• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám brát Utrogestan? MS nedorazila a test je negativní

14. června 2014 
Ahoj, jsem 29DC a test stále negativní, je to dnes 12DPO. Doktorka mi řekla brát Utrogestan 18-28 DC, mám ho stále brát, když MS nedorazila ale test je negativní? Máte někdo zkušenost?
14. čer 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně bych ho brala. Já ho brala v těhotenství na udržení plodu v prvním trimestru. Podporuje činnost žlutého tělíska.
14. čer 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@svoba Já vím, proto ho mám, ale test mám negativní, tak jestli to má význam...
14. čer 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli ti doktorka sama řekla brát do 28. dc, tak nevím, co řešíš :slight_smile: I kdybys těhotná byla, tak se nic nestane, když ho vysadíš.
14. čer 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brouzdalka No jo, ale bere se na podporu těhotenství, brala jsem ho i minule ( to nedopadlo)....ale je fakt, že se snad nic nestane, i kdybych byla těhotná...
14. čer 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Asi takhle, pokud se těhotenství nemá udržet, tak se neudrží ani přes utrogestan (viz asi tvá minulá zkušenost). Je to spíš taková berlička, co jsem četla odborné názory... Já jsem brala místo utrogestanu duphaston (prostě taky progesteron) a po 14 dnech od ovulace vysazovala a těhotenství úplně v pohodě.
14. čer 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dokud ho budes brat, tak nebudes mit ms a tim padem si vse oddalujes :frowning2:... brala bych jak rekla dr...
14. čer 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brouzdalka Minulý potrat s tím nesouvisí...bylo to díky trombofilii, na kterou mi později přišli..
@teok Asi máš pravdu, když jsem ho brala, měla jsem delší cyklus, vysadím ho...
14. čer 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek