Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

kackark
3. únor 2007

ahojky leni: tak to spolecne bydleni ti vubec nezavidim, neni nad to kdyz ma clovek svuj vlastni klid a poradek. Je to nadherne, drzet takoveho malickeho andilka, vim ze se taky dockame, neboj!

lenciatko
3. únor 2007

KAckark:tak ma napadlo, ze aj keby ty si zrovna v tomto cykle neotehotnela...tak stale je mozne,ze budeme mat tie // naraz. Nezabudaj,ze ja mavam tie moje specialne dlhe cykly. 😀 50dni bez problemov. 🙂)))
Takze dnes mam 16CD a stale bez ovu. Teda vlastne ono je uz po polnoci,takze 17.DC.

kackark
4. únor 2007

lenciatko: tak to je hodne zvlastni, no nechame se prekvapit, ale kdyz nad tim ted premyslim, tak jsem poprve otehotnela az 18 DC a to vim jiste, protoze jsem byla u doktorky na ultrazvuku a ta mi ovulaci potvrdila.

blanuleplus
4. únor 2007

Ahoj holky. Musim potvrdit, ze to cekani kazdy mesic je fakt strasny. Prestoze se snazim "byt nad veci", stejne uz z toho pekne blbnu.. Treba vcera jsem nevydrzela a koupila si test, ktery sliboval, ze se da pouzit uz paty den po oplodneni (dnes by to bylo 7 dni)a ono nic, prestoze je mi tak strasne divne a mam pocit, ze to tentokrat vyslo (o jednoho prcka jsme prisli v lete). To je proste k zblaaazneni.. 😅

kacici
4. únor 2007

Blanuleplus - neber ten testik vazne,ja mela stejny jako ty a zkousela to asi 9. den po milovani a negativni(spis jsem byla hodne zvedava,zkouseli jsme to poprve,ani jsem neverila ze by to vyslo) a pritom uz jsem byla tehulka 😉 a pak si dalsi test delala az 5 dni po vynechani mesicku. Takze preju hodne stesticka a // carecky k tomu 😀

kacici
4. únor 2007

Holky i Vam vsem ostatnim preju // carecky z celeho srdce 😉 .

blanuleplus
4. únor 2007

Ahoj Kacici. Diky za podporu. Taky porad doufam, ze to bylo jen jeste brzy.. Kdybych nebrala duphaston (hormon progesteron), tak si jsem temer jista, ze uz jsem tehule, ale takhle nevim, ktery hormony si se mnou hraji.. Jsem zvedava, kolik testu si jeste udelam 🙂

kackark
4. únor 2007

blanuleplus: take ti drzim pesticky, aby to dopadlo a verim ti ze to cekani je nekonecne!Muzu se te prosim zeptat na co beres ty hormony, ja ted beru antibiotika a po dalsi MS mam jet k doktorce a rikala, ze mirne tomu pomuzeme a ze nastimulujeme vajecniky, tak si myslim, ze mi da take nejake hormony, ale nevim to jiste, tak jsem zvedava co me ceka.

marinka
4. únor 2007

blanuleplus: Pátý den po oplodnění se podle mně nedá zjistit, jestli to vyšlo 🙂 Ony to ty testy sice slibují, ale upřímně neznám nikoho, komu by // v tomto termínu ukázaly, i když ty holky byly těhulky. Já jsem dělal test dva dny před očekávnou MS a ta druhá čárečka byla opravdu slabounká. Den ode dne sílila, ale pořádná tlustice to byla až dva dny po vynechání..

kackark
4. únor 2007

marinka: velika gratulace k // preji hlavne hodne zdravicka 🙂

marinka
4. únor 2007

Děkuju a držím palce, ať jsou také brzo na testíku //!!! 🙂

kackark
4. únor 2007

diky, urcite se budeme snazit 😉

lenciatko
4. únor 2007

Diky za podporu, budeme sa tu vsetky snazit,aby tomu tak bolo. To cakanie na // je uz fakt psycho....

lenciatko
4. únor 2007

...a uprimne mam pocit, ze vsetkym to otehotnenie ide tak rychlo,len mne jedinej v okoli to tak trva..... No,hruza! Esteze nas je tutakych viac a navzajom sa podporujeme. 😀

kackark
4. únor 2007

lenciatko: ver, ze mam uplne stejne pocity, ale je moc fajn, ze tu nejsme na nic sami a ze si muzeme pokecat s nekym, kdo nam doopravdy rozumi a pochopi nas. 🙂

lenciatko
4. únor 2007

tomu ver,to fakt pomaha. Ach jo,co by som dala za tie //... No,vidis, stale este nemam ovu a uz ma to stve... Takymto tempom budem mat tak 5,6x MS do roka????

kackark
4. únor 2007

neboj, treba ji uz nebudes mit vubec!!! 😉 🙂

marinka
4. únor 2007

lenciatko, já jsem těhu po umělém oplodnění, takže nám to teda rozhodně rychle nešlo 🙂

kackark
4. únor 2007

marinko: tak to jeste mnohem vetsi gratulace a mackani palecku, aby vse bylo v pohode, ty si to urcite zaslouzis!

marinka
4. únor 2007

kaci, doufám, že jo 🙂 Moc doufám,že to všechno dobře dopadne, samozřejmě se hodně bojím, protože kdyby to nevyšlo, museli bychom to celé absolvovat znova a zase s nejistým výsledkem a za "těžké prachy" 🙂, takže moc věřím, že už k nám bude ten nahoře hodný, a budu se moci v říjnu těšit z děťátka.. Četla jsem si, co se ti přihodilo a jsi moc statečná holka! Podruhé už to bude všechno v pořádku! Snad se brzo zadaří..

kackark
4. únor 2007

marinka: nemyslim si, ze bych byla statecna, jen si myslim, ze se s tim clovek musi vyrovnat, jinak se mu snad nemuze podarit otehotnet znovu. No a take je tu spousta holek, ktere si zazily mnohem horsi veci.
Je strasne, ze si clovek musi zaplatit za to, co je tak prirozene a jsou lidi, kteri si toho dokonce ani nevazi.
Myslim, ze kdyz se nepovede ted ta stimulace, tak nas bude umele cekat taky a to bude chtit teprve poradnou odvahu a nervy.

marinka
4. únor 2007

Neboj, jsou to sice nervy a stres, ale dá se to zvládnout, ty zákroky jsou úplně v pohodě, nejhorší je spíš to čekání, jestli to vyšlo a stálé obavy, aby se vytvořilo dost folíků, aby bylo dost vajíček, aby ebrya přežila kultivaci atd. Ale myslím, že to u tebe nebude potřeba a podaří se to přirozeně!

kackark
4. únor 2007

je pravda, ze jsem pred tim otehotnela hned na poprve, ale mela jsem stesti, kdyz jsme byla u doktorky videla, ze mam ovulaci, tak jsem presne vedela kdy se snazit, ale je pravda, ze pritel nema spermiogram uplne nejlepsi a ja se neustale potykam s nejakymi zanety a porad dokola beru antibiotika, tak nevim, nevim.

marinka
4. únor 2007

Určitě to bude dobrý, když se to předtím povedlo tak rychle.. Jestli nevíš, kdy máš ovu, tak prostě musít zkoušet a zkoušet co nejčastěji a určitě se do toho správného dne trefíte 🙂

kackark
4. únor 2007

to by bylo urcite fajn, jenze pritel jeste studuje, tak to nemuze byt s tim snazilkovanim tak intenzivni 😒

lenciatko
4. únor 2007

Ta frekvencia snazilkovania - ako sme sa uz tu bavili aj s Kackark, je dobra tak kazdy druhy den. Aj Dr mi tak odporucila. Tak sa toho drzim. TAk snad to vynde. LEn u mna je problem znamy - tie lhe cykly po vysadeni HA,takze clovek fakt caka na tu ovu jak na Vianoce. 🙂))

blanuleplus
5. únor 2007

kackark: Ahoj, ja dostala hormony, protoze jsem v tehotenstvi spinila a pak i krvacela a od te doby jsem mela vzdy treba dva dny spineni pred MS, den dva nic a pak jsem teprve zacla krvacet. Takze jsem dostala duphaston na srovnani cyklu a na podporu pripadneho tehotenstvi. (Vypada to, ze mam nedostatek progesteronu, jenze stejne nikdo nevi, proc jsme o mimi prisli.) Tak preji hodne stesti 😉

lelca
5. únor 2007

ahojky jak misto patku sem pockala az do dneska a sla k te doktorce az dnes tak rikala ze tam nevydí že bych byla těhotná ale že pokud to do 14-ti dní nedostanu tak mám přijit na překontrolování tak nevím co si mám nakonec myslet potřebovala bych to vědět na 100% tak mi to přišlo tak padesát na padesát ale jelikož mám ještě malého tak bych si to nedovedla představit proto bych to raději planovala na někdy až tak přístí rok....

kupska2
5. únor 2007

ahoj chci se vas na neco zeptat,posledni ms,jsem mela01.01.07po14dnech jsem začala zvracet,pak jsem 31.01.dostala normalne ms,ale kratsi a sslabsi,bolimě prsa,a bazalni teplotu mam 38 nekdy 39.citim tlak v prsou.chtela jsem se zeptat,zda bych mohla byt teh?dekuji za radu.jana

marinka
5. únor 2007

Kupsa, koukám, že máš napsaný 7 tt, tak jsi těhulka, nebo ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru