Nechráněný sex. Můžu být těhotná?

makyyynaa
16. dub 2020

Ahoj, mám takový problém.. S přítelem nepoužíváme žádnou ochranu, prášky neberu. Provozujeme přerušovaný sex a vždy na to byl spoleh. Jenže teď už mám 3 dny opožděnou menstruaci.. Přítel vždy včas přestal a nikdy se do mě neudělal.. Je teď ta možnost, že bych mohla být těhotná? Nebo to může být i způsobeno stresem? Jsem mladá, mám maturovat a tahle situace tomu moc nepřidává.. Vím, že se teď dost stresuju.. Předem vám všem moc děkuji za odpovědi... 😊

kizii
16. dub 2020

Pokud se nechranis, tak je jasny, ze tehotna klidne byt muzes..

nita1984
16. dub 2020

Když si dost zodpovědná, aby ses nechranila, musíš být dost zodpovědná i na to, nest následky. Udělej si test a res to, až podle výsledku. Těhotná být můžeš, ale tady ti to nikdo neřekne

aselluska
16. dub 2020

Nechápu, proč se ptáš. Nikdy jsi nebyla poučena o možnosti otěhotnění při styku, natož nechráněném? Všichni jste hrozný frajeři, ale ona to příroda vytvořila za jiným účelem, než se pobavit.

petula.bir
16. dub 2020

Počkej - podívám se do své křišťálové koule ⚗️
Ano, můžeš byt těhotná pokud mas nechráněný styk. Není nic jednoduššího než dojít do lékárny a koupit si za 50,- kc těhotenský test ... 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

te_reza
16. dub 2020

Mě se na přerušovaný styk doktor téměř vysmál, takže tak 😀

coconat
16. dub 2020

Ahoj.
Také jsem provozovala asi tři roky nechráněný sex a nikdy jsem nebyla těhotná až když jsme se s přítelem shodli, že miminko chceme tak se to hned povedlo.
Znám spoustu lidí co provozují nechráněný sex je to bohužel teď takový pohodlný trend.
Samozřejmě těhotná být můžeš být, ale také nemusíš. Skoč si pro test a uvidíš. Pokud těhotná nebudeš, tak mrkni na nějakou ochranu(pokud miminko nechceš) jsou teď o dost vyspělejší metody jak se chránit než polykat denně prášek🙂
Určitě bych se třeba poradila s gynekologem nebo i mamčou to proberte?🙂 To máš lepší než tady.
Měj se hezky a nestresuj se maturita ani miminko není nic co by ženskou položilo😋

nat
16. dub 2020

@makyyynaa no jasně že nemůžeš,je tam šance téměř nulová,aby jsi otěhotněla 😁😁To jako fakt ? Na blbou otázku blbá odpověď 😟😟

makyyynaa
autor
16. dub 2020

@coconat děkuji ti moc, konečně nějaká normální odpověď 😊

coconat
16. dub 2020

@makyyynaa tak jasně taky jsem byla pěkný číslo a vzhledem k Tvému věku tě tu nemínim nějak moralizovat za tvojí otázku. Venku je dnes krásně tak běž na sluníčko to tě zbaví stresu 😛

makyyynaa
autor
16. dub 2020

@coconat jojo, dneska je moc hezky, tak se půjdu projít, to je nejlepší lék na stres 😊 díky moc

nita1984
16. dub 2020

@coconat a právě vzhledem k jejímu věku by bylo dobré moralizovat. Ať si užívá, ale ZODPOVĚDNĚ!

coconat
16. dub 2020

@nita1984 moralizovat ji mají rodiče nikoliv vy;)

mamio
16. dub 2020

@coconat někde se ty baby musí realizovat 😆aspoň poucovanim jiných... To jsou takový ty uvedomely typy...

lolam10
16. dub 2020

Ano muzete byt tehotna.pred ejakulaci muze dojit k uvolneni par kapek semene o kterych dotycny nevi a dite je na svete...opravdu to je velky risk

mamio
16. dub 2020

@makyyynaa je mala pravděpodobnost že budeš těhotná, test sis dělala? Jinak bych byla v klidu..

orisek56
16. dub 2020

Ty chces maturovat? Fakt? A nebylo by lepsi se vratit prvne na zakladku do hodin biologie? My mame z prerusovane souloze postupne dve deti. Jenze to prvni bylo tak nejak chtene a to druhe bylo prekvapko ale taky chtene, jen prislo driv. Do te doby jsme se plne chranili a poctive oba a proc? Protoze do urcite doby jsme deti neplanovali.... To je co? A moralizovat te budu. Ne protoze jsi mlada a na deti "mas cas" ostatne driv to byl bezny vek. Ale ze ses nezodpovedna. Protoze jestli otehotnis a das to pryc tak jsi zrala na par facek maturantko. Chranit se mate problem, ale zbavovat se pak nepohdlnych deti vam jde jak na bezicim pase. Divne to uvazovani a pro me absolutne neakceptovatelne. Kdyz nechci deti, tak se chranim ne?! Nebo vam k tomu ma dat nekdo skoleni a udelat nazornou ukazku, abyste vedeli jak se chovat, nez si jdete uzivat?

makyyynaa
autor
16. dub 2020

@orisek56 díky za moralizovani🙆‍♀️ to dítě bych určitě pryč nedala.

orisek56
16. dub 2020

@makyyynaa tak jaky strachy? Nechranis se, musis pocitat s variantou tehptenstvi. Nechces dite, chran(te) se.... Celkem logicke ne?

kizii
17. dub 2020

@makyyynaa tak co? ;)

makyyynaa
autor
18. dub 2020

@kizii dělala jsem test a negativní 😊

makyyynaa
autor
19. dub 2020

@coconat dnes jsem to dostala, takže hned až budu mít po, tak budu řešit nějakou tu antikoncepci 😊

journals
19. dub 2020

@makyyynaa Samozřejmě, že můžeš být těhotná. Přerušovaná soulož není antikoncepce, je to ruská ruleta.
Vždy na to byl spoleh... Co znamená VŽDY? Pár dní, týdnů, rok, dva? Buďte zodpovědní.

marketanova
23. dub 2020

Dobrý večer, riziko tu určitě je. Myslím, že už i v této době by měl člověk spát s člověkem, krterého zná a nemusí se bát. Jde o to si i více sex užít, vymýšlet nové věci. to je ono.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru