Kdybych byla těhotná, dá se to zastavit?

whitefoxy
4. zář 2017

Dobrý den,
V sobotu jsme měli s přítelem nechráněný sex a já se trochu obavám, že bych mohla být těhotná i když mi říkal, že se do mě neudelal. Menstruaci mám dostat kolem 8.9. Dá se to nějak zastavit kdybych náhodou byla?

digisek
4. zář 2017

@whitefoxy Každý sex může mít za následek těhotenství, ale podle toho co píšeš byl sex 6 dní před termínem MS a to je většinou už po plodném období. Pokud jsi nevzala tabletku po styku, která zabraňuje početí, tak teď už vydrž na termín MS, pokud se nedostaví udělej těhotenský test a pokud bys náhodou byla těhotná tak to řeš se svým gynekologem. Ten ti jistě navrhne nějaké řešení.

kacasa
4. zář 2017

@whitefoxy souhlasim s digisek...
mimochodem..nebylo by lepší používat prezervativ? jak kvůli otěhotnění tak nemocem? Sexuální výchova už na školách není? Rodiče nepoučí? :-O
Proč všichni řeší až následky?

mia_von_prag
4. zář 2017

Ja by som sa stavila že tehotná nie si. To by si si asi všimla keby z teba niečo tečie, nie?
A nabudúce si túto otázku položiť predtým.

whitefoxy
autor
4. zář 2017

Normálně používáme kondomy ale teď jsme na to nějak zapomněli. A vim že ze mě nic nevyteklo tak počkám na menzes a uvidím 🙂

whitefoxy
autor
8. zář 2017

@kacasa kondomy normálně používáme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru