Kondom v pochvě. Mám se bát?

petraaroman1
13. črc 2021

Ahoj měly jsme z manželem sex a je mi to trapné ale zůstal ve mě kondom i hned jsem zpanikařila a šla hned do sprchy a asi po pěti sekundách jsem si vytáhla kondom a ještě jsem chvily klečela a jakoby jsem chtěla vytlačit sperma straně jsem se bála a vlastně ještě bojím aby ve mě nezůstala spermie co myslíte mám se bát? Manžel mi tedy tvrdit že to je v kondomu ale já jsem tvrdohlavá a myslím si že jsem těhotná

kikca88
13. črc 2021

@petraaroman1 no nějaké riziko asi byt může, zkusila bych test...

zelenaesmolda
13. črc 2021

Tvl to je zase material.

zelenaesmolda
13. črc 2021

@kikca88
Test ji takhle brzo nic neukaze,spis postinor.Nebo jeste lepe prasky na hlavu.

kocila
13. črc 2021

@petraaroma bohuzel pravdepodobnost tehotestvi je..bud si skocit pro pilulku po ,aby byla jistota..zalezi i na tom v jake fazi cyklu jsi?

te_reza
13. črc 2021

Si dojdi pro postinor a nevyšiluj. Šance tam samozřejmě je.

merope
13. črc 2021

Pravděpodobnost, že zdravá žena při pravidelném sexu do roka otěhotní je cca 80%. S věkem po třicítce se to potom velmi snižuje. Tak si spočítej tu pravděpodobnost, že bys otěhotněla při jednom náhodném sexu bez kondomu. Já kdysi počítala, že i kolem ovulaci to je někde kolem 15%. Kondom ti tuto pravděpodobnost ještě sníží. Tak to klidně prober s manželem, jak velký problém by byl, kdybys nakonec skutečně otěhotněla. Jste manželé, není to náhodný milenecký vztah. Pokud jsi zdravá, tak bych to neřešila vůbec.

sirinfirst
13. črc 2021

@merope je mi 35, tyhle pravděpodobnosti mám taky spočítané, používáme kondom (no, občas, když mám plodné dny, jinak přerušovaný styk), a během roku jsem 3x neplánovaně otěhotněla, 2x to do 8.tt nevydrželo, teď jsem skoro v půlce těhotenství.. to nevymyslíš 😀 Prostě k nám to miminko chce stůj co stůj 🙂

sirinfirst
13. črc 2021

@petraaroman1 v jaké jsi fázi cyklu, pokud ho máš pravidelný?

merope
13. črc 2021

@sirinfirst Však jo, občas to tak prostě je - ale v drtivé většině případů to je úplně jinak 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru