Kolik dní po oplodnění testovat?

stef_stef
17. led 2018

Dobrý den,
Již 14 dní sedím v různých diskuzích a jsem nešťastná.
1.1 jsem měla s přítelem nechráněný styk den, před tím táké.
Ale 1.1 jsem večer zvracela, a to samé i druhý den.
Na antikoncepčním platu jsem měla poslední dva prášky, takže jsem to dobrala. a vysadila na týdenní pauzu.
Menstruace se objevuje druhý den po vysazení antikoncepce. Tentokrát se ale objevila až v pátek 5.1 trvala den a konec. Kdy má cenu začít si dělat testy?
K doktoru jdu až za 3 týdny.
Moc děkuji za všechny rady.
Je tu někdo, kdo má podobné zkušenosti a nakonec miminko čekal i přes antikoncepci? Já už si na tu myšlenku zvykla, a miminko chci. Ale přítel zatím ne, takže jestli se to nepotvrdí, mám zas na dlouhou dobu po mimiskovi 😞

kaitinka
17. led 2018

@stef_stef Krasny den. Ja sice antikoncepci neberu, ale ano, je to mozne. Jinak doporucuje se testovat od 10 DPO nebo v den vynechani MS. Pokud u vas MS probehla, i kdyz velice kratce a slabe, tudiz ja osobne bych rekla ze uz test muzete zkusit. Ja osobne cekam, az budu moct zkusit testovat, jsem dnes 9 DPO

stef_stef
autor
17. led 2018

@kaitinka Zkouším, a právě zatím jen mini duch, spíše mi přijde že to nějak prosvítá jen, jsem z toho smutná.
Foták to poradně ani nezachytí, a možná ji vidím proste jen já protože ji vidět chci.
Mám nemocné ledviny a do budoucna nemám dobré vyhlídky. Tak bych miminko chtěla co nejdřív aby to pak vůbec slo :(

kaitinka
17. led 2018

@stef_stef muze byt jeste brzy aby se to poznalo na TT. U nektere se to ukaze uz pred ocekavanou MS, u nektere az treba 14 po.. Takze tezko rict. Mohla jste mit i vlivem HA posunutou ovulku, tim padem se podarilo pozdeji a tudiz i test to ukaze pozdeji

stef_stef
autor
17. led 2018

Jsou to opravdu téměř neviditelné carky :(

kaitinka
17. led 2018

Na prvni fotce neco vidim. Zkuste test znovu pozitri a uvidite, jestli bude silit nebo ne

stef_stef
autor
17. led 2018

@kaitinka To říkam, já vidim jen to co chci. Na druhé jsme se schodly s mamkou, že tam něco je, ale prej to tam vždycky trošku vidět je :/ Koupila jsem si i ten digitalni, ale nechci ho vyplandat zbytecne.

kaitinka
17. led 2018

@stef_stef ne vzdy je neco videt prave, takze bych hlavu nevesila a zkusila bych dalsi test tak za dva dny

stef_stef
autor
17. led 2018

@kaitinka Tak snad jo, přítel se už i začal tvarit jako, ze by to teda zvladnul, ale sem si jista, ze jestli to tak nebude. Budu muset dlooouho cekat nez na miminko kyvne.

kakret
17. led 2018

Ja otehotnela pres HA myslim ze sance tu je slusna

kaitinka
17. led 2018

@stef_stef ja si myslim, ze kdyby se povedlo, roztal by 🙂 plno chlapu se desi predstavy nebo ma obavy, jestli bude schopny se postarat o svou zenu a mimco nebo se tvari ze ani mimi nechteji a kdyz prijde na lamani chleba, je opak pravdou 🙂 To same muj manzel pred nasi svatbou.. Tvrdil, ze nervozni neni a podobne a pri obradu ja byla ta klidnejsi a manzel ze sebe to sve ano sotva vysoukal a byl pak dojatejsi nez ja 😂

stef_stef
autor
17. led 2018

@kakret Jezis, opravdu ??? Ani nevite, jak rada tohle slysim. Jsem jak blazen už, sveruji se se vsim mamce a kazdej den ji nosim testy aby mi rekla :/ nasadila jsem si uz listovku. Abych něco nezanedbala.

stef_stef
autor
17. led 2018

@kaitinka Muj chlap je podnikatel, a svoji praci miluje a dela ji naplno. za poslední rok nebyl jedinej vikend kdy by nepracoval. Financne zabezpeceni jsme, finisujeme s barackem.
Boji se ze by nezvladal praci. Ale ja jsem v tomhle ohleduplna. prestehovali by jsme se z mimcem z loznice, to uz jsem mu slíbila :D holky moc dekuji. Ja se bala, nekam psat, a opravdu mi to mooc pomohlo

pavicka
17. led 2018

@stef_stef drzim palce..muj muz take roztal 🙂 ted je primo nadseny a snazi se tomu do budoucna vse prizpusobit 🙂

pavicka
17. led 2018

@stef_stef a kolik ti je, smim-li se zeptat? 🙂 jinak na tech testech taky trochu neco vidim..co si zajit na odber hcg jako samoplatce?

stef_stef
autor
17. led 2018

@pavicka Gratuluji! Já si myslím, že by byl skvělý, děti ho milujou. Ale on sám říká že k dětem nemá žádný vztah, ale je to hloupost. Jsem učitelka v Ms, tento rok maturuji, takze strach z maturity tedkon vystridal strach ze nejsem tehotna :D jsem fakt prastena. Vy na mých testech taky něco vidíte ? Nejsem blazen ?

stef_stef
autor
17. led 2018

@pavicka To plánuju, jen mi to nejak casove nevychazi s praci a skolou a mamca mi radi at se tim nenervuju a nemyslim na to. A ze proste uvidim.
Je mi 20, ake minuly rok jsem prosla hnusnym potratem, a doted se z toho vzpamatovavam. O potratu jsem nikdy nepremyslela, deti miluju.

pavicka
17. led 2018

@stef_stef trochu vidim..jeste bych tomu dala chvilku nebo to hcg, no ;) - to by mela byt jistotka, mne se ukazala uz hodnota 17 :D tak drzim palce! At to dopadne tak jak ma 🙂 🙂 🙂

stef_stef
autor
17. led 2018

@pavicka Budu testovat a zkusim i tu krev ale az pristi tyden . At tam uz bud něco je nebo proste není :D ještě mam ten digitalni test od ClearBlue. Ten zkusim na konci tohodle tydne. :D
Jsem jak maniak. :/

pavicka
17. led 2018

@stef_stef v pohode, takhle to miva hodne zen ;) tak jo, vyzkousej a dej vedet, pokud budes chtit 🙂 a hlavne no stress..vim, ze se mi to rika, ale sama se sebou bojuji byt pri nevolnostech pozitivni ;)

stef_stef
autor
17. led 2018

@pavicka Moc dekuji za podporu, urcite dam vedet. Snad to ještě není ztracené a MS už nepřijde 🙂

stef_stef
autor
18. led 2018

Zacinam uz si myslet, ze to je jen planej poplach, dneska rano jsem opet udelala test, ale uz ani Ja nic nevidim. Furt si rikam, ze ne treba jeste moc brzo :( ale zacinam bejt zklamana

pavicka
18. led 2018

@stef_stef nech toho ty maniaku 🙂 udelej si hezkej vikend, zkus na to nemyslet a v pondeli rano to prubni ;)

stef_stef
autor
18. led 2018

@pavicka Jsem hrozna, vcera mi zas chlap rekl, ze kdyz to nevyjde, bude si davat sakra pozor po takovejch stresech :(

pavicka
18. led 2018

@stef_stef nestresuj sebe ani jeho, fakt to nema cenu :( opravdu ❤❤❤ a treba ani to mimi, davam si uz na to taky pozor, nechci mit vystresovany mimi, snazim se byt v pohode a vzdy se hodit do klidu a jednoduche to vazne neni..bez v pondeli na hcg, to bude asi nejlepsi, usetris si kdyztak i ty tehu testiky..
Chlapa nestresuj a nereste to ted..pak by taky toho mimiska uz treba nemusel fakt nikdy chtit, kdyz vidi, ze jen hystercis-promin ;) a stresujete se oba a jen zbytecne..

stef_stef
autor
18. led 2018

@pavicka Jsem prehnana, to o sobe vim :( ale strasne mi na tom zalezi :( a vim je je to spatne. Nejvic ublizuju sobe :( nic jineho nez testovani nemam v hlave. Hruuuza uz se tesim pristi tyden na tu krev! To ze me snad spadne. Bud budu zklamana nebo stastna, ale budu vedet na cem jsem

priefi
18. led 2018

@stef_stef Ja tam vidim toho ducha (i viz jine diskuse) ale je fakt slaboucky. Kdyz chces tak hrozne mimi, zkus si o tom promluvit s pritelem. Vim, ze jsi psala, ze mas zdravotni problemy, ze bys radeji ted. Tim, ze jsi vysadila, byla by ted velka sance otehotnet, spise ten pristi mesic, ale je mozne i tento. Problem je, ze asi jsi hodne vysilovala a pritele vyplasila. Ale pokud opravdu dite tak.hrozne chces, bylo by dobre si s pritelem o tom promluvit, jak to vidi do budoucna. Ano, nekdo psal,.ze muzi nejsou pripraveni nikdy a pak kdyz mimco prijde, ze roztaji. Ja to neznam, muj manzel mimi chce a moc. Nicmene drive nebo pozdeji prijde skutecne cas, kdy bude pravy cas a jiz nepujde odkladat... a opravdu jsou muzi, kteri nechteji mit nikdy deti a to je pak trochu problem, nekteri se dokonce kvuli tomu bohuzel rozchazi. Bylo by dobre tedy zjistit, zda pritel nechce deti ted nebo vubec a jak to vidis pro zmenu Ty 😉

cenzura
18. led 2018

Testni digitalni clearblue,ten by ti mel ukazat + 1-2 od oplodneni... jestli ovulka probehla na novy rok... ja mela duchy na papirovych testech i ve vysledku +2-3 od oplodneni... takze klid... clearblue ti rekne uz i ted,jak na tom jsi a nemusis se nervovat

stef_stef
autor
18. led 2018

@cenzura Ja ho mam doma uz pripravenej, jen jsem se zatim nepdhodlala :( nechtela jsem ho plácat predcasne

stef_stef
autor
18. led 2018

@priefi To mas pravdu, my to resili jiz driv. A treva pred dvoumi mesici mi rekl, ze by treba za rok o tom zacal premyslet, Jenze Ja nevim jak na tom budu za rok a jestli vubec tehotenstvi zvladnu, ted posledni dva mesice jsem dobra, po hodne dlouhy dobe. Takze se to hodilo uplne. Jen mas pravdu ze sem ho tim vystrasila. Ale on vedel jak moc po diteti Toužim. Takze si zas myslim ze kdyby dite nikdy nechtel. Nežije semnou. Aspon Doufam teda :(

rebe
18. led 2018

Zhruba 10 dnů po oplodnění už je vidět duch, 14 dní po oplodnění zřetelná dálnice. Jestli je to dneska těch cca 18 dní od nechráněného styku a je to takřka neviditelný duch, myslím, že s největší pravděpodobností těhotná nejsi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru