Jsem těhotná? Test pozitivní, na ultrazvuku nic

Ahojky holky
Před měsícem jsem se zaregistrovala u novýho gynekologa takže mi samozdřejmě dělal vstupní prohlídku. Podle které jsem zrovna zčinala ovulovat. A řekl mi, že brzy příjde menstruace, ale ta nepřisla. Dělala jsem si testy ty vyšli pozitivní a tak jsem šla k doktorovi. Ten mi řekl že podle poslední menstruace bych měla být v šestém týdnu, ale na UTZ nic nevíděl a že to možná bude mimoděložka...Tak mě brutálně vystrašíl na to, že to má bejt první mimi. Ale já si myslím, že budu teprve v začátku, když před měsícem jsem ještě nic neměla a řekl že je vše ok....A ted mi řekl, že sliznice je pěkně narostlá , ale že mimi nevidí. Co si myslíte vy? děkuju
nada003
13. zář 2015
Ahoj babi mozem sa pridať posledna ms bola 28.7 .2015 som v 6tt+5 dni a bola som na sono v piatok a 'bol tam vidieť len botku a dr povedal ze babo uš bi malo viďiet ale bola tam taka malinka botka nevieťe čo to moze bib v pondelok mam visletki zos krvy 😞
babby
13. zář 2015
Nechci tě strašit, ale možná zamlklé těhu. Bohužel jsem si tím taky prošla. Na první kontrole potvrzené těhu to bylo asi 5+něco málo a za čtrnáct dní jsem šla znovu protože mě začly nezkutečně bolet záda a to už bylo vidět že váček je prázdný. Ale naděje umírá poslední.Držím palce🙂
nada003
13. zář 2015
@babby a manm dajaku šancu lebo nektore babi povedali ze babo je vidiet v 8tt
lenka27
13. zář 2015
@nada003 tak kdyz je tam aspon neco videt tak je to zprava, ze to aspon neni mimodelozni. Vypada to spis na zamlkle 😞 a nebo to jeste muze dohnat
nada003
13. zář 2015
@lenka27 to čoje dohnat? Lebo dr. Povedal že moznosa vivija len teras tak zobrali mi krv či Hcg stupa a keť bude stupať tak bode v še ook lebo daktore zeni maju ms počas tehulkovanie a dnes som si robila 2 testiki su tam 2 ciaročki ne ? Vidis aj ti ich
lenka27
13. zář 2015
@nada003 kazdy jinak ovuluje treba jsi tehotna kratsi dobu, a carky vidim a ten spodni je delany kdy?
nada003
13. zář 2015
@lenka27 dnes poobede zajtra skusim z raneho'moču
nada003
13. zář 2015
@nada003 obi dve su robede stejvi čas
nada003
13. zář 2015
@lenka27 obi dve stejni čas
nada003
13. zář 2015
@lenka27 si tam
lenka27
14. zář 2015
@nada003 tak kolik dnes bylo jednotek HCG?
nada003
14. zář 2015
@lenka27 uš som dala do mojho blogu videla si chot tam a uvidis dnes idem zase po visletki

Začni psát odpověď...

Odešli