Krámy som nedostala a test zatial negatívny

jankabitalova
22. říj 2014

Dobré ráno, chcela by som radu. S priatelom sa snazime o miminko 4 mesiace. Tento mesiac mi nedosla menstruacia ako mala a meska mi uz 10 dni testy mam stale negativne. Dneska idem ku doktorovi a som maximalne vynervovana. Neviete preco by to tak mohlo byt? Brala som pred tromatyzdnami antibiotika ale nikdy sa mi koli takemu niecomu neopozdili kramy..... Mam mierne bolesti v podbrisku take zvlastne partner ma pocit ze mam asi aj prsia trocha vecsie, niekedy mi je nevolno , vela chodim na wc a mam problemy niekedy ist na velku. V minulosti som bola na interupcii a teraz mam strach ze nebudem moct mat deti.... Viete mi niekto pomoct?

ninikry
22. říj 2014

Asi ti to posunuly antibiotika, priznaky co popisujes podle me nastupujou trochu pozdeji, aspon si to myslim

elvira
22. říj 2014

Tak vzhledem k tomu, že dnes jdeš k doktorovi, tak naše názoru nebudou vlastně k ničemu...
Může to být cokoliv - porucha cyklu, těhotenství - které může být mladší, tudíž ho test neukáže,případně jiný problém...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru