Jsem těhotná?

pavlapavkova
24. pro 2016

Ahoj holky s pritelem se snazime o miminko, udelala jsem si tehotensky test vysel slabe pozitivni sla jsem na krev , ale podle ni tehotna nejsem. Posledni menstruace byla 25.11., ted uz mam zpozdeni. Je mozne, ze je brzo na hcg v krvi?

lucky22
24. pro 2016

V krvi by melo byt hcg drive nez v moci. A kolik si to hcg mela?

pavlapavkova
autor
24. pro 2016

To nevim kolik bylo jen mi doktor zavolal ze tehotna nejsem :(

absintka19
24. pro 2016

@pavlapavkova otestuj jeste za par dni. Jak pise lucky22 v krvi je drive nez v moci. Dulezite je jak dlouho po 'omoceni ' je test vyfoceny, kdyz je dele nez je dle navodu byva casto falesne pozitivni.

misa572
25. pro 2016

Ahoj, preji krasne Vanoce. Prosim o radu. Mam 10 dni zpozdeni. 2 dny po sobe mam na testu slaboulinkou carku. Dnes vam posilam foto zda to vidim jen ja. Mam to priteli rict dnes nebo az pristi tyden po doktorovi? Moc dekuji za odpoved. 🙂 Juchuu

slunickonika
25. pro 2016

@misa572 ja bych rekla, ze ti muzeme gratulovat🙂 zalezi na tobe, kdy to reknes, ja to mela podobne po 3 dnech zpozdeni a vydrzela jsem to asi 10 minut, nez si vypil ranni kavu😀

misa572
25. pro 2016

@slunickonika : jsem na tom podobne, udelala jsem kralovskou snidani, cajicek, kaficko a zabalila to do krabicky s napisem: Ahoj tati, uz ted se na tebe moc tesim. 🙂 Kdy jsi sla k doktoru? Ja asi pujdu v utery.

slunickonika
25. pro 2016

@misa572 k doktorovi jsem sla po 14 dnech, ale na UTZ jeste nic nevidel...pak jsem sla za tyden a to uz mi tehu potvrdil a dostala jsem prvni fotku male fazolky🙂

pavlapavkova
autor
25. pro 2016

@misa572 ja bych sla k doktorovi a pk podle vysledku rekla priteli 🙂 jinak moc grstuluju 🙂)

saritam
25. pro 2016

Ahoj holky 15.12. Jsem měla dostat menstruaci ale nic jen jsem asi 2 dny špinila a poslední dobou mám křeče do břicha někdy i po sexu a motani hlavy návaly horka, unavenost noční můry noční pocení tahání na zvracení a tak.... Co myslite?

lenickakl
25. pro 2016

@saritam a co si udělat test? tady ti to nikdo nevyvěští..

beru83
3. črc 2019

Taky mám ducha ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru