Narkóza. Jaký je váš názor?

petraaroman1
4. srp 2021

Ahoj prosím potřebovala bych slyšet váš názor 2.7 jsem měla poslední měsíčky a 8.7 chráněny sex z kondomem jenže se nám stalo to že kondom byl malý a zůstal ve mě byl dost hluboko i hned jsem zpanikařila a začala brečet že budu těhotná že to nechci atd pustila jsem sprchu takže nevíme jestly semeno zůstali v kondomu včera jsem si dělala test dva a vyšly pozitivní oba hrozně sem začala brečet že to nechci jsem objednaná k Dr na zítra a hrozne se bojím toho že mi Dr řekne že jsem těhotná tudíž vlastně jdu hned na potrat ale bojím se narkózy co si si

drep
4. srp 2021

@petraaroman1 celková anestezie k potratu je krátká a z pohledu anesteziologa nikterak vzrušující anestezie. Což neznamená, že je zcela bez rizika ( to na světě není nic), nicméně to riziko je významně menší u anestezie šedesátnice na resekci prasklé výdutě břišní aorty

nikjean
4. srp 2021

@petraaroman1 A co chceš slyšet? Názor na co? Nechápu pointu příspěvku.

bara88
4. srp 2021

já doufám že tak hloupý člověk není a že si jen nějaký puberták dělá srandu
@nikjean

nikjean
4. srp 2021

@bara88 Rozhodně troll.

klokanka31
4. srp 2021

@petraaroman1 Taky myslím že jsi troll ☺ každopádně i krátká narkóza může mít "nežádoucí účinky".

marselina
4. srp 2021

@petraaroman1 kdybys musela na přerušení těhotenství, existují pilulky, do narkozy vůbec nemusíš.
Jen nechápu proč jsi tohle neresila v danou dobu když mimi nechceš a resis to až s pozitivním testem

sarkasv80
5. srp 2021

Narkóza u upt trvá 15min a Dr ti může dát tabletku ta je bez narkózy a je dražší než revize cca 6tis

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru