Krvácení v ranném těhotenství, dopadlo vše dobře?

1306
20. bře 2017

Je tu někdo, kdo v začátku těhotenství krvácel a vše dopadlo dobře?V pátek jsem si udělala 3 testy,byly pozitivní, v sobotu také byly pozitivní, dnes jsem začala krvácet, šla jsem k doktorovi, v děloze viděl jen vysokou sliznici, ve čtvrtek mám jít na krev a v pátek znovu na ultrazvuk. Mám strach jít jen na wc..Břicho mě bolí jako když to mám dostat, jen trochu méně....

lenusaak
20. bře 2017

@1306 ja krvacela od 5tt, obcas opravdu dost, uplne to prestalo ve 12tt 😊 Kolikaty tt cca mas byt??

1306
autor
20. bře 2017

@lenusaak to ja prave nevim, 12DC jsem šla na ulz, aby mi dr rekl,jestli mam ovulaci,na ulz nic nevidel, takze mi napsal Clostybegit, rekl mi, at ho zacnu uzivat 3 den ms, jenze ms nedorazila,tak jsem si tyden po ocekavane udelala testy a byli pozitivni, takze ani nevim,kdy ovulace vlastne byla, kazdopadne posledni ms byla 14.2. A mela si v brise stejne pocity jako pri ms?A opravdu si mela na papire ktev?To cekani me zabije..

vanea
20. bře 2017

@1306 ahoj, já teda nekrvácela , ale pocity na MS jsem měla jako obvykle a to už od toho 10DPO, takže jsem si furt myslela, že MS normálně dorazí a zas to bude v pytli...a ono se ukázalo, že vůbec ne🙂 navíc spousta holek krvácí v 1 trimestru, někdo dokonce celé těhu... můžeš být hodně překrvená...ale chápu tu starost, není to nic příjemného...tak držím palec, ať se drobeček udrží i přes tyto nesnáze 🍀

1306
autor
20. bře 2017

@vanea děkuju..

medulinek
20. bře 2017

ja 3x zazila zamlkle tehu a ani jsem nezaspinila a ted pri poslednim,snad uz uspesnem tehu jsem jeden den krvacela jasnou cerstvou krvi. Ono stejne v tom zacatku s tim nikdo nic neudela

1306
autor
20. bře 2017

@medulinek já vím, že s tím nic neudělám, ale v létě jsem samovolně potratila a predstava, ze ted znovu je bolestiva

lenusaak
20. bře 2017

@1306 taky mam za sebou potrat po zamlklem těhotenstvi, takže strach byl šíleny. Krvácela jsem dost. Fakt jsem to vzdy ucitila a metla jsem na zachod nebylo to jen spineni . Bolest na menses byla taktéž, tupy tlak v podbríšku. Letela jsem takto natrikrat k lékaři a vždy bylo vše ok, ani zadny hematom, príčina nezjistena.Krvaci vetsina holek v tom prvnim trimestru a nastetsi casto nejde o nic vážného jenže to taky není moc utěcha 😞Bud na sebe opatrna, odpocivej a veřim, že bude vše dobré b pátek na ultrazvuku. Nasadil ty doktor leky ( utrogestan)???

1306
autor
20. bře 2017

@lenusaak Nenasadil mi prave nic..Na ulz videl jen vysokou sliznici, nic vic..Jen mam pocit, ze me prestávaji bolet prsa, teda hlavne bradavky, ktere jeste vcera byli dost citlivy..Neumim si predstavit,ze by se mi to stalo po druhe..☹

zuzkaasteli
20. bře 2017

Ja taky krvacela a prvni dva meaice me.bricho bolelo treba dva tydny,jako pro ms,nakonec jsem skoncila v nemocnici a predepsali mi utrogestan,brala.jsem.vic jak mesic,nakonec to dobre dopadlo.hlavne nestresuj,hodne odpocivej a uvidis co doktor rekne🙂 .dalsi potrat si vubec nepripoustej,proste to vyjde a basta! 🙂 drzis pesti

gabcat
20. bře 2017

@1306 Já jsem kvůli krvácení byla u doktora taky. A nic to nebylo. Takže neboj, určitě ne vždy to znamená, že je konec. Jak říkají holky, buď na sebe opatrná. A na konci týdne budeš moudřejší. Dle termínu ms jsi na konci 5.týdne teprve, takže v pátek by něco vidět být mohlo už.

A to, že tě přestala bolet prsa... je tady i diskuze, že si holky nepřijdou těhotné, protože nemají vůbec žádné příznaky 🙂 šťastné to ženy 🙂 příznaky o těhotenství nic nevypovídají. Budu držet palce, ať vše dobře dopadne

1306
autor
20. bře 2017

@gabcat moc dekuju, dobra, musim myslet pozitivne, stejne do patku nic neudelam...Dr rikal,ze v patek by snad uz neco byt videt melo..Tak uvidime. Musim verit, nic jineho se stejne delat neda..

kaculka2014
20. bře 2017

Ja taky prodělala zamlkly potrat. Pak jsem měla dceru,a teď mam měsíčního syna u kterého sem krvacela imrvere po troskach furt. Vždycky se mi udělal hematom ten se pak vstrebaval/vypoustel tak sem krvacela. Vyděsilo mě to pokaždé. A hele Mam synka. Neboj vše dobře dopadne🙂🍀hodne stesticka🍀

1306
autor
20. bře 2017

@kaculka2014 jenze me k tomu tlaci podbrisek stejne jako u ms..Krvacim uz od rana, chvilku je to jako hnede malinke drobecky, pak zas tmava krev a hnede provazky...

kaculka2014
20. bře 2017

@1306 me taky krecovalo bricho jako u ms, kolikrat sem si rekla ze to uz musi byt vážně konec. Nemysli na nic osklivyho,odpocivej🌷

1306
autor
20. bře 2017

@kaculka2014 A jak dlouho si treba krvacela?Narazove nebo den pak treba nic?Nevim, jestli to muze byt hematom, preci to by uz asi byl videt na ult..Dnes jsem do prace nesla, zitra uz musim..

yerry
20. bře 2017

@1306 zkušenosti mám hned 4
1) špinění v 6 tt, na UTZ nález odpovídající stáří ale bohužel v 9 tt ZT a revize
2) špinění v 6 tt, na UTZ nález odpovídající stáří, v 8 tt už nález neodpovídal- mimi nikde a místo něj tam bylo cosi..... bylo to označeno za morální těhotenství. .... obrečela jsem to ale následně na kontrole se najednou objevilo miminecko a srdicko a dnes má 5 let a je naprosto v pořádku
3) špinění v 8 tt a hned za pár dni jsem frcela na Revizi, opět ZT 😕
4) vse OK až do 13 tt. Ráno jsem začala špinit, jela jsem na pohotovost a mimi v pořádku. .. doma jsem začala dost krvácet a stupňovalo se to a znovu jela na pohotovost a mimi opět v pořádku. .... za dva dny jsem šla k jinému doktorovi a mimi v pořádku, za další dva dny jsem šla ke svoji MUDr. A mimi oper v pořádku
... nevěřila jsem ze se udrží. ... krvacela jsem silne jako při MS a to až do 17 tt.... nikdo nevěděl proč. ... dnes má 3 měsíce 💜
Je tezke říct jesli to u tebe bude v pořádku nebo ne, držím palce ať to dobře dopadne, musíš věřit 🙂 a pokud to bude jen trošku možné zkus na to tolik nemyslet a snaž se byt co nejvíce v pohodě. ... Vím že se to lehko poví a těžko udělá, mam to za sebou už 4x a taky jsem byla nervní ale taky vím že když budeš nervózní tak to ničemu nepomůže. ... Hodně štěstí ☺

medulinek
20. bře 2017

@1306 ja te chapu,poprve mi vsichni rikali,ze jednou se to stane,jee to nahoda a napodruhe to bude dobry,kdyz se to stalo podruhy,uz jsme se s manzelem slozili oba,do tretice jsme rikali,ze to proste zlomime a nezlomili.Bylo hrozne tezky se premluvit ke ctvrtymu pokusu,ale jsem rada,ze jsme to udelali,ale nikde neni psano,ze je to u tebe spatne 🙂

kaculka2014
20. bře 2017

@1306 vypoustel se postupně. Narazove. Dva dny sem třeba krvacela pak nic A za pár dni zas. . Jednou sem šla v noci curat a podemnou plná mísa krve. Doktor mi druhý den řekl ze uz ho nevidí ze se vypustil. A takhle se mi delali další furt. A zas to samy😒

verdach
20. bře 2017

Ja taky asi do 4 mesice. Mela jsem hematomy a vzdy kdyz nejakej zacal krvacet, tak hrozilo, ze strhne i mimi. Vetsinou se to stalo, kdyz jsem chodila, ale jeden prdnul i pri lezeni... Bylo to na palici, porad jsem bulela a zkoumala, jestli mi netece zas krev, ale ted mam uz skoro dvouletacku. Tak drzim pesti, at to vyjde!

1306
autor
20. bře 2017

Moc všem děkuji, prostě musím vydržet do pátku a pak už budu vědět na čem jsem..

medulinek
20. bře 2017

holky asi se zeptam blbe,ale z ceho se vlastne ten hematom v deloze udela,ptala jste se nektera?

kaculka2014
20. bře 2017

@medulinek me doktor rekl ze se tim telo čistí nevim co je na tom pravdy ale je fakt ze me se udelal novy vzdy v dobe dalsi ms

medulinek
20. bře 2017

@kaculka2014 zajimave,myslela jsem,ze hematom je srazenina jako je u modriny,ze ho musi zpusobit nejaky naraz nebo tak neco. Mne tenkrat u toho krvaceni nenasli nic,az asi po tydnu mi doslo,ze to byl termin,kdy bych byvala mela ms.

kaculka2014
20. bře 2017

@medulinek oni asi sami pořádně neví. Ale myslela sem si co ty😅

kokoska321
20. bře 2017

@1306 držím moc palečky, ať to dopadne. Jak to popisuješ, tak jsem před měsícem prožívala úplně to stejné.. vysoká děložní sliznice, doktor ale nic neviděl, tak mi vzal krev... těhotenství se potvrdilo.. za dva dny to potvrdil už i na UTZ. Špinila jsem, což postupně přešlo v krvácení, tmavé i světlé, vycházely ze mě "cucky" + bolest v podbřišku jako silnější MS, přestaly mě bolet prsa nebyly nalité.
Přeji moc štěstíčka, ať Ti to dopadne lépe než nám🍀

1306
autor
20. bře 2017

@kokoska321 A musela si na revizi nebo to odeslo samo?Ach jo...

kokoska321
20. bře 2017

@1306 Uvidíš, bude to tak, jak to má být🌹. Lepší teď pár týdnů smutku, ale o to větší těšení potom na zdravé děťátko.
Bolesti jsem měla v pátek, potom bolesti přestaly, pokračovalo krvácení. V neděli večer jsem si dala sklenku červeného, poplakala si a v pondělí šla k doktorovi. Ten mě raději poslal do nemocnice (mám gynekologa 40km od domova, jinak by mě nechal denně docházet na kontrolu a hlídal to sám) kde mě den hospitalizovali, s primářem jsem se domluvila, že bych chtěla raději bez revize. V úterý už byl krvácení slabší a utz vypadal celkem dobře.. takže jsme to bez revize zvládli. Byla jsem konec 5tt.

1306
autor
20. bře 2017

@kokoska321
Jenze ja uz v lete jednou potratila...O to je to horsi...

medulinek
20. bře 2017

@kokoska321 to byl teda rozumny,me hnali vzdycky,ale je pravda,ze u me to byl 7,8 a 9tt a prcek uz byl precijen vetsi.

kokoska321
20. bře 2017

@1306 to mě moc mrzí, život je někdy nevyzpytytelný.. ale nám nezbývá nic jiného, než se nevzdávat. My se zase snažili přes rok a půl. Kamarádka miminko donosila až napotřetí...
Uvidíš sama, myslím, že do pátku se to nejspíš rozhodne, asi to poznáš. Třeba to jen přechodné krvácení, jak tu holky popisují.. rozhodně jsem tě nechtěla polekat.. jen buď připravená na vše. Tady na to bohužel neexistuje žádná pilulka, myslím, že ani klid opravdu neúčinkuje... karty jsou rozdány jakmile ty dvě buňky splynou.. a od začátku je dané jak to dopadne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru