Krvácení a pak konec? Těhotná?

smama
20. dub 2021

Ahoj holky,

omlouvám se předem za takový naturalistický popis 🙂

V termínu jsem to dostala snad na hodinu přesně, prvně jen jakýsi hlen s příměsí čisté krve, ale minimálně...pak na wc při čůrání jsem našla dva mini cucky krve (do černa) a potom se lehce spustilo krvácení (tmavé) - zhruba na jednu normální vložku. Druhý den už jen nepatrné špinění a posledních 24h vůbec nic. Tj menstruaci jsem mela asi tak den nebo ani to ne.

Obvykle ji mám 6 dní a minimálně 2 dny jsou intenzivnější krvácení na x tamponů za den.

Mám obavu co to je, nikdy se mi to nestalo.

Žádné potíže nemám, jen jsem dost unavená - nad poměry. Ale to může být jarní únava 😅

Přečetla jsem stovky diskuzí a je mi jasné, že si mám udělat test, zítra nebo pozítří zajdu do lékárny a zkusím ho.

Děkuji moc za vaše zkušenosti.

klokanka31
20. dub 2021

@smama Mohlo to být biochemické těhu...

smama
autor
20. dub 2021

hlavně se bojím aby to nebylo to mimoděložní - k lékaři jdu za týden, dřív to nejde....poznám ho na TT, kdyby bylo mimoděložní?

mamikry
20. dub 2021

@smama Stalo se mi dvakrat. Jednou jsem zaspinila den pred terminem, podruhe probehla ms, byla z toho dve miminka. 🙂

smama
autor
20. dub 2021

@mamikry ty jo tak to asi nevydržím ty dva dny na test :D Já tedy s těhu nepočítám, ač by to bylo super, ale vyšlo by to hned druhý měsíc :D A myslím že by nebyly ty cucky, ačkoliv jich bylo pár a nijak velké

ruzova_pastelka
20. dub 2021

@smama Test zkus klidně hned zítra ráno, pokud krvácení přestalo. Občas může v krvácení nastat pauza a znovu se vrátí, obvzlášť pokud máš teď náročnější období. Podobně jsem to měla dvakrát, jednou z toho byla dcera, podruhé nic (otěhotněla jsem měsíc po téhle divné menstruaci nemestruaci).

smama
autor
20. dub 2021

@ruzova_pastelka tak jo, zkusím....vlastně ani nevím jak chci, aby to dopadlo, ted se skoro víc bojím nějaké nemoci :D A nemůže v tom ještě hrát roli i sex? S partnerem jsme ho měli včera a od té doby vůbec nekrvácím...ale spíš si říkám, že s tím sperma by mělo jít naopak vše víc ven ...

ruzova_pastelka
20. dub 2021

@smama Sex asi ne. A bez dalších příznaků bych za tím nehledala ani nemoc. Cyklus může být dost variabilní, obvzlášť pokud jsi měla náročný měsíc (a upřímně, kdo teď nemá?) Držím palce, ať jsi s výsledkem testu spokojená 🙂

klokanka31
20. dub 2021

@smama Na tt nepoznáš mimoděložní. Já u toho měla normální dálnici.

smama
autor
20. dub 2021

Holky mockrát děkuji, vím že to je jak věštění z koule 🙂 Kdyby to bylo těhu tak nevím jestli budu víc v šoku nebo šťastná, protože v hlavě mám že to bude na rok a déle a že mám určitě problém :D Jinak žádné další příznaky - k nemoci - nemám. Jen tu šílenou únavu. Ale dost možná je to třeba stresem, ačkoliv jsem měla i daleko těžší období než teď a cyklus to nijak nepoznamenalo.

Už se vidím, jak ráno hypnotizuju test :D

smama
autor
21. dub 2021

holky tak nic, test negativní, po celý noci jsem měla opět jen lehce tmavé krve na papíře...nechápu to. A test by to už asi ukázal? Dostala jsem to v neděli, takže od oplodnění (nevím kdy mám ovulaci) to je 3 týdny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru