Lady Max 2v1 duch

gaabec
13. led 2019

Ahoj 🙂 mám 5 dní zpožděnou MS, dnes ráno jsem si dělala test a vyšel takto...znamená to že je pozitivní ? Vyčetla jsem že ladymax nedělá falešné duchy je to pravda ? Děkuji za odpovědi 🙂

eva118
13. led 2019

@gaabec tak toto už je pozitivní. Gratuluji

verusch
13. led 2019

Taky si myslim ze je pozitivni ...a falesne duchy mi nikdy neudělal

monyscerna
13. led 2019

@gaabec je positivni 😉

gaabec
autor
13. led 2019

Mockrát děkuji 🙂

leniczka23
13. led 2019

Lady max dela falesnaky..ale tohle uz falesnak nebude..vis kdy byla ovulka? zda se mi na 5 dni zpozdenou ms dost slaby. Drzim.palce at sili jak ma.

marketa1218
13. led 2019

Vypadá, že je pozitivní, ale hodně slaboučký, já už měla dva dny po vynechani menstruace, krásné dvě čárky.Ale na mamatestu, tak držím palečky 🙂

gaabec
autor
13. led 2019

@leniczka23 bohužel nevím :/ ale děkuju 🙂

gaabec
autor
13. led 2019

@marketa1218 děkuji 🙂 mama test sem chtěla ale v lékárně neměli , možná ho zkusím sehnat zítra

karol96x
13. led 2019

U první dcery jsem měla to samé . a za dva dny byl už krásně vidět .
je pozitivní. gratulace 🙂 🙂

gaabec
autor
15. led 2019

Ještě jednou ahoj , příkládám další fotky pro porovnání , myslíte že sílí? Já se na to tak soustředím že už nevím :/ myslíte že už je to jisté ? Nebo si dojít raději na krev ? děkuji 🙂

verusch
15. led 2019

@gaabec podle me sili

marketa1218
15. led 2019

@gaabec Já bych si asi na tu krev zašla, máš už tu menstruaci vynechanou dlouho na to, aby to bylo hezky vidět. Já měla už po dvou dnech zpoždění krásně vidět dvě čárky, nebo ještě pár dní vydrž no.

gaabec
autor
16. led 2019

Všem děkuji za rady 🙂

marketa1218
16. led 2019

@gaabec Tak gratuluji 🙂

monyscerna
16. led 2019

@gaabec sili taky jsem to tak mela a dneska jsem 23tt 🙂 Vidim ze v dalsim mas positivni clearblue tak gratuluji,tak je vsechno v poradku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru