Kolikátý den cyklu jste otěhotněly?

papuellka
31. bře 2008

Ahoj holky, kolikátý den cyklu jste otěhotněly? Vznikla z toho holčička nebo chlapeček? 🙂

mima3
27. bře 2009

ano, spermie môžu vydržať aj niekoľko dní, niekde píšu, že 3-5, ale reálne je asi cca 3 dni.

lucie.krajcarova
27. bře 2009

tak holky, já vám sem taky přidám příspěvek, otěhotněla jsem 30. den po zač. menstruace (cyklus jsem měla asi 33 dní). naznačuje to holku, tak uvidíme 🙂

amona
29. bře 2009

Ahojky, já měla sexík 14DC a máme zaděláno...🙂 Podle všeho by to měla být holčička...🙂

amona
29. bře 2009

Murynka: tt si počítáš od prvního dne poslední MS..🙂)

hanka.knizkova
29. bře 2009

Ahoj..tak my zadělali 13DC a budeme mít holčičku 🙂

murynka
29. bře 2009

amona ale podle ultrazvuku mi to nebude sedět ne??bude menší ☹

k.ate
29. bře 2009

murynka - normálně to dr. řekni, pokud bude rozumnej, napíše ti jako hlavní údaj termín porodu podle ultrazvuku... Já měla PM 29. 11. a podle UZ je prcek o dva týdny menší, než by měl být (už od začátku), takže to vypadá, že k početí došlo kolem 27. - 28. 12. 😀 Normálně jsem doktorce řekla na začátku, že jsem měla cykly dlouhý a nepravidelný, načež ona hned řekla, že podle MS mi nebude vůbec termín porodu určovat a do těhu průkazky napsala jen ten podle ultrazvuku... 😉

xsuzzi
29. bře 2009

14DC -kluk 🙂

babullka1
29. bře 2009

my 13DC

k.ate
29. bře 2009

no a já teda pokud dobře počítám tak to bylo kolem 30DC 😀 Ale co to bude vám můžu povědět až v září 🙂

tanuki
30. bře 2009

ahoj, my 21.DC a holčička, Dr. jsem říkala, že mám dlouhé cykly a že vím, že jsem otěhotněla 21.DC, mimi od začátku o týden menší..jenže mi pak průkazku vyplnila sestra, která tam samozřejmě napsala TP podle MS. A další termín už jsem nedostala ☹ Měla jsem 100chutí si ho tam dopsat sama. Protože to dopadlo přesně tak, jak jsem nechtěla - přenášela jsem a už mě chtěli hnát na vyvolání... Podle mě jsem přenášela 4dny, podle MS 11dní 😠

ramana
30. bře 2009

moja dr. rešpektovala dátum ovulky a tomu prispôsobila aj údaj v knižke. napasovali sme vymyslený posledný den ms tomu ako to vychádzalo reálne podla ovulky a ten som potom všade zodpovedne hlásila ako posledný 😀

k.ate
30. bře 2009

tanuki - já mám právě u TP podle MS tu kolonku proškrtnutou a napsaný u toho, že byla nepravidelná, tenhle údaj mi vyplňovala doktorka... Sestřička mi vyplnila jen jméno a datum další kontroly... 😕

tanuki
30. bře 2009

mně pak podle 1.screeningového UZ vyšlo TP lišící se jen o 4dny 😒 což samozřejmě není důvod pro určení dalšího TP, to prý musí být minimálně týden rozdíl. (což ty první UZ týden rozdíl byl) No, ještě teď mě to štve, za nevyvolávání jsem musela odst bojovat..

k.ate
30. bře 2009

tanuki - no je fakt, že u nás to je skoro 2 týdny rozdíl (13 dní podle PM), takže to je už docela dost... 😕 Mě zas štve, že první doktorka, u který jsem byla, když jsem krvácela mi řekla, že se mimčo přestalo vyvíjet a že potrácím... I když jsem jí asi třikrát říkala, že jsem měla dlouhý a nepravidelný cykly poslední dobou... Naštěstí to byl jen záskok a ta, co ji mám "stálou" to tak bere, že prcek prostě není "tabulkově" podle PM a bere stáří už jen podle jejich ultrazvuků (a tam se to lišilo jen o cca 4 dny)

elian
30. bře 2009

Tak ja som babenky otehotnela presne na 28 deň cyklu, keď som už očakávala MS.....ale to bolo asi tým, že som mesiac predtým vysadila HA a mala som riadne rozhádzaný cyklus....ale tešim sa, akurát mám teraz problémy pri určovaní termínu pôrudu prvý mám 20 augusta a druhý 3 septembra 🙂

bibi78
30. bře 2009

Ja mam klasicky 28 dnovy cyklus a na 11. den sa podarilo. Doktor mi stale vstepoval, ze 14. den, ale sama podla ovulky zistis, kedy je to najlepsie. U mna 14. den vobec nefungoval, ani dni okolo neho... 😉

lienka79
30. bře 2009

21.den z 31/32 a chlapcek

naxii
11. led 2014

Holky mam cyklus 24-25 dni.. da se 7 dc otehotnet? Ms nam max 3 dny.Diky

chris_n
11. led 2014

jo, mto nevim 😀 bud 10 nebo 15 DC asi.... to nejak asi moc nejde poznat, kdyz se nesleduje ovulace ne?

sefova
17. led 2014

18. den z 31 dnového cyklu - kluk

katka3108
15. dub 2015

Ahoj holky, prosím vás, mám dotaz. Stalo se vám některé, že jste otěhotněly už 8. den cyklu, což bylo 28.3.? Mně se to totiž nezdá dost pravděpodobné, ale zase poslední týden mám zvětšená (skoro o číslo) a opravdu hodně citlivá prsa, často chodím na čůrat, dva dny mě až močení pálelo a teď jsem měla jeden den průjem. Ztratila jsem chuť na jídlo, které jsem normálně do teď milovala...tak nevím, jestli tohle mohou být příznaky raného těhotenství. Zatím mi vyšly před 4 dny dva těhotenské testy negativní, ale to bylo na testování asi ještě brzo...jsem z toho docela vyděšená 😨 Děkuji za odpovědi 🙂

lauranosi
15. dub 2015

Možné to je, záleží, kdy v cyklu přichází ovulace. U mě to například býval pravidelně 11. den, tudíž při styku 3 dny předem bych s těhotenstvím musela počítat.

katka3108
15. dub 2015

No, já termín ovulace přesně nevím, mám docela nepravidelný cyklus...jako nebolet mě tak ty prsa a nemít změněné chutě, tak by mě ani nenapadlo, že bych mohl být teoreticky těhotná... 😕

katuskad1
8. črc 2016

Holky jak to myslite, jako kolikátý den po první dnu poslední MS?

ptackovaandy
16. čer 2017

Dobrý den jsem tu nová,ale diskuze si pořád čtu 😜Tak jsem se rozhodla také něco napsat.O druhé miminko se snažíme sedm let od léta minulého roku jezdíme do centra už mám za sebou 3 IUI stimulaci na IVF odebrání vajíček pak nastal hyperagresivní syndrom takže další cyklus pauza teď jsem 35 den cyklu a mrcha nikde obvykle mám cykly max 32 dní tak jsem na vážkách od 13.6 zkouším testy a nic dneska jsem zkusila další myslíte že by to mohlo být🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru