• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná? Test pozitivní, na ultrazvuku nic

14. září 2015 
Ahojky holky
Před měsícem jsem se zaregistrovala u novýho gynekologa takže mi samozdřejmě dělal vstupní prohlídku. Podle které jsem zrovna zčinala ovulovat. A řekl mi, že brzy příjde menstruace, ale ta nepřisla. Dělala jsem si testy ty vyšli pozitivní a tak jsem šla k doktorovi. Ten mi řekl že podle poslední menstruace bych měla být v šestém týdnu, ale na UTZ nic nevíděl a že to možná bude mimoděložka...Tak mě brutálně vystrašíl na to, že to má bejt první mimi. Ale já si myslím, že budu teprve v začátku, když před měsícem jsem ještě nic neměla a řekl že je vše ok....A ted mi řekl, že sliznice je pěkně narostlá , ale že mimi nevidí. Co si myslíte vy? děkuju
8. bře 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vascena no me rikali ze u mimodelzniho byvaji krece a bolesti, ale jestli myslis. Mas pravidelne mesicky? Ktery den zacaly ty posledni? Zkus testovat dal, pozval si te treba za tyden na kontrolu?
8. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No máme je právě nepravidělné....A poslední byli 28,1, a bral mi v patek krev v ponděli mi budou brát a ve dvě pak mam volat na vysledky HCG a ve ctvrtek na UTZ znova
8. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vascena a v patek bylo HCG jake? A kdyz je mas nepravidelne tak zhruba jak dlouhe?
8. bře 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mi neřekli prej oba vysledky se dovím v ponděli ve dvě hodiny. A mívám je tak dva tři dny.
8. bře 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka jinak jestli ti zacaly mesicky 28. ledna tak by jsi skutecne byla uz v 6. tydnu a to by asi melo uz neco byt videt... Pokud je totiz hodnota HCG vyssi nez 1000, tak uz je neco na UZ videt
8. bře 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vascena ne mesicky jak dlouhe cykly, jako treba 28 + - 7 dni nebo delsi
8. bře 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee to ja ted tak nějak nevim :-//// mívala jsem to dycky kolem desátýho a nějak čtyři pět měsíců to dostávám až po dvacátym..
8. bře 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tak to už by něco víděl i před tím měsícem nebo myslíš, že né?Co jsem se totiž dočetla tak nej. pravděpodobnost na početí je když ovuluješ a to sem ovulovala když jsem tam zrovna byla a to sem měla pred menstruaci tak jestli jsem zrovna třeba pak hned při te ovu neotěhotněla ...neni takova moznost?
8. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vascena Trošku tě uklidním :slight_smile: Podle toho co píšeš, tak později ovuluješ a tudíš ještě nic vidět nemusí být :wink: Mně šlo mimi taky vidět až na konci 7. týdne a do tý doby mě taky strašil mudr s mimoděložním :wink:
8. bře 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vascena jo urcite je, zvlast kdyz ti to potvrdil ma ultrazvuku, otehotnet se da jedine po ovulaci-vajicko se uvolni z folikulu a vejcovod ho vcucne, tam se setka se spermousema a ty ho musi oplodnit- pak uz je to embryo, ktere se zachyti v deloze ve sliznici- nebo v pripade mimodelozniho zustane nejcasteji prave v tom vejcovodu a to je problem :frowning2:
8. bře 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vascena ale je tedy mozne ze je to i tak jak pise lamarika a prcek se teprv ukaze, protoze jestli ti pred tim mesicem rekl, ze prave ovulujes a zaroven ze bude uz brzy menstruace, tak to mi prijde trosku divny.
8. bře 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaktoooo............po ovulaci nema přijit menzes nebo jak??.se ptám, jak náka blbka....ale ja už z toho nemůůžu... se tak bojim.. :frowning2:
8. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná, že jsi otěhotněla později, než Ti dr. určil ovulaci. Tzn. že pokud jsi na úplném začátku, nic ještě nevidí, však na první kontrolu se chodí kol. 5 týdne, aby bylo vůbec něco vidět. Pokud máš pozitivní těhu testy, tak asi jsi v tom, ale ještě musíš vydržet. A obzvlášť, pokud máš nepravidelnou ms. Tak ještě vydrž a uvidíš. Držím palce
8. bře 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vascena no hele cyklus funguje tak-pokud je pravidelny, ze priblizne v polovine dochazi k ovulaci - k tomu uvoleni vajicka atd. jak jsem ti to popsala vyse, pokud neni vajicko ve vejcovodu oplozeno, tak odchazi spolecne s narostlou sliznici v podobne krve - menstruace a to je tak zhruba za 12-14 dni, ale tohle plati, pokud je cyklus pravidelny, u tebe to zrejme bude trosku vsechno jinak posunute a nezbyva nez cekat, ale myslim, ze mas velkou sanci, ze se prcek teprve ukaze :wink:
8. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky moc v pondělí hned hodím info jak dopadlo HCG...snad bude vše ok.... :unamused:
8. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vascena uvidis, snad jo :wink: ted nebud smutna a zbytecne se nestresuj, protoze jstli tam drobek nekde je, tak by muto nedelalo dobre , drzim palce
8. bře 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuju
8. bře 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vascena Já měla poslední ms taky 28.1., testy pozitivní, u dr jsem byla teda před týdnem - a taky na utz vůbec nic nebylo. Znova jdu ve čtvrtek. Taky mluvil po mimoděložním, ale oni to říkají spíš proto, aby tě upozornili, že pokud začneš mít křeče, nebo něco, tak nemáš otálet a jet do nemocnice. Uvidíš, určitě to bude dobrý a mimi se usídlí na správném místě. Jen mu to chvilku trvá :slight_smile:
8. bře 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anit_001 snad mas pravdu a bude to ok....su aj na pritele to ltalne hnusna proste nervickY pracujou....
9. bře 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky prijela jsem z krve ted musim do jedný počkat a volám na výsledky...
10. bře 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vascena tak jak jsi dopadla?
10. bře 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mno tak na potřetí telefonát konečně měli výsledky a měla sem prej 470 hcg v patek a dneska už 1700 a zítra du na ultrazvuk tak doufam. že už tam něco uvidíme
10. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vascena já jsme byla na UTZ, když HCG bylo 3052 a dr. ještě nic prokazatelného neviděla, ale neměla nijak extra dobrý UTZ...za 4 dny už tam byl váček s embryem a začínající srdeční akcí. Tak držím palce a nezoufej, když nebude ještě nic prokazatelného vidět.
10. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky uz je tam gestacni vacek paty sesty tyden a za dva tydny se mame stavit na poslech srdicka
11. bře 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Gratuluji :slight_smile:
12. bře 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauko holky tak dneska teprve zažívám co to je nevolnost...nezvracím, ale je mi taaak zle....tak to je mazec
21. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vascena Pokud zvracíš, tak to znamená, že se má u tebe miminko dobře. Alespoň tak mě uklidňoval dr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen těm chlapům se to kecá, když oni tu mísu neobjímají
21. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky dneska jjsem byyla si poslechnout srdicko bylo to uuuzasny mimisek ma uz 9mm a posle ovulace jsme teprve 6+6tt a za dva tydny dem znova zitra snad dodam fotky
25. bře 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tohle byli uplně první fotečky :slight_smile:
26. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tady mame fotky ze včera kde nám bouchalo i srdíčko
26. bře 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek