Bolesti břicha-36.tt. Máte s tím zkušenost?

jenny16
16. pro 2019

Ahoj holky, mám dotaz jsem v 36. týdnu. Bolesti břicha mě trápí už delší dobu. Na gyndě říkají ze to jsou poslíčci a že kdyby bolesti jsem měla velký tak mám jít na pohotovost, ale nechci plašit. Jsem poprvé těhotná tak že nevím co a jak 😀 bolesti mám v podbřisku jako při MS, ale třeba dneska už mě bolí 3 den v kuse. Nemáte stim nějaká z vás zkušenost. Děkuji předem za odpovědi ☺️

krupka3
16. pro 2019

@jenny16 Poslicky muzou byt i nekolik tydnu v kuse. Ve 36tt uz bych resila jen neobvyklou treba pichavou bolest nebo s krvacenim apod.

denca033
16. pro 2019

@jenny16 deloha se připravuje na porod. Takže bolesti bříška jsou ve 36tt vcelku normální. Řešila bych pouze kdyby bolesti byly pravidelně a zhirsovaly se. Nebo krvácení. Jinak buď v klidu a užívej poslední týdny tehu.

jenny16
autor
16. pro 2019

@denca033 tak ze myslíš když mě to břicho bolí cely den tak je to v pořádku? Jako stejně půjdu zítra radši k doktrovi, stejně bych šla ve středu na kontrolu.

jenny16
autor
16. pro 2019

@krupka3 pichavou bolest mám pravé taky občas a i jako do pochvy

denca033
16. pro 2019

@jenny16 určitě. Taky mě bolelo bříško celej den. To víš tělo se připravuje na porod. Takže odpočívat a žádný stresy

jenny16
autor
17. pro 2019

@denca033 jasný 😊 tak dekuji

sandorova1
23. lis 2022

Jsem 36+5 mám od pondělí bolesti pod bříšku a píchání v konečníku jsem otevřená na 2 Cm tyhle bolesti mám tři dny v kuse mám i průjem celých tich tři dny jsem prvorodička už nevím co mám dělat 😔😔😔 prosím za každou zprávu budu moc ráda ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru