Kdybych otěhotněla před menses, "zastaví" se?

24denisa
15. srp 2017

Ahoj holky,

jsem tu dneska poprvé 🙂
Můj dotaz zní možná hloupě, ale...
V neděli jsem měla dostat menstruaci a v pátek jsme měli s přítelem nechráněný sex - miminku se nebráníme.
Od čtvrtka mě bolelo břicho, prsa, prostě klasika před menstruací a v neděli bolest břicha odezněla, bolí mě jen prsa a pořád jsem to nedostala. Nikdy jsem neměla zpoždění, je možné, kdybych v pátek otěhotněla, že se menses "zastaví"?

Děkuji za jakékoliv odpovědi a mějte krásný den 🌷

apple_tree
15. srp 2017

@24denisa To tezko, k zahnizdeni dochazi nejdrive pet dnu po ovulaci, takze i kdybys mela ovulaci takhle pozde, tak tve telo by v nedeli jeste nevedelo, ze jsi tehotna. Meli jste nechraneny styk uz predtim, ze bys byla tehotna dyl? Zkus si udelat test, uz by na nem melo byt neco videt, pokud jsi tehotna.

24denisa
autor
15. srp 2017

@apple_tree Děkuji za odpověď. Ano, měli jsme nechráněný styk i předtím, ale dávali jsme si pozor, až teď ne - ale je mi jasné, že i minule se to mohlo stát 🙂
Test si určitě udělám.

leki
15. srp 2017

Ja poprve otehotnela tesne po ms (a to jsme si davali bacha) a podruhe tesne pred ms (s bacha jsme si ten jeden mesic davali tez, nechtela jsem, aby se narodilo v prosinci). Si rikam, ze to musela byt vzdy teda mega vule Bozi nebo co 😀 Ale jak pise apple_tree, asi by ten patecni jeste vliv nemel.. Ale ty pred tim mohly, u nas tez mely, ocividne 🙏

24denisa
autor
16. srp 2017

@leki A pak, že to nejde, viď 😁 Jsem sama zvědavá, jak to dopadne.
Díky holky 🙏🏽

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru