Muzu být těhotná?

hej280
17. led 2019

Ahoj,včera jsem měla sex se svým klukem a stala se nám nehoda!praskl nám kondom a hned ho vytáhnul a neberu žádný prášky,ani nevim jestli mám plodné dny,stalo se to 16.1. A ms mám mít až 23.1. Do 29.1.dneska jsem si ale z vaginy vytáhla fakt malej kousek kondomu,jediný co je trochu pozitivní ze mu ani moc nestal a nebyl vzrusenej moc a neudelal se(delali jsme to po 3)muzu být těhotná?

hasara33
17. led 2019

@hej280 ahoj, můžeš a nemusíš, to teď nezjistíš ...musíš počkat až do termínu MS a pokud se nedostaví tak testovat.

mmmmm32
17. led 2019

@hej280 já bych řekla že těhotná nebudeš.Pokud se neudělal jak píšeš,tak by z toho nemělo nic být.My máme přerušovanou soulož jako antikoncepci už 10 let a funguje nám,takže když do tebe nevyvrvholli,tak je to podle mě v klidu

hej280
autor
17. led 2019

@mmmmm32 no on nebyl ani moc vzrusenej a do orgasmu měl hodně daleko prej,vy mate sex bez kondomu a bez antikoncepce?

mmmmm32
17. led 2019

@hej280 jj a klape to.

hej280
autor
17. led 2019

@mmmmm32 hodně si mě uklidnila,za to ti moc dekuju,myslim si ze to procento v mym případě je fakt malý

hej280
autor
17. led 2019

@mmmmm32 prave jsem slysela něco o preejakulaci tak jsem se zlekla

denadena16
17. led 2019

Pokud chceš mít vážné jistotu tak si kup pilulku po.
Stojí okolo 600,- k sehnání jje myslím v každé lékárně musí se užít do 72 hodin ale vím že jsou i některé které můžeš i později

hej280
autor
17. led 2019

@denadena16 jo?a reknes mi název těch pilulek?neopozdi se mi ms?

lachtanice86
17. led 2019

@hej280 ani ty prášky po nemusí zabrat. To jen aby si věděla.

hej280
autor
17. led 2019

@lachtanice86 nezbývá mi nic jinyho než se modlit

eviicka
17. led 2019

@hej280 podle mě je ta pravděpodobnost mizivá, sice nikdy není nic 100%, ale tady by těch náhod bylo fakt hodně, pokud nebyl vzrušený tak ta
preejakulace je nepravděpodobná a ani plodné dny úplně nevychází. (pokud otěhotnět rozhodně nechceš, tak na to nikdy nespoléhej, ale i mě přerušovaná vždycky vyšla a více než 10 let, plodní jsme).
Ani tu pilulku po bych v tomhle případě nebrala, jsou to zbytečné hormony. Každopádně do toho termínu MS ti budu držet palce, ať jsi co nejdříve v klidu.

hej280
autor
18. led 2019

@eviicka no já někde četla ze pokud je ten sex víckrát za sebou tak se v tom preejakulatu mohou objevit živě spermie protože jsou ještě v pochve trubici z předešlé ejakulace

eviicka
18. led 2019

@hej280 no tak pokud jste už před sex měli, tak je to podstatně jiná situace, tam to riziko je mnohem větší a pokud to bylo hned, nebyl se mezitím alespoň umýt a na malé, tak bych tu pilulku po zvážila.

eviicka
18. led 2019

@hej280 já to totiž původně pochopila jakože potřetí v životě...

hej280
autor
18. led 2019

@eviicka byl na malé,a umyl se a udelal se jen na poprvé na podruhé to bylo jen chvili a neudelal se a na potřetí prasknul

hej280
autor
18. led 2019

@hej280 na potřetí jsme šly tak po 10-15 minutách a to už mu ani moc nestal

hej280
autor
19. led 2019

@eviicka na poprvé se udelal,šel se vyčítat a umyl si ho,vyměnil si i trenky a kondom,na podruhé se neudelal jenom měl preejakulat(taky se šel potom umýt,vyčítat možná taky)a sex trval asi 5 minut protože přišel jeho malej braska(byl to jeho poslední kondom tak ho odložil)když odešel cca 15min.tak jsme vzali ten samy a už nebyl ani vlhkej(přítel)a ani moc vzruseny a prasknul tak ho hned vyndal,snad má značka durex kondomu v sobě spermicid

hej280
autor
19. led 2019

@eviicka šel se vycurat*

sniper787
19. led 2019

no jestli se udelal po prve a hned jste sli na to jeste 2x tak mu moc nepomuze se ze umije nebo v trupici penisu jeste pak vytejka prebytecny sperma ktery tlak nevystriknul a to pomalu vytejka

hej280
autor
19. led 2019

@sniper787 my jsme se dívali potom na řek kondom,a nic tam nebylo

hej280
autor
19. led 2019

@sniper787 on byl i curat

hej280
autor
26. led 2019

Tak menzes se dostavila

saminomimino
26. led 2019

Dotaz jak z časopisu Bravo,vždy existuje varianta že otěhotníš i když mu moc nestál a neudělal se,jsme toho živým důkazem a dvakrát jsme otěhotněla jen z kapiček lásky,ale pravděpodobnost je mizivá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru