Krvácení během možného těhotenství

azeretka25
22. črc 2017

Ahoj v utery jdu na gndu potvrdit tehu 14 dni zpozdeni, casto chodim na wc, natekla bolava prsa, tmavsi btadavky unava, chute a nechutenstvi,nevolnosti obcasne zvraceni. Tehu test jeden o izitivni a jeden negativni. Dnes jsem zacla slabe krvacet. Mela bch byt 5+5. Muj gynekolog ma dovolenou poradi mi nekdo kam jit? V nemocnici bude asi ambulance taky zavrena ze? Bolesti nemam. Prosim stalo se nekomu ze krvacel a blo to v poradku? Diky

lencak80
22. črc 2017

Pro klid duse zajdi na gynekologii v nemocnici. Vzdy tam nekdo je a zavreno urcite neni. Asi to budou brat jsko pohotovost. Ale anys byla v klidu ze je vse v potadku tak si tam zajdi. Krvaceni byt muze, ale....?

pavca1982
22. črc 2017

Já zakrvácela hodně a měla jsem i bolest břicha a to jak u druhého tak už čtvrtého těhu a jsou z toho syn a dcera to třetí po zakrvácení zkončilo nakonec potratem...takže nikdy nevíš raději bych zajela se nechat vyšetřit pro tvůj klid.Může to být v pohodě a může se jednat ó zamlklé těhotenství.😉

annie24
22. črc 2017

V nemocnici musí byt aspoň jedna albulance otevřena, takže bych radši šla.

kacireksro
22. črc 2017

ja jsem zacala krvacet v 9tt,nic to nebylo,jela jsem,staci zajit na nejake gynekologicke oddeleni,a rict jim tam Vas problem,vysetri vas v jakoukoli hodinu.ja bych nevahala a sla,pro klid

trochustesti
22. črc 2017

I ja zacla krvácet v 6tt, bradavky mám stale tmavší, ale zkousela sem test a z krásné tmavé čárky uz jen slabý duch... v pondělí jdu k doktorce, nadeje si nedělám :(

trochustesti
22. črc 2017

@pavca1982 bylo to čistě krvácení nebo i takové hrudky ?

pavca1982
22. črc 2017

@trochustesti ve všech případech to bylo dost a i se sraženinami přitom 2x to dopadlo dobře a 1xto nevyšlo..

trochustesti
22. črc 2017

@pavca1982 u me by to už potřetí nevyšlo

trochustesti
22. črc 2017

@pavca1982 a jak dlouho jsi krvacela, jako při ms ?

pavca1982
22. črc 2017

@trochustesti to ne jednalo se ó jednorázové velké zakrvácení, ale ze začátku těhotenství je časté špinění, nebo slabé krvácení. Každopádně bych chtěla vědět na čem jsem a zajela bych ráno na pohotovost!

pavca1982
22. črc 2017

@trochustesti to mě moc mrzí mě to nevyšlo jednou ale pak zase jo a už mám třetí

azeretka25
autor
22. črc 2017

Zacla jsem krvacet k veceru cistou krev bez hrudek a slabe bolesti nemam jen trosku tlak. A mam ro slaboucke. Nyni spis uz ruzovy vytok uvidim co rano.

pavca1982
22. črc 2017

@azeretka25 tak držím pěsti ať je to v pořádku😉

azeretka25
autor
23. črc 2017

Tak tehotna nejsem a ani jsem nebyla na ultrazvuku nic a krev taky negativni a doktorka rikala ze nechape ten tehu test. Jedine co tam nasla par malch cysticek. Tak snad se nebudou zvetsovat mrsky :-\

pavca1982
23. črc 2017

@azeretka25 tak jestli to byl duch, tak to se občas stává.Hodně štěstí do dalšího snažení.😉

azeretka25
autor
23. črc 2017

Diky 🙂 rekla mi ze jestli chci mam si udelat dalsi test ze se mohla splest tak nevim co si o tom myslet. 😀 tak snad se jednoho krasneho dne dockam 🙂

pavca1982
23. črc 2017

@azeretka25 Jak splést?Nabírala HCG a dělala UZ ne?Tak pokud je vše negativní nevím co na tom mohla splést...prostě ten test byl falešně pozitivní bohužel...

annie24
23. črc 2017

@azeretka25 pokud tam mimi bylo, tak se asi neudrželo..nevím jak by se mohla spléct, ale možný je vše.

azeretka25
autor
24. črc 2017

ano nabrala hcg a udělala ultrazvuk řekla mi že těhotná nejsem a ani jsem nebyla, ale že testy se pletou a jestli chci at si za pár dní udělám test že to může být jinak...celkem mě to překvapilo čekala jsem jasnou odpověd ano nebo ne, teď mám ne (ale možná) takže jsem tam kde jsem byla :D každopádně jsem po menstruaci prsa natekla, břicho bolí a každou chvíli asi budu zvracet. No nevím...mám atikoncepci Mirelle tak si říkam jestli to nedělá ona

pavlina339
26. črc 2017

Ahoj holky, prosím o Váš názor....10.7. u mě proběhla ovu...teploty se pořád držely kolem 36,92.....29 DC teplota klesla na 36,4 a přišla "asi" menstruace....trvala 3 dny (slabé krvácení, nic velkého) a dnes den po "menstruaci mám BT opět 37,01...je mi pořád blbě od žaludku...včera od rána, odpoledne i večer a dnes ráno opět...myslíte že můžu být i přes ty 3 dny slabé "menstruace" těhotná? nebo co znamená ta dnešní BT 37,01? díky za radu....

lencak80
26. črc 2017

Tak si zkus udelat test. Pise se ze zakrvaceni je mozne i v zacatcich tehu. Test ti rekne vice. Teplota vypada slibne. 😉

eithelwing
26. črc 2017

Také jsem slabě krvácela na začátku těhotenství. Byla jsem v 5tt. Lékař mi předepsal prášky na udržení těhotenství, ale nakonec se vůbec nic nedělo, krvácení po týdnu samo odeznělo.
Má kolegyně v práci dostala i dvakrát menstruaci a byla těhotná. 🙂

merhanice
23. říj 2019

Krvácela jsem třikrát. V 6., 7. a 8. týdnu. V prvních dvou případech jsem jela na pohotovost, potřetí už jsem tam ani nejela, řekli mi, že do dvou vložek je to v pohodě a jezdit nemusím. Krvácení může mít řadu příčin - prasklá cévka, jak se to tam všechno roztahuje, hematom, může se ještě objevit i menses apod. Každopádně s tím doktoři nic takhle brzy neudělají. V podstatě mi řekli, že nemá cenu jezdit na pohotovost, protože když to bude potrat, stejně to nezachrání a když ne, tak je to v pohodě. Takže u druhého dítěte, když jsem v prvním trimestru špinila, už jsem nikam nejela a počkala na klasickou prohlídku u svého gynekologa. Ten mi dal Utrogestan, ale spíš tak pro lepší pocit, protože příroda si v tomhle období poradí sama i přes veškeré léky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru