• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Který těhotenský test je nejcitlivější?

25. září 2016 
Holky, který těhu test je nejcitlivětší? 10 nebo 25? A jaká je nejlepší značka? Četla jsem, že mamatest, ale ten se dělá s citlivostí 10. Včera odpoledne jsem si dělala těhu test ( žádná značka, prostě No name) a druhá čárka se mi objevila, kterou viděl i manžel. Byl to s citlivostí 25 a dnes ráno jsem dělala znovu ten samý test a čárka minimální, manžel ji neviděl, já sice ano, ale je hrozně slaboulinká- slabší než včera. Chci zkusit ještě jiný test, který má aspoň nějaký název. Děkuji za zkušenosti
20. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek tak 10 jsou nejcitlivější, ten mamatest je taková ověřená značka, ale troufám si říct, že rapiclear, best2 a jim podobné fungují stejně dobře, od těch hcg 20 a výš mi vyhovuje hcg quick test s mističkou na moč, ten je dobrej na takovýto ujištění se, protože ty 10-tkový testy umí i falešně pozitivní výsledky, tzv. duchy, ale pokud je na nich čárka silná, tak je to takový celkem jistý;)
20. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamatest je i s citlivostí 25, jen ty novější Mamatesty jsou s citlivostí 10, ale jinak souhlasím s kutcher, pokud je čárka silná, žádný duch, tak to holt asi něco znamenat bude :wink:. Osobně bych testovala nejdřív týden po vynechání menstruace.
20. dub 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nemá cenu testovat dřív jak týden po vynechání MS a pak už je jedno jestli má citlivost 10 nebo 25.pak už by tam mělo něco být at už je značkový nebo ne.. :wink: přeju hodně štěstí.. že se vyrobili testy s citlivostí 10 je jen obchodní tah,hcg narusta obden o jednou tolik takze kdyz napr v pondělí budeš mit na 10tkovym testu // tak na 25 je ve stredu-čtvrtek už budeš mít taky :wink:
20. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
me prvniho pididucha ukazal mamatest 10 den pred ocekavanou ms, driv nic. :wink:
20. dub 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
me ukazal mamatest 5 dni pred menses normalne viditelnou carku....
20. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,myslim clearblue, kdyz jsem cekala 1.mimi, tak jsem zkusila nejaky levny(dr. mi rekl, ze je to vse nastejno :angry: ) a teda vzala antibiotika, kt jsem mela napsana pro pripad negat testu..manzel mi pak prinesl clearblue a ten ukazal pozitivitu :wink:
20. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě ukázala mamatest (citlivost 10) dva dny před MS viditelnou čárku :wink: a den ode dne silnější :wink: myslím si, že mamatest je opravdu dobrý test a za dobré peníze :wink:
21. dub 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednoznačně mamates citlivost 10, ukázal mi už tři dny před očekávanou ms
21. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
na doporučení od kamarádky jsem měla Clearblue, den po vynechání menstruace (podle který bych si mohla řídit hodinky :grinning: ) svítilo plusko velmi jasně už po prvních 2 vteřinách :slight_smile:
21. dub 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych podle zkušenosti také volila mamatest.Zkoušela jsem i jiné no name testy a mamatest mi přišel nej!!! :slight_smile:
22. dub 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
také hlasuji pro mamatest
24. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem vždy byla pro mamatest....ted jmi al emamatest s citlivostí 10 ukázal už týden před MS // sice to byl opravdu duch..ve středu ráno den po vynechané MS mi opět test ukázal // už byl duch viditelnější a během 15 minut se mi rozjela MS.....takže nevím jakým testem mám příště testovat :frowning2:
28. dub 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si kupovala mamatest. Ale když se zeptáš v lékarně, tak Ti určitě taky poradí.. :wink: hodně štěstí!
30. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja si taky myslim, ze to vyjde vsechno nastejno,lisi se to jen cenou. Dobre zkusenosti mam s mamatestem, nejlepsi je testovat z prvni ranni moci. Tak hodne stestiiiii:slight_smile:
30. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já jsem taky pro mama test, ověřený, 2 kusy za 50Kč, to je dobré, lékárnice na mě koukala, když jsem se jí ptala na digitální clearblue, říkala "tak to nevím, ale to bude zase nějaký tahání peněz z lidí". Zítra to mám dostat, snažíme se o mimi 1. měsíc, jsem nedočkavá, tak jsem si dneska dělala test a je negativní, vím, že je to brzo, ale představa, že budu čekat třeba ještě týden je děsná :frowning2: Tak jsem trošku zklamaná :frowning2:
11. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já si koupila Mama Test comfort v lékárně DOC SIMON za 53 Kč (normálně vyjde asi na 80) a už 10 DPO mi ukázal dušíka (10 dní před plánovanou MS).
11. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já si vždycky kupovala Mamatest 10. Jinému ani nevěřím. Navíc to je můj šťastný, na kterém jsem našla //.
Žádní falešní duchové, byla jsem s ním spokojená.
Teď od nich používám ovulační testy a doufám, že brzo zase uvidím // na těhu testu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2014 ve 20:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už meškám 14 dnů,, udělala sem si test a je negatyv:.
2. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím dámy, na jakém principu funguje ten test clearblue? To je taky jen jednorázový? Je to asi blbá otázka, ale je digitální tak jsem přemýšlela, jestli to koupím a vyhodím, nebo ne :slight_smile:
7. kvě 2015 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě testy z Benu lékárny (balení 6 ovu+2 tt - ty tt se dají koupit i samostatně asi za 45-50,- Kč 2 ks). 2x těhu, 2x spolehlivé, nikdy falešňák a tohle těhu duch už 8.dpo. A jsou to 10kové.
7. kvě 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, co myslíte ? Jeden den rozdíl .. 8 dní bez MS. Děkuji za názory
25. zář 2016 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tvůj příspěvek