Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
14. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno ve spolek! 🙂 Konečně je pátek!😀 Tak to mi povídej, že tě to břicho tak bolelo. Tak to je blbé, že ti spadla ta teplota, ale třeba ti ještě zítra zase stoupne ...dokud nedorazí MS, není nic ztraceno🙂 No na tom ovu testu taky vidím čárku, tak proč je negativní? (Tím, že jsem ještě žádný nedělala, tak nevím jak to funguje) 🙂 Mě ty papírkové testy prostě matou 🙂
Tak to jsme se sešly! 😀Tobě se točí hlava a máš závratě, a mě hlava bolí a je mi špatně😀 Takže já jsem dneska naměřila 36,3, takže teplota je v normálu protože dnes je 7den cyklu.Minulý cyklus jsem 7.den měla tu stejnou teplotu a den před tím 36,4 což bych asi taky naměřila včera, kdybych nespala s tou mikinou 🙂 Takže Ovu to nebyla, protože by se teplota pořád držela nebo stoupla. Ovu bych měla mít přesně za týden...uvidíme...minule to bylo v pátek, tak jsem zvědavá, co tento měsíc. Z té zvýšené teploty jsem jelen.🙂 Jak jsem přišla odpoledne z práce tak jsem si ji znovu měřila, protože mi bylo pořád špatně, no a pořád jsem měla zvýšenou teplotu ale 37,6 (teploměr pípá jinak u zvýšené teploty). Tak jsem si šla lehnout, ale i tak mě pořád ta hlava bolela no a potom až k večeru přestala. Tak ti nevím. Normálně když mě bolí hlava od plotynek, tak mě bolí fest a přestane až když jdu spát tak až další den. Včera když jsem šla spát, tak už mě nebolela. Takže se prostě vyprdnu taky na tyhle příznaky, protože si to tělo ze mě dělá srandu.😀 Tak ať nám to dneska rychle utíká 🙂 Už chci aby byl víkend🙂 Včera se snad vypršelo, tak snad už bude hezky...kéž by🙂

petrysek181
14. říj 2016

@pulguita ta carka by musela být stejna jako ta kontrolni vis takze to nic neznamena☺nějak je mi to celkem jedno uz sem s tim smirena jakmile ta teplota klesla tak to je urcite jasne tak to mivam vzdycky ale u tebe je to divne nepokousi se o tebe nějaká viroza☺to by ti ta teplota takhle stoupla ja jeste ctyri hodky a konecne padla a hura vikend😁

pulguita
14. říj 2016

@petrysek181 Aha no já už bych myslela, že je pozitivní. Ale třeba ti zítra MS nepřijde, však uvidíš.
Taky neumím rozeznat ovu test o těhu testu. Někdy je tu ukazují a mi připadají stejné🙂 Rozdíl je v té barvě? Jestli někdy dojdu k testování ovulace tak asi koupím ten digitální, ať v tom mám hned jasno. No ta moje zvýšená teplota je fakt zvláštní, ale dnes je mi fajn ...jako by nic. To je to divné. Kdyby na mě něco lezlo, tak to jen tak neodejde. A ráno jsem měla zase nízkou teplotu. No nic, prostě to budu taky ignorovat a uvidíme. 🙂 Ja taky mám padla za 4 hodky tak už se těším😀

petrysek181
14. říj 2016

@pulguita vis ja ja mela tu zvýšenou teplotu jak sem ti psala ze to neni normalni a pak se to ustalilo tak uvidis z domova pisnu vic☺

pulguita
14. říj 2016

@petrysek181 No to se mi právě stalo ten minulý týden, 2 dny jak mi bylo špatně, tak jsem ji měla odpoledne tak zvýšenou a pak mi ve čtvrtek začala ta teplota klesat, a pak v sobotu ta MS. No ale divné je to, že mi ta teplota takhle stoupla hned po MS. No nic budu to ignorovat a je to. Nakonec budu mít celý seznam příznaků, kterých si nebudu všímat a až jednou otěhotní, tak nebudu mít příznak žádný a nepoznám to😀 tak pa pa!🙂

petrysek181
14. říj 2016

@pulguita tak a je to tu hlasim ze zacinam spinit takze jedu s tebou dalsi kolo😀

pulguita
14. říj 2016

@petrysek181 Kurnik tak to mi povídej! A já myslela, že se ti zadařilo. No nic ...neboj jedeme dál🙂 Dobré je, že tě MS netrýznila jak mě a hrála si na schovku. Taky je fajn, že když už přišla, že přišla až dnes a ne ve středu...aspoň máš teď o něco delší cyklus a to je taky dobré. Tak přeji ať tě moc to bříško nezlobí a je fajn, že tím že už je skoro víkend, tak ty nejhorší dny budeš doma v klidu a ne v práci. Tak se drž...za chvilku jsi doma. Počkej ale špinění taky ještě nemusí vyloženě znamenat MS! No však uvidíš jak se to vyvine. Děj vědět a drž se! Pa pa🙂

lupmice88
14. říj 2016

Ahojky holky prosim poradte vcera tj ctvrtek prvni pozitivní ovulcni test tak sm ena to hned skocili,cely vcerejsem i noc me bolel podbrisek a i dnes me boli,ale ovulacni test ej negativni,ma cenu se jeste dneska snazit?

kacwi
14. říj 2016

@lupmice88 určitě to cenu má ;)

pulguita
14. říj 2016

@lupmice88 Jasnačka! Snažte se ať to pojistíte 🙂 Držím palce, ať se zadaří🙂

petrysek181
14. říj 2016

@lupmice88 jasne ovulka muze probehnout az v rozmezo 24-48h tak hura do toho☺

petrysek181
14. říj 2016

@pulguita kdepak je to tutovka☺ale nevadí uz mam v kabelce dve baleni tabletek a jdeme do to toho☺konecne doma jdeme odpocivat a pak uvidime jestli neco budeme delat😁krasny vikend uzivej volnicko

pulguita
14. říj 2016

@petrysek181 No to je teda škoda a já doufala, že aspoň ty budeš mít štěstí. Snad se nám zadaří tento měsíc🙂
Budu se snažit nevnímat příznaky a nemyslet moc na to, i když to je těžké. Na každém kroku vidím nějakou těhotnou holku anebo maminky s kočárkem🙂 jsem si tak říkala, kdoví jak dlouho to trvalo jim🙂 Ale neboj my se taky dočkáme🙂
Já jsem nakonec z práce letěla do centra, a koupila si na sebe nějaké trička teď na podzim/zimu páč jsem přibrala a ve všem vypadám blbě..Tak v pondělí už chci opravdu do toho fitka, i kdyby trakaře padaly..to jsem na sebe zvědavá😀 Teď už jedu domů, tak jsem zvědavá kolik budu mít sil něco dělat. 😀 Krásný víkend!🙂

petrysek181
14. říj 2016

@pulguita ja sem taky pribrala hlavne na brise ale uz sem to prestala resit snazim se nemit upnute veci a kaslu na to vzdy sem mivala brisko tak ted je o malonko vetsi😀rikam si ze to jeste neni tak hrozny driv sem chodila taky cvicit i trikrat tydne ale se smenama je to nemozne takze si dobra ze jdes☺☺ja sem asi spis lina😀dneska se mi pekne ulevilo jak sem to dostala vcera sem umirala na bolest prijde mi co jsme se zacali snazit o mimco ze ty bolesti sou horsi nevim jestli si to vsugeruju nebo co☺ja si delala nadeje taky ale jakmile tohle zacalo byla em si jista jak to dopadne proste sem se ani necitila tehotensky😅nevim jak to popsat☺ted se budi taky snazit na to nemyslet ale s blizicim se terminem ms mi to stejne neda takze ted si opet objednam ovu testy a budeme se snazit pekne uz pred at je z toho ta holcicka☺

pulguita
14. říj 2016

@petrysek181 No mi ty kila šly vždycky do stehen a zadku a teď už i břicho☹ No právě jsem dnes kupovala volnější trička a to jsem stejně poslední dobou nic upnuteho nenosila,protože se v tom necítím. V srpnu jsem se překonala a fakt jsem chodila a cítila jsem se fajn. Ne že bych zhubla ale nepřipadala jsem si tak nafouknutá. No snad než otěhotním aspoň trochu zhubnu, takže pokud mi to bude trvat než otěhotnim, tak snad se dám trochu do formy.🙂 Já sice bolesti moc nemám, ale od toho co se snažíme, tak vnímám některé ty orgány jak tam prostě něco dělají, tak mě asi něco semtam píchne. Možná předtím jsem to nevnímala, kdoví. 🙂 Já ty ovu testy ještě dělat nebudu, budu jen měřit tu teplotu. Já si myslím, že můj zákon schválnosti nakonec nadělí kluka, ale možná jestli mi to bude trvat, tak pak budu ráda i za toho klučinu🙂 Na holčičku se to prý nemá dělat v den ovu ale jen do 2dnu před ovu...pak v den ovu ne a potom až den po ovu...což mi moc nesedí. Myslím si,že pak už je to dost komplikovane,aby z toho něco bylo. Možná na to tento měsíc štvu a ovu neovu budu ráda jestli se budeme snažit v termínu a trefíme se do ní, po zkušenosti z minulého měsíce kdy spermijky nevydržely, ovu jsme propásli a nesnažili jsme se tolikrát co by bylo za potřebí 😀 Tak snad ji ten příští týden vychytáme i když už se snažím na to moc nemyslet, protože mě to znervózňuje😀

petrysek181
14. říj 2016

@pulguita jebto proste bud a nebo ikdyz to clovek vychyta stejne je male procento ze se to povede takze nevesime hlavu nekdy to vyjde uvidime je mi celkem jedno at kluk nebo holka hlavne ze se zadari a vyjde to ikdyz holcicku bych si strasne prala uz ted tu mam převahu chlapu☺tak by se to vyrovnalo ja akorat vybiram samolepky na zed do obýváku a snad na mimi nebudu mit cas tolik myslet☺urcite nam to vyjde a pak se tomu zasmejeme jak jsme se poctive snazili😂😂

pulguita
14. říj 2016

@petrysek181 Já jsem teď v lidlu a koupila jsem si další 2 trička tak snad mi budou😀 No my bysme taky rádi holčičku, ale co bude to bude jen ať se zadaří🙂 Už abysme byly v tom a tipovaly jestli to bude holčička nebo chlapeček🙂 Já obdivuji ty holky co říkají, že se na to vyprdly a přestaly se jakoby snažit a z ničeho nic otěhotněly. Tohle si naplánujeme na listopad, pokud nám to ani tento měsíc neklapne🙂 Jen nevím jak se na to přestane myslet😀

pulguita
14. říj 2016

@petrysek181 Poslušně hlásím, že mi trička z lidlu sedí, tak jsem šťastná jak blecha 😀 Nic jdu připravit něco k večeři a snad to stihnu, abych pak ještě mohla jít vyzvednout přítele z práce🙂 Tak ať hezky vybereš tu samolepku! Už máte vymalováno? Vy jedete jak fretky!! 🙂

petrysek181
15. říj 2016

@pulguita vidis jak si dobre poridila☺sikulka ne jeste nemame vymalovano ale zijeme na stavenisti😀tak si to trochu zprijemnuji ☺me uz se to rozjelo ve velkem takze jedeme dal me vyjdou plodne dny na odpolední tak budu muset pritele asi vecer znasilnovat az dojdu domu😂😂krasnou sobotu

pulguita
15. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno a pěknou sobotu! 🙂 No jsem ráda, ty trička jsou super, byly zábalené v takové krabičce, že to vypadalo jak z nějakého hogofogo obchodu😀 Neboj až to dokončíte, tak to budete mít krásné a budeš se kochat🙂 No tak to budete tento měsíc jak já s přítelem...ten můj má odpolední, takže jsem zvědavá jak nám to vzájemné znásilnování půjde. 😀 Krásnou sobotu! Tady svítí sluníčko a je moc hezky, jedeme na veterinu vytáhnout ušákovi stehy z bříška a až se vrátíme, tak to půjde jedna pračka za druhou😀 pa pa 🙂

petrysek181
15. říj 2016

@pulguita tak vy mate krásně a tady je porad pod mrakem😯pritel právě brousi steny tak si dokzes predstavit jak to tu vypada vsude po byte jemny prášek 😀ja hen sedim a cekam nez to dodela a pak mam sichtu ja s hadrem☺ty to mas vzdy o tyden driv nez ja tak ja budu fandit tobě a ty pak zase me😀v Lidlu mají moc pekne veci radam tam taky nakupuji tak drzom usakovi palce odpo se musim hodit do gala mame tanecni a dneska tanci s rodici tak at mu nedelam ostudu snad se tam neskopeme na parketu😁😁😁peknou sobotu

pulguita
15. říj 2016

@petrysek181 Teď jsme dorazili z té veteriny! Ušák ...očička OK, stehy jsou venku a kamínek OK. No a teď ho musím 10dnu pichat (antibiotika)protože přední nožičku nepokládá na zem. Tam měl zapichnutou kapačku po operaci, tak mu to asi nějak nateklo a proto kulhá.Ale jinak je v pořádku. Tak jestli brousíte stěny tak to je nářez...plno prachu, ale jen to nějak setři. Moc si s tím nehrej, protože když to budeš dělat nějak důkladně a pak stejně budete pokračovat, tak to je zbytečně vydaná energie. Šetři se!🙂 Je to fajn že to máme takhle za sebou, aspoň nás to rozptýlí u toho čekání. Je fajn vědět, že se člověk takhle může někomu svěřit, nebo probrat různé věci🙂
Takže nech hadr na pokoji a vyfikni se ať seš ještě větší kost než normálně a tancuj tancuj vykrůcaj!😀 Budu držet palce!🙂 Pěknou sobotu Ti přeji! 🙂

petrysek181
15. říj 2016

@pulguita taky sem vseho nechala a odpo vytuhla na tri hodiny😁😁😁ted musim vyzehlit veci co mame na sebe nejsem z toho moc nadsena nejlepe se citim v riflich a ne v krajkovych šatech ale co se da delat jeste do toho to mam celkem dost tak tam budu nekde sachovat s tamponama☺to je fajn ze to s kralickem dopadlo v pohode a je v poradku uzij si pekny vecer ja uz jdu zitra zase na nocni tak mam ten vikend kratky☺

pulguita
15. říj 2016

@petrysek181 No já si půjdu lehnout na chvilku teď, protože jsem hrozně unavená a to jsem nic moc neudělala. 🙂 Musíme odpočívat😀 Hezky si to užij, občas je to fajn takhle si vyjít a upravit se víc, ale teď už jsem celkem líná na takové věci. Ale zas to musí být fajn vidět, jak ten tvůj syn už chodí do tanečních a tančí. 🙂 Taky přeju pěkný večer a užij si to co se dá, než půjdeš na tu noční. Pa pa🙂

petrysek181
16. říj 2016

@pulguita ahoj a peknou skunickovou neděli ☺vsmcera to bylo moc pekne holky byly jako prnceznicky a kluci stramaci☺ale sem rada ue ted mam chvili od toho pokoj nez bude dalsi prodlouzena☺ja uz sem otravena z toho ze vecer jdu do prace a jak je tam vse jinak ale snad ty nocni budou utikat a zase bude patek😀ted jdu na vecer neco naspat protoze rano dyl spat nevydrzim tak prijemny odpocinek a krasne nedelni odpoledne☺

petrysek181
16. říj 2016

@pulguita promin ty chyby😀

pulguita
16. říj 2016

@petrysek181 Krásnou neděli přeji! Tady je taky sluníčkově a my jsme snídali na balkoně jako v létě🙂 Užívej si zbytek neděle, vem si to tak, že v pátek zas budeš mít víkend dřív🙂 No za nás ty taneční taky byly fajn, ale teď se ty holky a kluci upravují víc než my🙂 Je to jiná doba🙂 Já jsem schopná spát ráno klidně až do deseti a pak odpoledne znova!😀 Jak kdyby mě kousla moucha tzetze😀 Krásnou neděli a moc se v práci nepřetrhni, abys pak měla co dělat zbytek týdne😀

petrysek181
16. říj 2016

@pulguita neboj to ja si o nocni pekne praci setrim😀vubec se mi nechce ale to k tomu asi patri tak si uzij zbytek vecera na kdy ri vlastne vychazi ovulka asi tento tyden vid☺

pulguita
16. říj 2016

@petrysek181 Tak ať ti ta noční hezky odsejpá!🙂 Já teď ještě žehlím, protože nechci ať toho mám moc, protože se mi pak do toho vůbec nechce🙂 Podle aplikace mi vychází ovulka na sobotu, ale minulý měsíc podle bazalky přišla v pátek, tak jsem zvědavá. Tento víkend jsme se tro jistotu snažili, tak uvidíme kdy se Ovu ukáže, i když si myslím, že se budeme muset snažit i někdy přes týden ať mám co nejvíc spermijek v čekárně😀 Tak jsem zvědavá🙂

petrysek181
17. říj 2016

To urcite jestli jí cekas o vikendu tak od stredy na to vlitnete at se neco kouka chytit☺ja mam za sebou prvni nocni a zitra zacinam polykat tabletky tak sem zvedava ikdyz necekam zazraky☺at ti to pondeli v praci rychle utece tady je silena mlha jalo mleko dala by se krajet prosla sem se s hafikem kolem potoka dam vanu a jdeme do peřin pekny den☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru