Otěhotněly jste přirozeně, i když jste měly nepravidelné cykly?

zmrzlink
6. bře 2020

Ahojky všem, chtěla jsem se vás holky zeptat.
S přítelem jsme se už rozhodli založit rodinu 🙂 Na miminko se neuvěřitelně těším.
Jen moje cykly nejsou nějak moc pravidelný.
Například naposledy listopad 30,prosinec 45,leden 29 a teď únor už je 35 a stále jsem to nedostala :( Takže mám opravdu nepravidelně a chci se zeptat jestli jste otěhotněly i tak bez pomoci doktora a i vcelku brzy? Nemám z toho moc dobrý pocit :(

urtica
6. bře 2020

Ano...nepravidelné a dlouhé cykly mám celý život a otěhotněla jsem relativně snadno - poprvé po 5 měsících snažení (skončilo SP) podruhé a potřetí ihned. Potřetí dokonce s cystou...

hasara33
6. bře 2020

@zmrzlink ahoj, ano já měla hodně nepravidelný cykly, pravidelnou menstruaci jsem neměla skoro nikdy až na pár výjimečných měsíců takže jsem si hlídala ovulaci pomocí ovulačního testů, protože při nepravidelné menstruaci máš ovulaci pokaždé jinak 🙂 jinak u mě žádný problém nebyl nicméně nám to trvalo rok a půl, ale kvůli špatnému spermiogramu manžela 😉

loylii
6. bře 2020

@zmrzlink já cely život pravidelný 21-25 dni. Po porodu děs, výkyvy 25-45 dni. A stejne jsem otěhotněla. Pokud ti Ms dorazí, znamená ze ovulaci mas, akorat pokaždé jinak. Stačí sex jednou za 3 dny, v tvém případě třeba každý měsíc od 10 do 25 dne cyklu. A podaří se uvidíš😉

gruyerre
6. bře 2020

@zmrzlink ano, dlouhé a nepravidelné a otěhotněla jsem přirozeně dvakrát. Nevadí to, pokud máš ovulaci a lutealni fázi aspoň 10 dní.

madbetka
6. bře 2020

Ano. Třikrát napoprvé.

jannym
6. bře 2020

Nepravidelne, v rozmezi 20 az 45 dni, 2 prirozene poceti, vzdy v dobe kdyz jsem mela uplnou poruchu cyklu, 2-3 mesice od posledni menstruace se nic nedelo a ja si zaskocila k dr na konzultaci, co ze to moje telo vyvadi - odpoved by no co by jste tehotna a v obou pripadech jsem byla v 6 tydnu

panksi
7. bře 2020

Taky mám nepravidelné a povedlo se hned 🙂

theuska29
7. bře 2020

@zmrzlink Já jsem měla cyklus normálně. Po vysazení antikoncepce už vůbec. Doktor mi tvrdil, že nemohu otěhotnět a musím podstoupit hormonální léčbu. Po půl roce jsem otěhotněla bez léčby 🙂

zmrzlink
autor
7. bře 2020

Tak to jste mi udělaly radost 🙂) Tento měsíc jsem 35 Cyklus. Dnes jsem 6DC tak jsme se od včera začali snažit 🙏😁

jitkaem
7. bře 2020

Ja bych pro zacatek cykly neresila. Soulozte jak se vam bude chtit, kdy se vam bude chtit... Netlacte na miminko 🙂 To, co je v hlave hodne pomaha.

besi114
7. bře 2020

@zmrzlink taky jsem měla hooodne nepravidelně cykly. Povedlo se mi otehotnet až když jsem to snažení o mimi přestala úplně řešit 👶

jako_mala_holka
7. bře 2020

Dlouhe a nepravidelne cykly jsem mela cely zivot, nakonec mi zjistili i problemy se stitnou zlazou, nejspis jsem nemela ovulaci... ale jak jsem nasadila leky a vitaminy, tak se to srovnalo a do par mesicu jsem byla tehotna

jako_mala_holka
7. bře 2020

Vzdycky to neni v hlave... psychika je sice dulezita, ale kdyz je nejaky problem, tak se musi resit a nestaci "na to nemyslet"
Ale tim nerikam, ze je to tvuj pripad, preju hodne stesti a brzo miminko 🙂

iris92
7. bře 2020

Ano, ja mela pravidelnou MS jen s antikoncepci a otehotnela jsem asi treti mesic snazeni 😉

bledulka84
7. bře 2020

@zmrzlink ano, v podstate jsem to pred dětmi mela podobne, stridaly se kratsi s delsimi cykly cca 33 - 45 dni. Otehotnela jsem poprve po cca 3 mesicich snazeni v 29ti letech.

mju12345
7. bře 2020

@zmrzlink Ahoj, po 1 cyklu, co jsme se rozhodli 🙂 ve 31 letech, po 12 letech brání HA a vysazení 3 posledni roky. Jinak můj cyklus byl 30-48 dní celou dobu od vysazení HA.
Držím palce 🙂

palacinka_marmeladova
7. bře 2020

Mám dlouhé cykly,přes 40 dní a otěhotněla jsem dvakrát na první pokus.

marketka_m
7. bře 2020

ano, trvalo to rok ale podařilo se

flowerkacrochet
7. bře 2020

@zmrzlink ano a 3x
Nepravidelné dlouhé cykly, občas vynechání ms. Ale podle symptotermální metody ovulace vždy proběhla 🙂

zmrzlinka
7. bře 2020

Měla jsem nepravidelné cykly a otěhotněla jsem hned.

re_barbora
7. bře 2020

Ano. Po porodu jsem mela cykly diky kojeni dost nepravidelny a druhy se podarilo hned na poprve 🙂 chce to asi se vic sledovat, abys poznala ovulaci a nebo naopak nesledovat vubec nic a uzivat si 💁🏻‍♀️

zmrzlink
autor
7. bře 2020

Jsou to fakt krásný zprávy 🙂 Měla jsem nejdříve z toho velkou obavu, ale budeme si užívat a snad to bude co nejdříve 🙂)

lucka662006
7. bře 2020

Ahoj, naprosto přesné cykly jako moje, někdy 49, někdy 28, nesustále se to střídalo. Otěhotněla jsem 2x přirozeně, podruhé dokonce při prvním snažení 🙂

bielanevesta
7. bře 2020

Ja som MS mávala v rozmedzí 30-60 dní... ak vôbec. Diagnóza PCOS, neplodnosť a nakoniec som aj tak prirodzene bez pomoci dr otehotnela.
Takže je možné všetko

petaov
8. bře 2020

To, co popisuješ mi jako nepravidelné cykly nepřijde. Plus mínus týden až 14 dní je v normě. Mi MS chodila 2x - max 4 x do roka. Čili v podstatě nic. Doktoři vždy říkali, že s tím budu mít jednou problém. Ale důležitá je ovulace a ne kdy chodí MS. Otěhotněla jsem dvakrát přirozeně bez nějakého snažení. Je to v hlavě, hlavně to moc neřešit.

kaciobst
8. bře 2020

Moje kamarádka má hodně nepravidelnou menstruaci.. o miminko se snažila skoro dva roky než otěhotněla, ale bohužel to skončilo potratem v nějakém 7tt tuším.. další dva roky se jí nedařilo a teď otěhotněla aniž by to čekala zatím je v 7 tydnu tak snad bude vše v pořádku.. 🙂

smehlikova
8. bře 2020

@zmrzlink já mám nepravidelny cyklus celý život I s antikoncepcí jsem to nikdy neměla přesně na den a otěhotněla jsem hned napoprvé

kristousenecek
8. bře 2020

@zmrzlink ahoj ,taky mám nepravidelně cykli a ovulací má každej měsíc jinak a byla sem těhotná 4x ,takže to bych se nebála ;)

zmrzlink
autor
8. bře 2020

To jsem fakt ráda 🥳🥳 Snad se podaří co nejdříve 🙏 Protože zatím opravdu nechci bláznit s testy na ovulaci. Já jsem totiž koukala na videa na YouTube a hned uváděli jak nepravidelný cyklus znamená onuvalční.

tonicka16
8. bře 2020

@zmrzlink já poprvé 5. Měsíc a to jsem měla cykly rozhazene pouze v rozmezí cca 25-30, dva mesice jsme brala Gynex a hned druhý to vyšlo🙂 druhé nám vyšlo na první pokus a to jsem měla cykly přesně takové, jaké píšeš, strašně nepravidelne. Dělala jsem si teda ovulacni testy a ovulaci měla až kolem 20.dne:) podle mě jsou super, byla jsem tak nějak víc v klidu, že to mám "pod kontrolou" 🤣