Klasická otázka, jsem nebo nejsem těhotná?

petronelle
29. únor 2016

Ahoj, zdravím vás. Jsem tu nově, původně jsem puze četla zkušenosti ale dnes už mi to nedalo a musím se s někým podělit, vypovídat. Nikdy mě nenapadlo, že to budu tak řešit, když jsem původně chtěla pouze vynechat prášky. Bohužel mě to, co se děje najednou s mým tělem nenechává chladnou. O premenstruačním syndromu vím a vím, že když jsem brala antikoncepci 12 let, že změna nějaká bude....Ale tohle?!

Dnes je 29. 2., dobrala jsem prášky a současně dostala poslední MS 31. 1. takže je to 30 dní a MS nic. Ano, nějaké drobné zpoždění se dá čekat, ale bezpečně jsem (a to opravdu bezpečně, bolelo mě břicho jak čert) jsem poznala ovulaci mezi 13. a 16. 2. Sex v tom období proběhl.

A nyní, mám nateklá prsa, v pátek 26. 2 . jsem po sexu dost zašpinila (do růžova) ale břicho mě nijak extra nebolí, jen semtam jakoby "zatáhne". Včera mi nebylo dobře, cítila jsem se ospale a tak jsem si pro jistotu změřila teplotu. Drží se mi od včerejška 37,3 - 5

Normálně bych si myslela, že jsem těhotná ale test ukazuje jednu čárku a zbytek je sněhobílý.

Je to normální? Má některá z vás podobný premenstruační syndrom? Nebo snad mám ještě čekat a je možné, že se mi čárka ještě neukáže? (Ale zase je dost pozdě).
Anebo mi může být i něco horšího a mám si raději zajít k doktorce.
Ano, jsem z toho docela vyjevená, neznám to. S práškama to bylo pohodlné 🙂

quentinek
29. únor 2016

@petronelle bylinky nejsou leky,ale ve spouste veci fakt pomuzou. Jinak bolest jako pred ms jsem mela celou tu dlouhou dobu i prsa me bolela, to pak pokracovalo i po otehotneni cely 1.trimestr. Takze tezko rict, co to znaci u tebe. A urcite zkus ten kontryhel, jen si prostuduj uzivani, nema se pit porad 🙂

petronelle
autor
29. únor 2016

@1nelinka To si prave rikam taky, buhvi jak bych na tom byla. Clovek ma minimalne alespon pocit, ze pro to neco dela. Take mame "placaty cumacek" ktery si prozatim uziva plne pozornosti a pece 😀 Drzim pesti 😉

petronelle
autor
29. únor 2016

@quentinek Samozrejme. Je to spis takova "berlicka". Prosim, existuje i nejaky kontryhelovy extrakt nebo pouze caje? Vim o nem, jen jsem to zatim jeste neresila. Potrebuju spis upravit cyklus nez hned otehotnet.

petronelle
autor
29. únor 2016

Tohle jsou ty kapky...

aklin
29. únor 2016

Mě cysta způsobila, že jsem MS neměla dva 2 měsíce, neustále tlak a bolesti v podbříšku. Sex je pro mě bolestivý, následkem je i krvácení. A co nevidět bych měla čekat MS, PMS mám.

aklin
29. únor 2016

momentálně piju ajurvédský čaj, který by měl pomoct odstranit potíže.

quentinek
29. únor 2016

@petronelle neco jsem nasla.

http://www.srovnanicen.cz/q/Tinktura KONTRYHEL/

Kontryhel je predevsim na upravu cyklu. Mamce pomohl i v obdobi prechodu.

petronelle
autor
29. únor 2016

@quentinek Dekuju. Poptam se na to ve zdrave vyzive 😉
@aklin Drzim pesti k brzkemu uzdraveni!

petronelle
autor
29. únor 2016

@petronelle jsem trubka, ze jsem nezagooglila hned. Ted se trosku stydim 🙂

nadla
3. bře 2016

@anonym88 Jasný rozumím, jenže už se stalo. Teď mi nezbývá než čekat.

petronelle
autor
3. bře 2016

A ja to teda samozrejme dostala. Zcela vezbilestne, ani jsem o tom nevedela. Uvedomila jsem si, ze jsem bravala antikoncepci 32 prasku a ted to trvalo 33 dnu, takze presne jak bylo telo zvykle. Trosku mi spadl kamen ze srdce 😀

petule407
4. bře 2016

Zdravim vsechny 🙂
Rada bych se zeptala na vas nazor ohledne toho,jestli muzu byt tehotna nebo ne. Jsem z toho zmatena,jelikoz beru antikoncepci.
Asi pred tydnem me zacalo pobolivat bricho a zaludek jsem mela jako na vode. Tento tyden v utery jsem rano trochu zaspinila. Byl to takovy hnedy vytok,ale ne moc silny..objevil se jen rano. (Napadlo me uhnizdeni) Od te doby me boli v podbrisku jako pri MS, kterou ale dostat ted nemam,jelikoz beru antikoncepci a pauzu si teda delam co dva mesice. Driv me prave v podbrisku mimo MS nikdy nebolelo. Jinak je i fakt,ze co se tyka prsou,tak me v nich obcas pichne a jsou lehce bolestive na dotek. Unava je taky desna.
Budu rada za odpovedi a nazory. Moc dekuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru