• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

25. října 2016 
Zuzi,
taky mam ve svem okoli pribeh, kdy kamaradka menstruovala prakticky cele tehotenstvi...jak pisou holky, jdi k doktorovi. Ta horsi varianta, mohla jsi byt tehu, ale priroda se rozhodla jinak....

Moc bych ti prala to zdrave tehu...
19. črc 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koblížku, 15 dní je hodně.Udělej si test a když bude negáč, zašla bych k doktorce. Pokud tam objevíš //, tak moc gratuluju :slight_smile:
19. črc 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za uklidneni :slight_smile: K doktorovi bych sla hned, ale zrovna maji dovolenou :frowning2: Tak uvidim jak to dopadne .....
19. črc 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji,tak to dneska vyzkousim a uvdime....dekuju :slight_smile:
19. črc 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky, potřebuji vaši pomoc.
Můj menstruační cyklus je velmi nepravidelný. Teoreticky jsem si vypočítala, že MS by měla přijít v neděli. Přesto jsem to nevydržela a udělala si v úterý mamatest a byl negativní. Dnes ráno jsem si dělala mamatest comfort a jsou tam II, ale ta druhá je hodně slaboulinká. Ukázala se však do limitu.
Máte někdo zkušenost s falešně pozitivním výsledkem u tohoto testu?
19. črc 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky jsem tu prvně, tak nevim, jak to tu chodí :fearful: Ale chci se zeptat, jestli se někomu nestalo, že očekavál menses a přišlo spíš takové špinění a byli jste pak těhotné. Dělala jsme si test a byla tam takova slabě růžová čárka, tak vůbec nevim, co si mám myslet :frowning2: Teď jedu na 14dní na dovolenou a nevim, jestli nemám radši zaběhnout k Dr. nebo zda to opravdu počká? :astonished:
19. črc 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
koblizku, já to mám stějně. Na konci května jsem vysadila HA a 1.6. dostala poslední MS. Od té doby nic. 4.7. jsem dělala testík - /, 13.7. další testík a // :grinning: To už jsem taky měla zpoždění cca 14dní. V úterý jsem byla na utz a zdá se, že tam něco je. Vysledky z krve budou zítra. Tak jsem zvědavá. V úterý jdu opět k Dr. Tak snad bude vše OK a budu mít fazolku. Zkus testík a dej vědět jak to dopadlo. Nebyla bys sama napoprvý :grinning: :grinning:
19. črc 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
p_avlino: já bych jela na dovču a když ani potom MS nedorazí, tak bych skákla k Dr. Teď by tam asi stejně nic neviděla. Já měla taky nšjdřív slabounkou čárku,až za 4 dny byla už silná jako ta první / a stejně Dr. na utz nic moc neviděla. Chce to čas. Držím palce :slight_smile: :wink:
19. črc 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hancam:a proc si myslis ze je vysledek falesne pozitivni??v utery bylo zdrejme brzo ale dnes uz tam mas // prilozila bych tomu dulezitost,podle me kdyby byl falesne pozitivni tak by byl uz i v to utery :wink: nevim jestli mas miminko chtene nebo nechtene ale myslim ze tam je ...ale jinak s falesne pozitivnim testem mam zkusenost kdyz sem to rekla dr udelal mi test ale nic...tak rikal ze to testy obcas delaji!!ale od ceho pak sou ze....no nic kazdopadne bych za 2-3 dny zkusila znovu test a kdyz bude druha carka jeste silnejsi,tudíž HCG stoupa tak pravdepodobne je tam prcek tak bbych si pak zasla na krev...hodne stesti at je to jen jak chces ty.. :dizzy_face:

p_avlino:tvuj problem mela i moje sestra a ted je v 9 mesici,byla tehule....takze kazdopadne si zajdi k dr jeste k tomu kdyz ti vysel pozitivni test no teeedaaa!!! jako jak chces ono to samozdrejme pocka ale ja bych teda cekat nevydrzela...muzes si zajit na krev a mas jasno,akorat tam budes muset asi jit 2 krat aby vedeli zda HCG stoupa a tudíž zda se jedna o prosperujici těhotenství...

takže holky hodne stesti a ozvete se !!
19. črc 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám doma ještě 1 testík z toho prvního balení, tak si jej zkusím v neděli (jak se znám v sobotu :slight_smile:) udělat a uvidím.
Těhotenství je u mě chtěné, čekám na něj již přes rok. Už jsem absolvovala léčbu hormóny na vytvoření sliznice a menstruace, poté laparoskopii, a aby toho nebylo málo tak další léky na vytvoření vajíček.
Díky za podporu.
19. črc 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousek: asi počkám těch 14dní, bude to těžké, ale co se dá dělat :confused: Zítra je už pátek a o víkendu jedu už na dovču. Navíc u Dr. je to na objednání. Takže pokud to vyjde a vše bude OK, tak budu moc šťastná, ikdyž to je kapku neočekávané!papa
19. črc 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar: mas pravdu, pockam :slight_smile: Za jak dlouho Ti rekli ty krevni testy?
19. črc 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koblizek:Držím pěsti budoucí těhuli, na 99% bych tipla že budeš mít //
19. črc 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina: Na krvi jsem byla 17.7. a výsledky budou 20.7. Dlouhý 3 dny. Ale to je tím, že ta moje Dr. tam je jen v úterý a v pátek. Jestli ses ptala na tohle. :slight_smile:
19. črc 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte???????? Zítra si jdu dělat další testík, durhá čárečka by měla být už silnější o něco. Jsem moc šťastná, mimčo si moc přeju, Všem hodně štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar: byla jsi na krvi az ted? Tak drzim palce, at je vse v poradku ...
19. črc 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli a na jak dlouo jedes na dovcu??verim tomu ze kdybys sla zitra na krev tak ti ji veme prece te nenecha cekat..udelas oci ze jedes pryc co....no a z dovolenky si proste zavolas na vysledky co...nebehni tam zitra,vazne!
19. črc 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku :slight_smile: Mam dovcu 14dni :frowning2: A jedu na Slovensko do Tater, takze zatelefonovat odtamtud neni problem. Ale mam Dr. v Praze a dneska v 11:00 uz odjizdim na Vysocinu. Ono je to vsechno slozitejsi, ja se odtud stehuju ke konci srpna, tak jsem jeste chtela zabehnout nekam na Vysocine, budu si tam muset i tak hledat noveho gynekologa, ale mame třam jen dva a z toho tenkrat jeden nove pacientky nebral a druhy mi nesedel(a).
20. črc 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za chvilicku padim k Dr. :grinning:
20. črc 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je možné když citím kovovou chuť v puse že už bych si mohla udělat testík i když to mám eventuélně dostat až v pondělí???
P.S.: Taky bych se řadila k těm co jim to vyšlo na poprvé, já vysadila 22.6 :slight_smile:
20. črc 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlina: na krvi jsem byla až teď. Nějakých 19 dní po spoždění. V úterý jdu znova, aby se vidělo jestli případné hcg stoupá :slight_smile: Držím pěsti, ať ti to vyjde. Dej určo vědět.
20. črc 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
meggi: Já bych počkala, až jestli to dostaneš. Je to chvilička, tak abys nebyla zklamaná. Já měla první test taky negativní a byla jsem z toho trochu přejetá. I když to čekání je taky hrozný, ale vydrž! Buď tam hrášek je nebo není :grinning: :grinning: Stejně s tím nic nenaděláš.
20. črc 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem si dnes opět dělala testík,je to pátý den po vynechání MS,druhá / je zase silnější než ve středu už je hodně silná :grinning: ,tak jsem volala na gyndu a mám přijít 1.srpna na ultrazvuk,takže musím počkat než to bude tutovka.5.srpna máme letět na svatební cestu,myslíte,že když budu opravdu těhu mohla by mi to doktorka zakázat :fearful:
20. črc 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lili: to ti snad nezakáže. Moje známá letěla v 5.měsíci do Thajska na svojí svatbu :grinning: Držím palečky, ať je vše OK!!!
20. črc 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar:díky,nějak se pořád nechci moc radovat,protože jsem na koníkovi četla hodně případů kdy se ukázaly // a pak z toho nakonec těhu nebylo.jo,jo jsme odsouzené pořád jen čekat a bát se :confused:
20. črc 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi povídej. Já to taky pořád nemám potvrzený a mám z toho nervy v kýblu :slight_smile: Včera už jsem se dokonce rozbrečela. :frowning2: Ale snad to bude OK.
20. črc 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu v pondělí do práce,tak snad na to nebudu tolik myslet,hlavně aby nepřišla MS a pak to nějak do prvního zvládnu.ty jdeš kdy k Dr?
20. črc 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska si volám pro výsledky z krve a v úterý jdu znova na utz a krev,aby se vidělo, jestli případné hcg stoupá. Kam letíte na svatebku???
20. črc 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti budu moc držet všechny palce :wink:dej vědět jak to dopadlo.letíme do bulharska město kitten na 15 dní :sunglasses: já teď musím letět nakoupit.novomanžílek má dneska třicátiny tak mu musím uvařit nějakou dobrotu,v tom vedru u plotny to bude nářez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky se hlásim k začínajícím snažilkám. Vysadila jsem HA před měsícem, teď jsem čekala na MS, asi týden bolesti v podbřišku, ale MS se dostavila o několik dní později a ve forme špinění/hnědá krev...nevím, co si o tom myslet...jestli něco neni špatně. Přece jenom jsem HA brala 10 let. Máte s tím některá zkušenosti?
20. črc 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek