• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

4. dubna 2017 
Jak píšu - jsem exot :grinning:
19. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dni po ovulaci :slight_smile:
20. únor 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jééé
alči,gratuluju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já si všimla až dnes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
takže nelinka bude mít sourozence :sweat_smile:
KRÁSA!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
20. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pročetla jsem si tuto diskuzi a musím se taky přidat. Snažíme se 7 měsíců, po vysazení HA jsem měla vše strašně rozházené. Před 4 měsíci jsem si začala měřit BT, minulý měsíc jsem zkusila i čípek a když jsem měla vaječný bílek, tak jsme na to vlítli. Už asi 10 dní je mi každý den na zvracení, svědí mně bradavky, čípek je tvrdý a hlen hustý a mám každou chvíli hrozný hlad. Měla jsem to dostat v pondělí a nic. Dneska jsem si dělala test a taky nic. Tady je můj grafík: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php . Neumím to vkládat, tak se nezlobte, jestli to nebude fungovat :grinning:.
Co si o tom myslíte?
12. bře 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mimochodem beru Duphaston od 20 dne cyklu už 4 měsíce a zatím se mi nestalo, že bych měla jakékoliv spoždění :grinning:
12. bře 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8.den po embryotransferu :wink: (4 denní kultivace) takže vlastně 12. den po oplo :wink: :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten odkaz na graf nefunguje. Tak tady jse správný: http://www.fertilityfriend.com/home/24cb33
12. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes 13DPo a etst negatívyn no mna stále pichá vo vaječníkoch a celkovo mam pocit že som tehu
22. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
12 DPO, ale opravdu slaboulinká.
22. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
10DPO a uz docela pekna, ted me mrzi, ze jsem netestla jeste driv :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
10DPO jak píše maja byla krásná :grinning: měla jsme testnout dříve :sweat_smile:
22. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se ukázala 8DPO slaboulinká po limitu, druhý den už trošku viditelnější atd.
22. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem 17DPO a testik (mamatest) negativni, uz podruhe. Poprve jsem testovala 14DPO. Priznaky na sobe nepozoruji skoro zadne, jen me sem tam poboliva bricho. U prvniho tehu jsem // objevila uz 14DPO a docela silne. Ted si myslim, ze tehotna byt ani nemuzu. Na gyndu mam jit za tyden, ze mi udelaji uzv, zmeri sliznici a kdyztak pichnou vyvolavacku. Stalo se vam nektere, ze by se pozitivni test ukazal treba az za tyden od vynechani MS?
13. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy kamarádka měla všechny testy negativní, i když už měla od doktora těhotenskou průkazku.....
16. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adonai Teda, tak to je fakt zajímavý, to jsem ještě neslyšela. No u mě to nakonec dopadlo tak, že mrcha dorazila s 5 denním zpožděním. Takže testy se u mě nemýlily :wink:
16. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,dnes 15 DPO a test negativni ale Ms jsem mela dostat v nedeli a jeste neprisla! tak nevim
3. zář 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
19 DPO a testy negativni :( je to mozne ? Použila jsem citlivější. Pícha me a mám tlaky v podbrisku.. A od predvcerejska je mi i zle :/ nic extremniho ale je.
5. zář 2013 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myskag ako si vtedy dopadla?
2. zář 2015 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2015 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se čárka ukázala 14 DPO.
3. zář 2015 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, obnovuji diskuzi. Měl jste někdo prosím 13DPO ( ovulace potvrzená) ještě TT negativní a později pozitivní? Nebo už to mám obrečet :confounded:
15. únor 2016 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
10dpo první duch, na 10tkovém dr max, 12dpo i digitál 25. :slight_smile:
15. únor 2016 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji za zkušenost, tak to už máme smolíka a tak krásné teploty :cry:
15. únor 2016 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejbinka Ahoj, jak jsi dopadla? :relaxed:
15. kvě 2016 ve 21:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,máte některá zkušenost s pocitem bolesti v břiše jako před ms v 9 dpo?Ale jen trochu a občas.:slight_smile:Do ms mám ještě týden.
3. dub v 17:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (6. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili34 mně to poslední půlrok dost rajtuje v břiše :slight_smile:, 7-8 dní před ms mi tam začne bolet, jako kdyby měla přijít už za chvíli, pak se to uklidní a začne to až tak půlhodinu před vypuknutím opravdové ms.
Mezitím mám ještě takové jiné 'bolesti', které vypadají přesně jako kdyby se vajíčko zahnizďovalo (jak jsem si myslela), takže jsem se na to všechno vyprdla a vždycky si jen to břicho pohladím, když se tam něco děje (snažíme se od června) a řeknu mu- "no no, hérečko, klídek" :grinning:.
3. dub v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavender19xx ja jsem to dnes nevydrzela a testla jsem odpo a vysel mi tehu test hodne slabe ale pozitivne,tak se jeste radeji radovat nebudu.Budu pocitat radsi s tim,ze to muze s ms odejit.Ale dalo mi to jistou nadeji :slight_smile:
3. dub ve 21:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (6. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili34 tak to ti držím palce, takhle brzy před ms bych neměla odvahu testovat :slight_smile:
4. dub v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crazynaa přesně tak jako tobě na foto s testíky mi slabounce vychází pozitivní testík 11 dpo.Myslíš ,že mám šanci,že budu těhotná,že se to udrží?:slight_smile:
4. dub ve 21:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (6. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek