• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

12. prosince 2013 
bobisku,to máš pravdu, že to přijde když to člověk nejmíň čeká.Já jsem to tentokrát nečekala vůbec........a vyšlo to :grinning:
17. led 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdyby se to dalo na to nemyslet,člověk hned myslí co když je někde nějakej problém a to taky nepřidá.no ale dnes mi řekla na gyndě,že je to krátká doba myslela jsem že by mi dala něco na odporu,ale řekla at přijdu až normálně v květnu.
17. led 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Tak jsem si vás pročetla....jsem v podobné situaci. Citím příznaky, ale těžko říct jestli jsou to příznkay těhu, MS nebo uplně nejlíp jestli jsou vsugerované :unamused:
Jinak co jsem se dočetla ohledně testů, tak nejcitlivější test je s hodnotou 10. Sehnala jsem jeden s touto citlivostí a stál 35 korun. Takže v poho.
MS čekám zítra, ale jestli nejsem těhu tak si ji těma nervama stejně oddálím.
17. led 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackadu a kdy jsi měla dostat MS?
17. led 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra bych to měla dostat :unamused:
17. led 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda musím říct, že jsem někdy opravdu ráda, že měřím BT... Protože pokud je MS opožděná, vím, proč tomu tak je a jestli můžu doufat v těhotenství... Takže za celých osm snažicích pokusů jsem dělala test 1x (i když MS byla opožděná častěji) - a to ještě na nátlak manžela :wink:
17. led 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě přijde to každodenní měření teploty otravný. A taky tu teplotu ovlivní okolnosti..
17. led 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mně to funguje naprosto spolehlivě a ta minutka ráno mě fakt nezabije :wink: Jasně, nikoho k tomu nepřemlouvám, jenom jsem se chtěla pochlubit, jak šetřím za testy :grinning:
17. led 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla na měření taky líná a hlavně jsem si nedovedla představit,že se budu budit i o víkendu v pět hodin jako ve všední den, protože by se to mělo měřit přibližně ve stejnou hodinu,že jo?
17. led 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to vstávání o víkendu je na tom to nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A hlavně,my co posouváme budík na mobilu asi 5x o 10 minut :sunglasses: měřit prostě nemůžeme :grinning:
17. led 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackadu, to posouvání znám, pravidelně mě s tim prudí manželoid :angry: :grinning:
17. led 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ketko - budík zazvoní, změřím a zase usnu, fakt mě ta minutka nezabije a ani nevím, že jsem byla v šest vzhůru, stejně bych asi šla na záchod, tak co :grinning:
17. led 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
len,já začala měřit a pokus se MS nedostaví,tak udělám jeden zkušební testík,než budu volat doktorce...pokud se MS dostaví ,začnu měřit pěkně od začátku cyklu,abych zjistila,že "funguju...myslím,že měření blbost není a navíc jsi to moc hezky napsala a shrnula :slight_smile: Díky za inspiraci!Jinak za testíky taky zbetěčně vyhazovat nebudu.
Holky,myslím,že je jedno,jak každá z nás zkouší a prožívá snařilkování...spíš myslím,že cíl máme všechny stejný :wink:
17. led 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja měření neodsuzuju!Kdepak! To špatně vyznělo. Jen prostě já osobně nejsem schopná ohlídat stejnou dobu.
17. led 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackadu,já to taky nemyslela zle.Já vstávám každý den stejně do práce...akorát o víkend vážně ve 4:40 vstávat nebudu :sunglasses:
Držím palečky,ať se vám brzy zadaří!
17. led 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta hodina 4.40 by mě zničila. Máš můj obdiv :slight_smile: .I když člověk si zvykne na všechno že?...
17. led 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,zvykne,když musí :slight_smile: A doma jsem v 19:00
a až bude mimi,tak se bude vstávat i v noci :wink:
17. led 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hannule: to mi je moc lito a umim se uplne vzit do tve situace
bobisku: uz me to napadlo, ze bych vymenila znacku, ale mame tu asi pet lekaren, ja snad byla v kazde a vzdy kdyz reknu ze chci tehotensky test, tak mi daji: new best 2, no uvidim vazne do patka, to se podle me uz nejak musi neco projevit vic a nebo budu vedet, ze se se mnou neco deje a ze mam dotorku vyhledat, dnes je to presne tyden co jsem to mela dostat, a to je pomerne dost. :unamused:
17. led 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kackark a všichni ostatní :slight_smile: Přeji dobré ráno...mám podobné "starosti-radosti", jako ty :slight_smile:)) Minulý čtvrtek (až neděle) měla přijít MS a doteď nic, v úterý večer jsem dělala test, který byl pozitivní, i když druhá čárka hodně slabá. To samé jsem opakovala včera ráno i večer, vždy se stejným výsledkem, // - z toho jedna slabá a nevím, co si o tom myslet... Na gyndě mi po telefonu řekli, že je to buď ještě hodně brzy nebo že to taky nemusí znamenat nic a že mám test zopakovat za týden a pak případně přijít. Když jsem se ptala v lékárně, co by to mohlo znamenat, tak se paní vyjádřila vcelku jasně, že pravděpodobnost těhotenství je opravdu veliká...Cítít se stejně, jako by měla přijít MS, bolí mě v podbřišku...Už jsem se dostala do fáze, kdy se potřebuju dostat z tý nejistoty, buď dostat MS nebo vidět na testu jasný a jednoznačný výsledek...
18. led 2007 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzan, pokud jsou //, na 99% je to opravdu těhotenství, ale pokud se testuješ pravidelně, měly by postupně sílit - pokud byla v úterý druhá čárka slabá, příští úterý by měla být už výrazně silnější, hladina hCG se co den-dva zdvojnásobuje. Pokud by zůstala i po týdnu pořád slaboučká, asi je někde chyba... Jinak testuj jenom ráno, to je hormon v moči nejkoncentrovanější :slight_smile:
18. led 2007 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzan - já měla např. hodně slabou čárku v sobotu a další test jsem si dělala myslím až ve čtvrtek ( před kontrolou u Dr.) a to byla už hodně silná.
Neboj, určitě je to v pohodě a všechno je tak, jak má být.
18. led 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky len, máš pravdu v tom, že výsledky asi nebudou moc obejktivní, protože jsem testovala pokaždý v dobu jinou, poprvé v úterý kolem 17.hod.večer, pak včera ráno-6 hod. (ale 2x v noci jsem byla na záchodě), tak nevím, jestli je nutná "první ranní moč", ani která by to v tom případě měla být (jestli ta v noci, nebo až ta, kdy jsem vstávala a třetí test byl včera odpoledne v 16,30 hod. Pokaždé se jednalo o test jiné značky (z jednoho balení byla čárka výrazně silnější-byť ne tak intenzivní,jako kontrolní a z balení druhého jen hodně slaboučká). Když to tak vezmu, taky jsem dělala 3 testy v intervalu 24 hod., takže ani nemůžu čekat žádný převratný změny... No nic, budu muset ještě nějaký ten den počkat a uvidíme, co bude dál...
18. led 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta moč, která je po nejdelší době, kdy jsi nic nepila ani nebyla na WC, prostě ta nejmíň ředěná :wink: Jinak jestli chceš mít klid, kup si třeba pět stejných testů a testuj obden ve stejnou hodinu, uvidíš, jak budou hezky sílit :wink:
18. led 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Romčo :slight_smile:)), a jak jsi to, prosím tě, vydržela těch 5 dní??? Na to bych potřebovala nějaký speciální návod...Včera, když jsem šla z práce, jsem si hned chtěla jít nakoupit další testy na dnešní ráno atd.-naštěstí byla lékárna zavřená, takže dneska jsem netestovala a je to tak určitě lepší, protože od prvních testů uplynula krátká doba a žádnou závratnou změnu očekávat nelze :slight_smile:)) Jinak moc a moc gratuluju k mimísku :slight_smile:))
18. led 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, já totiž už věřila, že prostě fakt těhotná jsem. Ono totiž mě test nic neukazoval skoro pět dní po dni, kdy jsem měla dostat menzes, takže i jen první slabá čárka pro mě byla jasný znamení :slight_smile:

Ale taky to bylo asi tím, že jsem měla málo testíku doma a bylo mi trapný pořád chodit do lékárny, dokonce jsem tady u nás jednou byla a oni měli jenom jeden test :slight_smile:)) tak jsem si říkala, že jsem asi všechny vykoupila :slight_smile:
18. led 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš len, to mě nenapadlo, že by na to mohlo mít vliv i naředění moči... Je fakt, že včera jsem vypila abnormálně hodně vody a odpolední test byl nejslabší ze všech, které jsem si dělala... Teď to asi nebudu lámat přes koleno a zkusíme testovat někdy o víkendu nebo až v pondělí a uvidíme :slight_smile:))
18. led 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak ohledně testíků já měla po 7 dením spoždění vždy tu druhou jen slabou a ukázala se až po 3 minutách, tak jsem zašla na gyndu tam mě vzali krev a hned jsem věděla na čem jsem. :wink:
18. led 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, to je krásný...moc ti to přeju :slight_smile:)) U mě je v tomhle pohledu trosku "nevýhoda", že v Budějovicích je lékárna pomalu na každém kroku, tak můžu jít pokaždé do jiné a nikde si mě nebudou pamatovat :slight_smile:)) Ale teď už doma žádný test nemám, takže ho nebudu ani kupovat, pořídíme si ho s manželem až o víkendu a do tý doby budu mít smůlu-nebudu vědět nic a ono to tak bude lepší :slight_smile:)) Aspoň se nebudu tak nervovat, proč je ta čárka tak slaboučká apod. A jak se cítíš jako těhulka? Mám nějaké problémy?
18. led 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky blanulko...včera jsem na gyndu volala a p.doktorka mi řekla, abych udělala další test za týden a podle výsledku přišla, tak mi teď přijde nevhodný tam chodit teď, i když bych fakt ráda věděla, na čem jsem... A měla jsi nějaké příznaky? Jediný, který mám, jsou jako kdybych měla dostat každou chvíli MS, ale mám už je skoro týden...
18. led 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ja vas chcem upokojit, ze plati pravidlo - aj slaba ciarka je ciarka. Som toho jasnym dokazom. PO vysadeni HA som mala rozhadzane cykly,takze tazko povedat,ako dlho mi meska. Ale merala som si bazalnu teplotu, a tam som zistila, ze uz asi 2tyzdne je vyssia. TAk som si spravila test.Bola tam slabulinka druha ciarka. Aj na druhy den bola situacia rovnaka. A sla som k Dr - v utorok. Vzali mi krv na hcg a mala som tam hodnotu 46,1. Tak ja neviem,to bude odpovedat asi hodnote...2tyzdne po oplodneni??? Avsak Dr na ultrazvuku este nevidel...Neviete nahodou kedy je mozne tam nieco vidiet????
18. led 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek