran 😀 A neboj, sama tu nebudeš, moc jste mi, všechny moc pomohly, když jsem se o to všechno mohla s někým podělit a krom vás a mého muže je to tajné 🤐 Stejně je to zvláštní, sedm měsíců čekám, poprvé zkusíme měřit teplotu a fakt jsem měla ovulku později 🙂

kacik87
22. črc 2013

@sarkad2856 Jak dlouho zkoušíte a který den jsi ?

sarkad2856
22. črc 2013

@kacik87 5 let ☹ ted máme pust,byla jsem na operaci tak můžeme až v září

kacik87
22. črc 2013

😢 to si opravdu neumím představit... A mrzí mě to, příroda je někdy hrozně nespravedlivá. Snad se od září bude dařit, je to téměř "za rohem" 😉

kristl85
22. črc 2013

Jezis no to je nádhernýyyyyyyy;) kaciku hrozne moc gratuluji. To je fakt neco;) to ja tu carku nemám z poloviny, uz se začínám bát, ze sem udělala zbytečně rozruch;( to ke tak krásný, skoro se mi vlily slzicky z oči;) ted uz jen at je vse v nejlepším pořádku. Nejsu doma, sem na pivu;))) jednomu v tom teple neodolám;)))

kristl85
22. črc 2013

@jenyska4 Tak dej hned vědet, držím pěsti;)

kristl85
22. črc 2013

@sarkad2856 To je mi moc líto;( budu doufat i za tebe.
@jeniska4 A nikdo nikam zdrhat nebude neboooj;)

sarkad2856
22. črc 2013

@kacik87 no je to hrozné,a taky už se potom bojím každe příchozí MS,no tak snad to tychle uteče 🙂

sarkad2856
22. črc 2013

@kristl85 Děkuji,tak snad už to bude co nejdříve 🙂

jenyska4
22. črc 2013

jdu na to test je tu, ale musím přes celej kemp 😒 doufám, že mě s tím kelímkem nikdo neuvidí byl by to slušný trapásek 😎

kristl85
22. črc 2013

@kacik87 Zlato a víš kdy ste pocali?;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru