Lze otěhotnět s hormonální antikoncepcí?

veronika1712
12. čer 2013

Hned po šestinedělí a kontrole u doktora,který mě ujistil že nejsem znovu těhotná, jsem nasadila HA.Ale pořád cítim jemné pohyby po porodu,ale nepříjde mi že to je rovnání střev.Dělala jsem si 3 těhotenské testy a ani jeden nevyěšel,a příjde mi že mám i větší břicho ale žádné jiné příznaky nemám.U malé mi bylo zle,bolelo mě v podbříšku,pálela šíleně žáha,silné nechutenství a ted prostě nic..Jinak malé je necelých 6 měsíců..Děkuji

veronika1712
autor
12. čer 2013

Hned po šestinedělí a kontrole u doktora,který mě ujistil že nejsem znovu těhotná, jsem nasadila HA.Ale pořád cítim jemné pohyby po porodu,ale nepříjde mi že to je rovnání střev.Dělala jsem si 3 těhotenské testy a ani jeden nevyěšel,a příjde mi že mám i větší břicho ale žádné jiné příznaky nemám.U malé mi bylo zle,bolelo mě v podbříšku,pálela šíleně žáha,silné nechutenství a ted prostě nic..Jinak malé je necelých 6 měsíců..Děkuji

lucyhavirov
12. čer 2013

Znám 2případy kdy se otěhotnělo i při HA,je to možné nic není na 100%.

veronika1712
autor
12. čer 2013

@lucyhavirov A jaký to mělo vliv na mimčo?neškodí nějak vážně ty prášky?Já plně kojím,takže jsem po porodu vůbec neměla menstruaci,takže to člověk nemá podle čeho hlídat..

speedygon
12. čer 2013

@veronika1712 no, já taky v těhu zpočátku antikoncepci užívala, jelikož jsem o těhu nevěděla a holčička je zdravá...paní na genetice mi tehdy řekla, že by to mohlo mít vliv, kdybych čekala chlapečka(že by mu vlastně šly do tělíčka ženské hormony)...ale tím, že to je holčička, nevadí to....

veronika1712
autor
12. čer 2013

@speedygon Tak to jsem ráda,že vše dobře dopadlo.Já jdu dnes k doktorovi,dozvědět se jestli vůbec čekáme..

veronika1712
autor
12. čer 2013

@speedygon a nevíte jaké by to mohla mít následky v případě chlapečka?

speedygon
12. čer 2013

@veronika1712 ona to nějak nerozebírala...ale asi by to mohlo způsobit hormonální neplechu...nevím, jak by se to projevilo
Jinak ty "pohyby" pociťuje dost maminek a klidně i déle...takže věřím, že těhotná nejste 🙂

posibilities
12. čer 2013

Tak dřžím palce ať to dopadne jak chceš ty ;) Jinak já mám taky 6 m holčičku a od porodu pořád cítím "pohyby" v břiše, ale u mě to jsou střeva. Stále cítím že ještě nejsou tam kde mají být a taky jsem hubená jak lunt a dr. mě ujistila že jsou to střeva. Ale my se o druhý snažíme prakticky od šestinedělí, takže by mě případné těhu nevadilo 🙂

veronika1712
autor
12. čer 2013

@posibilities Mě by taky samotné těhu nevadilo,spíš mám strach co by mohla vyvést ta antikoncepce ☹ A břicho mám tokové nafouklé ale já mívala vždycky,jen po porodu mi hrozně splasklo,tak nevím jestli to je tím jak se ted můžu pořádně najíst když je tam už místo.Každopádně nechápu proč by mi nevyšel žžádný z testíku.No uvidíme,Druhé miminko chceme ale plánovali jsem ho až tak za 2-3roky 🙂

lucyhavirov
12. čer 2013

@veronika1712 obě děti jsou v pořádku,nic jim není.Ale myslím si že to není těhu....

veronika1712
autor
13. čer 2013

zdravím,tak planý poplach ale jistot je jistota 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru