• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kojím, menstruace ještě nebyla, kdo takhle otěhotněl?

30. března 2013 
Pěkný večer přeji. Určitě to někdo zažil, malé je 8 měsíců, sice baští příkrmy, ale stále dost kojím a MS jsem od porodu ještě neměla. Poslední dobou mě pobolívá v podbřišku, točí se mi hlava a mám citlivější prsa. Bráška je v plánu, jen o něco později. Zatím jsme praktikovali přerušovanou soulož, nehoda se neudála, ale člověk nikdy neví. Pokud bych byla těhotná, byl by to teprve první či druhý týden. Když jste neměly MS a přesto otěhotněly, kdy a jak jste to poznaly? Díky :slight_smile:
29. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska moje segra. poznala to az po 3 mesicich :grinning:
30. bře 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amadeuska hi,přesně tak máme Elišku, kojila jsem Vojtu,MS od porodu nebyla a v 7mi měsících V jsem otěhotněla :grinning: ,neplánovaně samozřejmě. Zjistila jsem to někde 3/4měsíc,když jsem začala zvracet a byla jsem unavaná a hotová,prostě těhotná :slight_smile:
30. bře 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se tak spustili mesicky, bylo mi fakt desive, take az nejak v 7mem 8mem mesici po porodu. prvni mesice to byla fuska, desive silne a bolestive, pak se to upravilo. tak pokud nebude braska tak by to i mohly byt priznaky ze se chystaji. at to dopadne jak si prejete.
30. bře 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek