• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolikátý DPO jste dělaly těhotenský testík?

29. července 2014 
autor
@princeznaj to je mi líto,si potratila samovolně?
26. led 2014 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 jj, samovolně :unamused:
26. led 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj Aha,no u mě bylo vše ok,vubec mě nic nebolelo nekrvácela jsem,proto to byl ještě větší šok jak jsem přišla na kontrolu a čekala mě taková zpráva :frowning2:
26. led 2014 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 tak to je ještě horší :frowning2: moc mě to mrzí i za tebe :cry: já jsme byla v šoku, ale naštěstí jsme se ještě netěšili a tak ...
bylo to takové "jenom" divné, než jsme ty informace vůbec dokázali vstřebat, pak jsem z toho byli oba uplně mimo :frowning2:
26. led 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj Nj,to věřím :unamused: Je to strašná věc, a doufám,že už nás to nikoho nepotká..a kolik ti je jestli můžu vědět?
26. led 2014 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 taky v to doufám
teď je mi ještě 29, ale už jenom chviličku :frowning2:
26. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj a snažíte se o první?
26. led 2014 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 jj, snažíme se o první :slight_smile: a jak vy? asi taky první, jsem pochopila :wink:
26. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj jjo taky první abych měla dost času se mu pořádně věnovat..ted máme malého pejska tak rozmazluju aspon ho :slight_smile:
27. led 2014 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 tak to se máš :slight_smile: já jsme často sama, manžel pracuje mimo, ale zvířátko bych se svojí pracovní dobou nestíhala :unamused:
a kolik je tobě? pokud to neva :wink:
27. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj mě je 25. No a právě manžel zas má jiné směny tak jsem chtěla zvířátko,at nebývám sama..Takže je někdy i obtížné se snažit když nám trefí opačné směny :grinning:
27. led 2014 ve 23:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 jéé, ty jsi ještě krásně mlaďoučká :grinning:
můj manžel jezdí na "turnusy", takže to snažení máme taky komplikované, někdy se trefí, jindy máme smůlu :unamused: ach
28. led 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj mladoučká? Tento rok 26 a to už bych chtěla dítě,mám v okolí známe a většina už kolem 20 má dětí :D Jinak mi už MS dorazila v pondělí,jak jsi na tom ty?? :wink:
28. led 2014 ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 no já mám trošku strach z té mé 30 :angry: takže na 25 vzpomínám jako na "zlatý" věk :grinning:
je mi líto, že jsi to dostala :frowning2: tak snad příčtě :wink: já zatím čekám, ještě jsem vydržela netestovat :grinning: jsem teď trpělivá :wink: jinak to čekám v pondělí, tak se ukáže
29. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj Aha tak at to výjde aspon Tobě :wink: Tak ještě pořád to není tak strašný věk,ale tež vzpomínám jak jsem chtěla mít aspon 18 a od té doby to strašně letí :unamused: A ted už se cítím na mimčo,tak snad se brzy poštěstí :D a odkud jsi?
29. led 2014 ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 to by bylo super, kdyby to tentokrát vyšlo :slight_smile: zítra ráno chci zkusit test :slight_smile:
pravda, strašně to letí, já jsem se na mimčo začala cítit až teď, ale i tak mám někdy pochyby jestli to zvládnu :wink:
jsem z Brna :slight_smile: a ty?
30. led 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj To taky,ale myslím že když to zvladlo tolik a mladších holek tak snad i my :wink: TAK POTOM NAPIŠ JAK DOPADL TESTÍK :slight_smile: Jinak já jsem z Frýdku-Místku.
31. led 2014 v 00:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 no tak snad to bude v poho, protože dnes na testíku máme ducha :grinning: :grinning: :grinning: i manžel ho vidí :grinning: tak SNAD :slight_smile: teď už jen budu v obavách čekam na pondělí - úterý, jestli TO dostanu :frowning2:
31. led 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj Tak to gratuluji,pokud máš ducha tak určitě to bude ok :wink: Dřív jsem se tu nedostala dnes jsme měli pracovní sobotu :unamused:
1. únor 2014 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 tak snad ano, pořád mě trochu pobolívá v podbřišku, jako bych to měla dostat :confounded: je to takové nepříjemné
jinak jsem se sem taky mrkla zrovna teď :slight_smile: sice mám 3 denní pracovní volno, ale stejně pořád co dělat :slight_smile:
1. únor 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj No to mi povídej pořád je co dělat hlavně doma..Určitě to výjde,budu držet palečky...až trošku a tiše závidím :grinning:
1. únor 2014 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 děkuji, jsi miloučká a tu kapku závisti chápu, taky když koukám tady na ty pozitivní testíky a pak mimča, tak trošku závidím :wink: taky držím palečky na to "snažení", aby to brzy klaplo :slight_smile:
1. únor 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj Joo děkují :wink: Ono by to chtělo zas nějak úplně vypustit ale po tom velkém zklamání to není tak jednoduché..A kdy budeš testovat znova v pondělí?? :wink:
1. únor 2014 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 no to máš pravdu, mně tehdy hodně pomohlo to, že jsem připravovala svatbu a tak jsem si říkala, že to ještě není ten správný čas a že bych nevlezla do šatů :grinning: takže ten půl rok, co jsme se nemohli snažit docela utekl :wink: ale teď už jsem měla taky nervózu
no testovat budu asi v úterý :grinning: jestli to nedostanu, ale fakt nevím jestli to vydržím, na "ducha" koukáme pořád dokola :grinning:
1. únor 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj to věřím já bych těž na něj koukala pořád...no právě že jak jsme chystali svatbu tak tež byli myšlenky jinde, a pak se zadařilo na svatební cestě-už jsme se vrátili tři tak to bylo překvápko a zároven jsem byla štastná,že jsme si přivezli krásný "suvenýr" a ono to tak dopadlo :unamused:
1. únor 2014 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 jejda, tak to je moc smutné :frowning2: neboj, ono se to určitě povede :wink: ale chápu, jak člověk moc chce, ten pocit se děsnej :angry:
já se teď taky bojím, aby to bylo a hlavně, aby bylo všechno OK :fearful:
1. únor 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj a ted nevím jestli mi něco uteklo,to by bylo uplně první těhu nebo si už nějak potratila...promin uplně mi to vypadlo :frowning2:
1. únor 2014 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 bohužel už jsem jednou potratila :frowning2:
2. únor 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@princeznaj Aha tak to držm palečky mnohem víc vím jaké to je...ale určitě vše výjde, a zítra písni jak dopadl testík :slight_smile:
2. únor 2014 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 tak jsem testovala až dnes a je to tam // :grinning: a MS nikde, už tři dny :slight_smile: jsem z toho uplně mimo :wink: příští týden jdu k doktorce, tak uvidíme :slight_smile:
a jak ty?
5. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek