Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

terinda
5. říj 2014

Neřešila jsem ovulaci, test vždy dělám po vynechání ms- tak min. 2 dny 😉

andelka
5. říj 2014

@vasemimi to těžko. Bez ovulace není těhotenství. Takže jsi zapadla až po ovulaci (ovulace=okamžik uvolnění zralého vajíčka, které je od té doby schopno oplodnění, max. 24h) 😉

vasemimi
5. říj 2014

Takže děvčata
Poslední MS 26.8., nasledující ovulace 8.-12.9. Dál měla být MS 23.9. - nebyla (MS mám dlouho pravidelnou). Pak měla následovat ovulace 6.-10.10. a MS 21.10.
A k dnešnímu dni jsem 100% 12. den po oplodnění. Proto jsem se ptala, zda někdo neví, kdy by bylo možné, udělat tt a kt.

andelka
5. říj 2014

@vasemimi ovulace je okamžik, ne 4 dny.
Podle čeho víš, že jsi 12dní po oplodnění? Jestli myslíš 12dni po sexu, tak ovulace mohla být úplně někdy jindy. Zjišťuješ nějak přesný den ovulace? Tohle mi přijde jako vypočítané na netu, aniž by to bralo v potaz tvůj individuální cyklus. Od 26.8. jsi Ms neměla?

ovce6116
5. říj 2014

Ahojky, první den po vynechání MS. To byl velmi slabý duch a až po limitu, takhle ještě několik dní.. Neměla jsem ovulaci v půlce cyklu takže jsem měla jasnou druhou čárku až opravdu déle. Měla jsem i kvůli tomu posunutý termín porodu. O týden se byl termín porodu déle podle utz nežli podle menstruace. Takže to nevzdávejte a testujte i když bude ze začátku test negativní. Držím všem palce. Jinak uhnízdění vajíčka lze zjistit i měřením bazální teploty.

vasemimi
5. říj 2014

@andelka ano, je to podle netu, ne neměla jsem další MS a tim 12. dnem jsem si jistá, protože 29.9. proběhl transfér 6ti denního embrya.

andelka
5. říj 2014

@vasemimi tak podle netu je to podobné jako z karet 😀
Určení podle transferu embrya je úplně jiná věc, tam jde jaksi poslední MS úplně bokem. Tam bych asi test dělala stejně jako v běžném případě, takže 14-16dní od přenosu.

dasenka1988
25. říj 2016

Ahojky mam dotaz jeto 7 dni po pohlavnim styku z manzelem.Nejak kolem 19 mi vychazela ovulka ted posledni 2 dny silene bolesti prsou kdyz se z ohnu,nebo jen sedim v klidu dnes projistotu takove paleni v brise divny pocit proste nafoukle bricho myslite ze bych mohla byt tehu mesicky mam dostat 6.11.ale to cekani je silene

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru