Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Krev po styku v den MS, je to MS? Nebo můžu doufat?

dehors
27. led 2014

Zravím! Ráda bych se zeptala na váš názor na následující situaci:
12 měsíců jsem nemohla otěhotnět, cyklus mám pravidelný (28 -29 dnů, špinění obvykle cca 3-4 dny před MS, ovulace uprostřed). Tento měsíc jsem poprvé měla kombinaci clostilbegyt-estrofem-utrogestan. Poctivě sex každé 2 dny. MS měla přijít v neděli nebo v pondělí (dnes), špinění mělo přijít už kolem čtvrtka.
Špinění nepřišlo, v neděli ráno jsem si dělala test, byl negativní. V noci z neděle na pondělí byl sex, po kterém jsem krvácela (ne moc, ale červeno bylo). Takže jsem to obrečela... 😒 a nasadila menstruační kalíšek.
Ráno v něm ale nic nebylo. Dneska celý den taky ne. Přitom běžně mám MS jen 4 dny, ale za to silnou (špinění před nepočítám).
Takže teď ve mě hlodá: Byla to MS? Nebo ještě může přijít? Nebo můžu doufat? Co myslíte? Vím, že bych si asi měla udělat test. Ale je mi 35, už bych moc chtěla mimčo a prostě mě každý test s jednou čárkou úplně rozloží...
Děkuju za reakce!

dadushe
27. led 2014

@dehors Ahoj, já teda špinila před MS pravidelně týden, než se mrcha ráčila konečně dostavit. Snažili jsme se přes rok otěhotnět a taky jsme to už řešili přes gyndaře. Jednou se špinění opozdilo a bylo to tam, doufám, že to je i tvůj případ🙂 Jinak teda já po sexu krvácím celkem pravidelně (teď v těhu teda ne), mám tam někde nějakou slabší cévku, takže podle mě pokud to krvácení nepokračuje, nebo se to nezměnilo ve špinění, šance určitě je 😎 Zkus s tím testováním ještě vydržet aspoň do pátku 🙂 MOOOOC držím palce🙂

dehors
autor
27. led 2014

@dadushe Děkuju! Taky doufám, že to nebyl nějaký "předvoj", ale nechci si dělat - jako už mnohokrát - plané naděje.... Řekla jsem si, že vydržím do čtvrtka rána (ve středu v noci se vracím ze služebky).

Sem začni psát odpověď...

Odešli