Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Krvácení po sexu, jsem těhotná?

jessikaa
28. bře 2017

Ahpj holky,nevím si rady. Před 14cti dny mě strašně začalo bolet na pravém boku spíše dole. Na dotek bolí..při čůrání ne..jen když prudce vstanu atd...Ale to není vše..MS jsem měla úplně na začatku března. Teď v pondělí jsme měli s přítelem sex. Po sexu jsem zjistila že krvácim..Myslela jsem si že je to MS tak jsem si dala tampon a byla jsem nervozni jako po každé MS...od 10:00 až do 14:00 jsem krvácela ale ne moc..byl to spíše takovej hlen do hněda...Jak jsem psala do 14:00 jsem to takto měla...Dnes už nic...Na internetu jsem četla že v těhotenství po sexu je zcela běžné...test jsem si delala ale vysel negativni...Holky prosim poradte...Co to bylo to krvaceni po sexu??? :( Dekuji za odpovedi jsem zoufala☹

no_title
29. bře 2017

krvácení po sexu není zrovna typickým příznakem těhotenství. Počkej si na termím MS a pak si udělej test znovu 😉

mykys24
29. bře 2017

ahoj,
místo doměnek a pátrání na internetu si radši normálně zajdi k lékaři. Přes internet nikdo nepozná ani těhotenství ani důvod krvácení ... Držím palce 🙂

jessikaa
autor
29. bře 2017

@no_title prave ze MS uz jsem mela mit davno🙂

jessikaa
autor
29. bře 2017

@mykys24 K doktorce jsem objednaná až na 15.4. :(

no_title
29. bře 2017

@jessikaa tak v nejhorším můžeš jít na krev na HCG jako samoplátce. Stojí to asi 300,- a výsledek je za 2 hodiny. Dělají to v jakémkoli odběrovém centru, kde se bere krev (ne jak jsou dárci krve, ale normální laboratoř třeba na fakultce) Ale narozdíl od testů z moči je 100%. Nebo ti to může udělat i gynekolog, pokud ho ukecáš.

butterfly
29. bře 2017

Podle mě bys hlavně měla řešit ty bolesti - může to být cysta nebo něco podobného, s tím může souviset ta zpožděná menstruace i to krvácení/špinění. Zavolej na gyndu, že máš akutní problém, ať tě vezmou co nejdřív, v rámci vyšetření ověří i zda nejsi těhotná.

brindik
29. bře 2017

@jessikaa nechci strašit, ale já krvácela po sexu při rakovinných změnách na čípku.. šla bych na gyndu i kdybych tam sedet bůhví jak dlouho

hafika
29. bře 2017

Na začátku prvního těhotenství, teda když už jsem měla pozitivní těhotenský test, tak mě také bolelo v pravém podbřišku, u boku. Já jsem se tedy bála spíš zánětu slepého střeva a šla na chirurgii, ale nakonec jsem skončila na gyndě, kde mi potvrdili těhotenství a řekli, že mám cystu na vaječníku. Naštěstí se během těhotenství vstřebala a nepůsobila žádné problémy.

Takže bych určitě někam zašla brzy, aby kromě gynekologických problémů nebylo i něco jiného přidruženého.

jessikaa
autor
29. bře 2017

Děkuji všem za rady..🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli