Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

lelca
28. led 2007

ahojky už mám 15 dní zpozdění a testy už sem si dělala čtyři a všechny negativní tak nevím jestli jim věřit či ne v patek si zajdu k doktorce a uvidim co bude...už ditě mám a vim že jak sem si dělala test tak tam byl alespon náznak druhého proužku a ted nic....malému je rok a je to pro mě ještě brzo na druhé tak snad test nelže to se uvidí

kackark
28. led 2007

lelco: moc ti preji, aby ti doktorka v patek rekla to co si prejes slyset a hlavne, aby neslo o nic vazneho. Nemala si treba nejake starosti, ktere by to zpusobily?

lelca
28. led 2007

kackark: tak starosti mám max. takové běžné jako každá mamina na mateřské ale nic zavažného takže nevím no takové ty běžné spoždění mívám to je normálka ale né tak dlouho

kackark
28. led 2007

tak se to treba jen ted malicko protahlo, doktroka ti pichne injekci a bude vse v pohode

lelca
28. led 2007

no tak snad uvidime jen ať už je patek tady nebo ja mám doktorku ještě na místě kde sem bydlela předtím jinak bych tam šla už zitra ale máme tam cestu až v patek tak musím čekat

kackark
28. led 2007

ja jdu k doktorce v utery a to cekam uz 14 dni, ma dlouhou objednaci dobu a take jsem strasne zvedava co mi rekne.

lenciatkooo
29. led 2007

Fiiiha, ale nam tu pribuda novych NADEJNYCH tehuliek. 🙂)))
KACKARK: o ahoj, z som zas v CR. No,teda som si to doma aj "uzila". Hned v piatok som zalahla do postele,lebo som mala teplotu. 🙂)))) No ale aspon som sa hadam preliecila. Neviem,ci nejaka lahsia forma chripky (som ockovana) ,alebo nieco ine. Dnes rano som uz ale teplotu nemala, takze skusim ist do prace, takze uviim,ako to tam zvladnem. Ak by som bola na umretie,tak zaj pojdem k Dr. No,ono je to tazko - byt ucitelka v chripkovom obdobi....
Inak, my uz asi 5dni sme sa netulili,lebo mi bolo blbo. Ale dnes pocitam,ze uz mam 11. den cyklu,takze uz by to chcelo. No nic,asi sa budem musiet donutit,aj keby som uz nevladala. 🙂))

kackark
29. led 2007

lenciatkooo: tak to mi je moc lito, ze si marodila, ale jeste, ze si to vylezela, s tim povolanim ucitelky mas uplnou pravdu, deti na nas neustale prskaji bacily a jak mi to mame potom ustat.
Ja si to tuleni zase vcera vynutila a to mi take cely vikend bylo nic moc, ale nebavi me do toho milacka moc nutit. Jinak s tim cyklem jsme na tom stejne, tak se nesmi nic zanedbat. 😉
Zitra jedu k doktorce a mam strasny strach co mi rekne, tak na me prosim mysli. 🙂

lenciatkooo
29. led 2007

Kackark: to vies,ze budem na teba mysliet a pod chvilou cakat spravu od teba, ze ako si na tom....
Ja sa uz citim dobre,nemama ani teplotu, ani ma uz nic neboli, obcas este smrkam. Ale inak som uz zdrava. Ja som akurat dnes "znasilnila" manzelicka. Ani sa nebranil. 😀

kackark
29. led 2007

tak to je dobre, ze se ti ho podarilo prepadnout, doufam, ze to bude mit nasledky 😀

lenciatkooo
29. led 2007

no keby chcelo mat!!!TAk zatial mam dnes 11ty den cyklu,ako pozeram do svojho kalendara.... tak ak by som mala KONECNE normalne dlhy cyklus,tak hadam by sme mohli byt uspesni... Blbe je,ze absolutne netusim,ci sa mi to uz zrovnalo,alebo ci este sa mam pripravit na zas 50dnovy. 🙂))) V kazdom pripade budem sledovat bazalnu teplotu a uvidim,kedy stupne. Zatil sa mi konstantne drzi na mojich 36,5.

kackark
29. led 2007

Ono to urcite nejak dopadne, ja si tento mesic rekla, ze nic nebudu merit, nic nebudu prozivat a necham tomu volny prubeh a kdyby se nahodou MS opozdila, tak si udelam test az za hodne hodne dlouho, tedy pokud to vydrzim.

lenciatkooo
29. led 2007

to nevydrzis. 🙂)))
Ja si teto mesiac chcem poctivo sledovat cyklus - to vies, je to druhy nadejne ovulacny cyklus(dufam,ze ovulacny naozaj bude). TAk preto si meriam aj bazalnu teplotu,nech to vsetko vysledujem. Dnes ma kolky den cyklu???

kackark
29. led 2007

no dnes jsem 12 den cyklu a stale doufam, ze to vydrzim, nemyslet na to tolik a hlavne nedelat si ty testy, jsem sama na sebe zvedava.

lenciatkooo
30. led 2007

jeeej,tak to sme dve.Akurat ze ty mas o 1 den cyklu naviac. Nuz,tak to sa budeme povzbudzovat spolocne,aby sme si nerobili hned testy,jo??? Ale aj tak si myslim,ze to nevydrzime. 🙂)))

lelca
30. led 2007

kackark: tak pak napis jak si dopadla ju!?

lenciatkooo
30. led 2007

kackark, uz si doma???Ja uz som taaaaaaak netrpezliva,co napises...Furt na teba myslim....

kackark
30. led 2007

ahoj holky: dorazila jsem az ted a nenesu zas tak dobre zpravy, ale je pravda, ze nejsou uplne spatne, vzhledem k vytoku, ktery se doktorce nelibil, jsme dostali oba antibiotika a ja masticku, takze tenhle mesic snazeni urcite nebude, ale mam prijet za mesic a rekla ze tomu nejakou stimulaci pomuzeme (tomu moc nerozumim - byla jsem ze vseho tak zhloupla, ze jsem nemela silu se na nic ptat)
ale myslim ze to je nejaka hormonalni lecba, aby se treba vytvorilo vic vajicek, takze nakonec na ty dvojcatka mozna dojde.
lenciatkooo: neboj budu te podporovat, at vydrzis netestovat a budu se tesit, ze me stejne neposlechnes a oznamis nam tu krasnou sladkou novinu 😉

lenciatkooo
30. led 2007

Uf, kackark, to som rada, ze ti neni nic vazneho. TAk to jo,to sa preliec a ak mi to tento mesiac nevynde,tak ten dalsi sa zas budeme snazit spolu. A mozno dode aj na tie tvoje dvojcatka. 🙂)))
No nic,idem urobit spgety na veceru,lebo manzelicek tu uz ma hlad. 😉

kackark
30. led 2007

leni: tak preji dobrou chut, spagetky miluji.
moc bych ti prala, aby ti to vyslo, ale na druhou stranu by me tesilo, kdyby nam to vyslo spolecne a my si mohly vymenovat zkusenosti a pocity, no nechame to na prirode a uvidime 😉

lenciatko
31. led 2007

No jo,ved kto vravi,ze sa mi hned podari otehotniet.Mozno naozaj otehotnieme v rovnaku domu. V kazdom pripade - bude to tak,ako to ma byt. No ja mam des vlastne 13.den cyklu a zatial ziadna ovu neprebehla. Tak uvidime,ako to bude pokracovat....

kackark
31. led 2007

lenciatko: tak se ted musite hodne snazit, ja to s tebou moc prozivam a nemuzu se dockat, az napises, ze snazeni prineslo sve ovoce 😉

lenciatko
31. led 2007

joj,tak to mam teraz velku zodpovednost - to sa budem snazit. 😉
Ach jo...keby tak zeny ovulovali kazdy tyzden.... 🙂)))

lenciatko
1. únor 2007

KACKARK:ahoj, tak jak sa mame???Dnes mam 14.den,ale bazalna teplota akosi este nestupla ani o trosku. TAk asi budem musiet cakat este nejaku dobu. Ach jo,keby tak clovek vedel,aky bude cyklus - ci uz normalny,ci zas 50dnovy, ci ako.....

pessy1
1. únor 2007

lenciatko a kackark- vyprdněte se na měření bazálních hodnot a furt na to nemyslete.je to i psychická záležitost otěhotnět a takhle se vám to fakt nepodaří.Myslete na jiné věci!!!

lenciatko
1. únor 2007

Pessy,ono sa to lahko povie...ale si predstav,ze presvihnem ovu, tak potom mi to bude luto. ☹

lelca
1. únor 2007

hojky no něco na tom určitě bude ti co to neplanujou např. u nás tak se nam to podařilo co by dup a to jsme si dávali pozor a ti co moc chcou těm se to moc nedaři jak je ta přiroda zajmavá co!?
lenciatko: a ovu testy už si zkoušela?

lenciatko
1. únor 2007

neskusala, ja som po vysadeni antik. podla merania bazalnej teploty ovu nemala. Az minuly mesiac. A to sme otehotneli hned. Ale potratila som,takze teraz cakam,ako to bude s ovu tento mesiac - ci pride. No a tiez meriam bazalnu teplotu. Minuly mesiac mi sla az ucebnicovo, takze podla toho to poznam. A tie ovu testy,to som zatial fakt neskusala....

kackark
1. únor 2007

ahojky leni: vcera jsem si chovala ani neni mesicni mimi - synovece a je to proste nadhera, uz se na to moc tesim, jinak se mam tak vselijak a rikam si, ze se budu soustredit na zarizovani svatby a mozna, ze si zkusim koupit uz satecky a ono to treba dopadne. 😉

lenciatko
1. únor 2007

aj my teraz prestavujeme - zatial byvame u tchyne,takze to vies,ziadna slast.Ale uz hadam coskoro budeme vo svojom. Vidis, zas mame nieco spolocne. 🙂)) No,v kazdom pripade to musi byt krasne drzat v naruci takeho drobceka.Ach jo,aby sme uz aj my mali....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru