Krvácení po sexu, stává se vám to?

europa00
12. únor 2016

mám tak 3 dny před menzes...a včera jsem po sexu kratce zakrvácela...pak to hned prestao dnes po kvi ani vidu..byla jsem na ultrazvuku sliznice neodpovídá těhotenství je nízká...mam citlivé prsa a tlak v podbříšku...což může být i pře menzes, ale nechápu to krvácení..
už se mi to jednou stalo..zašpinila jsem, přestalo to , pak znova a az za dva dny spustily menses...
přece to neni normální....
STAVÁ SE VÁM TO NĚKDY??? A ČÍM TO MŮŽE BÝT ZPŮSOBENO...
a jeste dotaz bojím se mimodelozniho...takze kdybych mela hladinu hcg tak vysokou aby me bolely prsa a bradavky tak u bych byl tes pozitivni ne???
jinak test mam negativni.....sliznici nizkou..ale prsa citliva jako kdybych byla v tom....ale nejsem
takze doufam ze se mi do trech dnu spusti normálně menses a nebude v tom žádny zakopaný pes..v podobě mimodel

europa00
autor
12. únor 2016

@emisekkk diy holky se snazim nepanikarit ale po jednom mimodel, a jednom zamlklem tehu jsem nejak vykolejena...fakt obdivuji ty holky co maji jeste vetsi problemy s otehotnenim a maji nejak silu bojovat..vsecchno stoji nervy...napor na psychiku...

a pak na ulici vidite takove pripady na facku ktere by ani decka mit fakt nemely a rodi jako kocky.....nekdy je to az smutne...

werumka
12. únor 2016

@europa00 Ne, nateklá prsa a bolesti způsobuje progesteron, který se začíná vyplavovat po ovulaci 😉

loafeer
12. únor 2016

@europa00 mimodelozni je hnuj:o/ to se ti nedivím

europa00
autor
12. únor 2016

@werumka aha a proc pak tedy nabira na intenzite kdyz je zena tehotna...to se zveda i ten hormon?? nebo procv je to tak zamenitelne

werumka
12. únor 2016

@europa00 HCG způsobí, že žluté tělísko, které progesteron produkuje, nezanikne a tudíž progesteron produkuje dál a ve zvýšené míře. Dá se to někdy poznat podle bazální teploty, když ve chvíli, kdy se začne produkovat hcg, teplota ještě o něco stoupne.
Ale znovu říkám - to bych musela být těhotná každý cyklus 😀 Protože bolest prsou prostě k normálnímu průběhu cyklu patří. Dokud nezačne jeho hladina klesat, tak Tě budou bolet prsa, budeš mít citlivé bradavky a nevejdeš se do podprsenky. A pak to během pár dní zmizí. Určitou úlevu můžeš cítit už první den menstruace. Velikost a citlivost prsou se většinou upraví do pátého dne od začátku menstruace.

europa00
autor
12. únor 2016

@loafeer to nebylo spineni to byla narazova krev.ne moc velike mnozství ale byla.dnes po ni ani stopa ani spineni...a jak dlouho ti to tak děla???
ja takove veci nikdy nezazivala...15 let antikoncepce a byl klid..zadny stres .-)
jestli tohle prichazi i s vekem ten hormonalni vykiv nebo fakt nevim...
ale jindy se to nestalo vzdy tak 4-3 sny pred menzes...

europa00
autor
12. únor 2016

@werumka no ja to prave neznam az tak extreme.sem tam citim jen trochu napeti..nic vic..v takove podobe jsem to jeste nezazila...a nzvetsuji se .-) ale to mi v tehu zacly az trosicku pozdeji...

no holky drzte pakce at se po nedeli objevi ta mrska menses...a dalsi mesic se zasnazime...a snad to vyjde..
diky moc

werumka
12. únor 2016

@europa00 Vem si, že jsi sama psala, že cyklus s tím správným hormonálním vyladěním neznáš. Proto to vypadá takhle extrémně a jsi nejistá. Ale opravdu to není nic, co by bylo jakkoli nenormální. Prsa Tě bolí ze stran - máš je citlivé na dotek a pevnější. Kdyby sis sundala podprsenku, tak při jakémkoli pohybu Tě prsa zabolí. Bradavky jsou citlivé na dotek. Víš jak to vím? Protože to tak mám už skoro 20 let 😀 Ale tím, že jsem nebrala hormony, tak vím, že tohle je prostě normální. Nenech se rozhodit svýma obavama. Nejsou ničím podložené a všechno je v pořádku 😉

loafeer
21. čer 2016

@europa00 ahoj, jak jsi dopadla s tim krvacenim? ja s tim stale bojuju, ted uz se to bude resit, za tyden jdu do centra onko prevence....Jsem prelecena macmirrorem, dr si mylsi, ze se jedna o chron cervicitidu, kteoru jsem měla pred osmi lety a kvuli tomu podstoupila konizaci....doufam, ze ma pravdu:o(

europa00
autor
3. črc 2016

@loafeer ahoj no nijak...neteče to z čípku...právě, že já mám vysledky stěrů ok...tky mám po konizaci...ale testy ok...u mě to souvisí s temi kyretážemi...doktor si taky mysli že ted mužu mít citlivější tu sliznici a že mi začnoup praskat cévky když je ta děloha prokrvená před menzes...protože mě se to něděje jindy nšž 5 dní před menzes...jinak nezakrvácím..a kdyby to byl čípek tak bych asi zakrvácela po jakemkoliv sexu...
jako mysllýš že to souvisí s tou konizací??? no hele mi doporučil přiběhnout hned jak to zkrvácí ..to bys asi měla taky aby zjistil přesný zdroj krvácení...a ty krvácíš taky jen před menzes nebo nezavisla na ni?

loafeer
3. črc 2016

@europa00 mam to presne jak ty, vzdycky pred MS, jinak cely mesic nic....jsem prelecena tim macmirorem, od te doby zatim klid. Navic jsem pouzival amenst. kalisek, na to mi dr rekla, at to vyhodim, ze to taky mze delat bordel- citlivejsi cevky a tak....jinak v prubehu mesice se mi to neopakuje....te dmi po pul roce vzala znova cytolku, tak cekam na vysledky

europa00
autor
12. črc 2016

ahoj a tys měla nějaké záněty?? ja nemám žádny zanšt max někdy kvasinky ale nikd nic jiného...a ted jsem v pohode.. a to ti pomohlo?? a ze steru ti to ukázalo že zanet mas?? nebo te jen tak prelecil...a co vysldky z cytolky...dobry?

evulinka0702
20. led 2023

Dobrý večer je mi ti trapné ale 14.1 jsem měla z přítelem pohlavní styk a přesně pět dní na to jsem začala spinit a přesto do měsíčku mám 11.dni tak nevím dost mě to znepokojuje děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru