Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

terezzz1
10. čer 2017

Ahoj holky, potrebuji podporu...precetla jsem si jiz vse co existuje o TT a jsem teda uz vydeptana poradne 😃...dneska jsem 27DC, tj nejspise 12DPO.... predevcirem v prubehu dne mi vysel slaboucky duch na dvou testech, vcera rano jiz bylo lepsi a dneska takto ( skoro stejne jako vcera rano), prsa me boli jiz treti den a v podbrisku obcas takove zvlastni pocity.
v pondeli bych mela dostat ms... mam strach, moc se mimi prejeme:( co myslite??? Manzel se uz raduje, mam strach at ne predcasne at nam to jeste neodejde s ms...

lucccinek
10. čer 2017

Já si myslím ze,jste určitě těhotná to by se Vám neukázala taková dálnice 🙂 gratuluji 🙂

mari90
10. čer 2017

Mne 11 DPO, coz bylo vcera

luska__
10. čer 2017

@terezzz1 pozitivní 🙂 v lednu jsem měla to samy a ted skoro uz 2m se mi vlni pupík 🙂 hodně štěstí

terezzz1
10. čer 2017

@luska__
@lucccinek
Dekuji moc holky, za dalsi zkoumaci oci! Ja uz vidim duchy vsude 😃 Budou doufat ze nic v pondeli nedorazi...jeste teda dodam, ze je to mama test 10 a postupuji presne dle navodu... prvne jsme si rikala, urcite jsem to udelala blbe... vim, ze hodne se psalo, ze dela falesne duchy... ja se snim testovala minuly mesic a bylo totalne bilo, nemyslim, ze by byl spatny ;) snad neni...jinak uz zadny test nikdy nebudu delat 😃
Drzim Vam holky moc palecky a doufam ze me se tady za 2 mesice bude nekdo vlnit ;)

luska__
10. čer 2017

@terezzz1 tohle neni duch 🙂 tohle je jasná čárka , která jeste neni v plném rozsahu. Na tu si jeste chvíli pockas, nez naroste hcg

lucccinek
10. čer 2017

@terezzz1 tohle opravdu není duch to je krásný pozitivní test 🙂

terezzz1
10. čer 2017

@luska__
@lucccinek
Asi bych se mela prestat tak stresovat;)
Mam takove divne pocity dole, chvili vse ok, pak takovy tlak, pichani, pote jak pri menstruaci, no asi se moc sleduji 😃Mely jste to holky taky? Jo a strasne citlive prsa...

luska__
10. čer 2017

@terezzz1 uklidnil me az 1.screenining, byla jsem úplne psycho. Kdyz me pichlo, měla jsem strach, ze se neco posralo. Kdyz nepichlo, tak zase strach.
Těhotenství neni hezky - je to jen strach.. hezky to je při prvních pohybech.. ted zase přichází na radu , jestli se otoci, jestli ma dobrou váhu, jestli placenta neni v brance .. ale uz to člověk bere jinak nez v prvních týdnech..

lucccinek
10. čer 2017

Ze začátku to může být takže buďte hlavně v klidu tlak v podbřišku,pichnuti a hlavně ty prsa můžete i spinit to je zase když se to tam uhnizduje hlavně klid těhotenství je krásné ale taky někdy pěkne nervy opatrujte se 🙂

terezzz1
11. čer 2017

@lucccinek
@luska__
Dobre ranko, mate pravdu holky, mimi jsme moc chteli, najednou si uvedomuji, jaka zodpovednost nas ceka. Teda doufam ze ceka;) dneska anebo zitra mam termin MS... tak snad nic neprijde! Zasilam foto raniho testu, mam pocit ze sili👏Preji Vam hezkou a klidnou nedeli!

luska__
11. čer 2017

@terezzz1 úplne stejne jsem měla 🙂 bude to dobrý! Držím moc palce.. Ja si nechala dat utrogestan ( pro jistotu)

lucccinek
11. čer 2017

@terezzz1 Krasne dopoledne je to tam gratuluji 🙂 krásnej pozitivní testik opatrujte se 🙂

terezzz1
12. čer 2017

@lucccinek
@luska__
Holky drzte mi palecky, dneska den MS 29DC a asi 14/15DPO, rano jsem si delala testika. Dam vedet 🙂
Opatrujte se!

luska__
12. čer 2017

@terezzz1 ten už je ukázkový 🙂 vydrž 14 dní a už bude i srdičko..

terezzz1
12. čer 2017

@luska__
Ja si to porad nepripoustim, kazdy testik delam s obavou, ze tam najednou nic nebude... 😃 Jak jsi vcera psala, chvili picha, pak zase nepicha- vlastne vse je spatne, porad strach! Navic zacinam byt zavisla na testovani, kdybych mohla testuji se nonstop... 😃 Koupila jsem si i ten clear blue, ale ten je az zlaty hreb, s nim jeste chvili pockam, bavi me totiz sledovat prouzky! Blazen😃 Moc moc dekuji za podporu!!!👍🏻 Nechci to nikde zatim nic rikat, dokud neni nic potvrzeno, tak jsme rada, ze si mohu s nekym o svych pocitech a starostech poklabosit🙂
Preji hezky den, davejte na sebe pozor 🙂 A zase se ozvu samozrejme s fotkou carky - zalozim ji album😃

luska__
12. čer 2017

@terezzz1 neměla jsem to jinak 🙂 kdyz jsem se citila divne, klidne jsem si sla koupit test v praci,abych se potesila. byla jsem taky magor 🙂
kdyz jsem odjela na dovcu, to bylo nejdelsi 3 týdny.

lucie_91
12. čer 2017

U syna týden před ms, tudíž zřejmě kolem 10 DPO.
U dcerky cca 12 DPO.
Nyní taktéž 12 DPO.

lucccinek
12. čer 2017

@terezzz1 to je úplně ukázkový test super opatrujte se 😉

terezzz1
13. čer 2017

@lucccinek
@luska__
Dobre ranko, tak jsem jiz objednana k mudr za 13 dni, snad se do te doby nic nestane... ted budu nervozni at to treba neni mimodelozni... ze zacatku me vice bolela leva strana, ted dva dny mam termin ms tak zase prava😡 No uz me z toho hrabe... myslite, ze by ty testy tak nerostly??? Zasilam me testiky od 11 DPO az dnes po 16DPO... :( snad to dobre dopadne! 🙂

luska__
13. čer 2017

@terezzz1 toto není mimoděložní, ukázkově se zvedá 🙂

lucccinek
13. čer 2017

@terezzz1 no krása hlavně buďte v klidu všechno bude v pořádku držím palecky 🙂

terezzz1
13. čer 2017

@luska__
Ano, zveda.. i kdyz dneska mam pocit, ze to zase o tolik neporostlo, vůči včerejšku a neděli... :( porad cekam ze na me vyskoci stejne tlusta jak kontrolni😃

mari90
13. čer 2017

@terezzz1 mam skoro stejne carky jako ty a take se modlim, chvilkama me boli docela bricho tak mam strach ☹

luska__
13. čer 2017

@terezzz1
fotka č. 1 17.1
fotka č. 2 6.1
fotka č. 3 11.1 vše bude ok..

terezzz1
13. čer 2017

@luska__
Dekuji!! Jsi poklad! Jakobych koukala na sve testy, tvuj č.2 a 3 je také od sebe casove 6 dni! Ja mela ten slaby prouzek prave ve ctvrtek a dneska temer stejny jako je tvuj č.3! Na č.1. si asi jeste chvili pockam😃 Ten jsi mela kolik DPO? Pamatujes si jeste?
Moc dekuji za uklidneni!!!!!

terezzz1
13. čer 2017

@mari90
Ahojki a kdy mas termin MS? Nebo jsi uz mela? Ja mela vcera a musim rict, ze jsem mela bolesti a krece opravdu jak pri ms... dneska je to uz lepsi! Uz ses objednana k mudr?🙂

mari90
13. čer 2017

@terezzz1 Jsem 30 dc a MS chodila ted ruzne, ale spis az 33 dc, k dr. zavolam asi ve ctvrtek, protoze se tam potrebuji objednat co nejdrive kvuli lekum..ty jsi uz objednana?

terezzz1
13. čer 2017

@mari90 a ovu jsi mela kdy? 🙂 respektive ten posledni testik je hezky, tak to urcite tehu je!!!
Ano, uz jsem objednana na pondeli 26.nevim co do te doby budu delat, asi se zblaznim😃

mari90
13. čer 2017

@terezzz1 ovu 15 dc, no ja uz budu muset jit pristi tyden...mam jeste dva testy, tak pokud MS nedojde, tak testu jeste pozitri a pak nez pujdu na gyndu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru