Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mám si už udělat test nebo počkat?

monyscerna
30. črc 2017

Zdravím holky a všechny zkušený a co to mají za sebou. Mám asi 2 dny před menstruaci, 11DPO, cyklus mám cca 34 dnů a přemýšlím zda si mám už testnout nebo ještě počkat pár dnů? 🙂 Nechci si kazit radost,miminko si moc přejeme. Tak co myslíte,mám už testnout nebo počkat? 🙂

linee
30. črc 2017

@monyscerna pockej do ms a pokud nedorazi,testuj.Obvykle kolem 12-14dpo uz na testu neco bude videt. To taky vychazi na tvuj 1.dc.Pokud nevydrzis,testuj drive,ale urcite z ranni moci.

megi89
30. črc 2017

Ahoj, já mám cyklus co 28 dní, včera jsem měla mít MS. Nevydržela jsem to, a testovala jsem už ve čtvrtek, byl tam slabý duch, pak jsem testovala v den MS, což bylo včera, a je o trošku silnější duch, jenže jsem včera na papíře špinila (hnědá barva) a dneska odpoledne taky trošku bylo zase na papíře, takže se bojím, že z toho nic nebude a rozjede se MS, dneska jsem si ani netroufla udělat znova test.. :( Uvidím ráno, pokuď si troufnu 🙂 Raději doporučuji počkat, ať nejsi zklamaná...

galatea_a
30. črc 2017

Ještě radši počkej 🙂

bamishop
30. črc 2017

@monyscerna pockala bych a i dyl nez do vynechane menstruace, at zbytecne nemas stres, teseni a nasledne zklamani nepomaha k otehotneni, naopak mu casto az brani. Ono i kdyby to bylo pozitivni, pak budes muset cely mesic cekat, nez bude na ultrazvuku videt aspon srdicko a to je nekdy taky stres

monyscerna
autor
30. črc 2017

@megi89 Já to nebudu nějak hrotit,a počám aspoň ještě ten týden, buď to příjde a nebo nepříjde a tímpáde to bude jasné 🙂 u tebe to může být i uhnížďování když se ti to nerozjede 🙂 tak držím palečky a dej vědět jak to dopadlo 🙂

monyscerna
autor
30. črc 2017

@bamishop já to nějak nehrotím, nepozoruju se nějak,jenom asi tak poslední dva dny chodím často na záchod a to je co říct a nafoukly se mě prsa a to já nemám nikdy ani před MS 😀 tak spíš jen tiše doufám,že MS se nedostaví 😒 Já týden počkám buď to příjde nebo ne a budu vědět hned..ale doufám,že to nepříjde 😀

megi89
30. črc 2017

@monyscerna jasný, zkus na to nemyslet a uvidíš. Ráno jestli si vzpomenu tak testnu 😁...

monyscerna
autor
30. črc 2017

@megi89 to jsem zvědavá 😉😀

linee
30. črc 2017

@monyscerna klobouk dolu.Jedna z mala,ktera nebude mit z testu vejir jeste pred ms;)👏 a drzim palce

megi89
31. črc 2017

@monyscerna tak mám pořád dvě čárky, je i silnějšíiiii... Ale... Zase ráno hnědé špinění na papíře. Takže nechám tomu volný průběh do pátku, jestli se ms nerozjede, v pátek udělám test a zavolám na gyndu...

nikolinanik
31. črc 2017

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je normální, že není těhotenský test pozitivní 4 dny před očekávanou MS? Snažíme se o mimi dlouho a trošku začínám být nervózní, protože mě bolí podbřišek atd. Děkuji

linee
31. črc 2017

@nikolinanik normalni.Testovat se ma nejdrive 1.den vynechani ms.Chapu,ze se tesis,ale takto brzo testovat neni k nicemu.

elveren
31. črc 2017

@nikolinanik já neměla poztivní test ani týden a půl po vynechání ;) A je z toho 3 měsíční Domík 🙂

monyscerna
autor
31. črc 2017

@megi89 Tak drzim palecky,to vypada ze miminko se drzi 🙂 ja mam dneska podobny pripad jako ty. Zacala jsem dneska spinit jak rikas hneda barva tak se snad se mimi udrzi 🙂 testnu se az v patek 🙂

monyscerna
autor
31. črc 2017

@nikolinanik pockala bych 🙂

megi89
31. črc 2017

Tak jsem byla na gynde. Dal mi tablety na podporu udržení a nemocenskou. Jen ležet a ležet... Tak uvidíme...

megi89
31. črc 2017

@monyscerna držím palečky!❤

monyscerna
autor
31. črc 2017

@megi89 takze mimi se drzi,tak o gratuluji 🙂 tak polehavat a odpocivat,jaky z toho mas pocit? ❤ dekujii mooc doufam ze to vyjde ❤

megi89
31. črc 2017

@monyscerna no mám strach a vidím vše černé... Já před rokem porodila mrtvé miminko. Viktorku. Takže mám neskutečný strach že to nevyjde...Proto nejasam 😥 ale kezby to vyšlo...

monyscerna
autor
31. črc 2017

@megi89 vyjde,musis tomu verit 😉☺

monyscerna
autor
31. črc 2017

@megi89 to vypada ze se asi rozjede MS 😞 zatim je to slaby tak uvidim 😞

megi89
31. črc 2017

@monyscerna ach jo...

megi89
1. srp 2017

@monyscerna tak co, jak to vypadá?

monyscerna
autor
1. srp 2017

@megi89 večer bolesti v podbřišku a rozjela se MS 😔

monyscerna
autor
1. srp 2017

@megi89 a jak to vypadá u tebe? 🙂

megi89
1. srp 2017

@monyscerna je mi to líto... ale nevěs vůbec hlavu, chce to jen čas... Já bych Ti mohla vyprávět, nám se povedlo po roce... ( pokuď to teda výjde..:( ) U mě zatím to vypadá dobře, teda doufám. Už netestuji, už se nebudu testem stresovat, když jsem byla u doktora. Zatím je to dobré. Špinění možná i přešlo.... Kéžby...

monyscerna
autor
1. srp 2017

@megi89 nevěsím,ale vždycky to trochu zamrzí 🙂 tak po roce snažení už to musí vyjít,tak držím moc palečky ❤ a hlavně žadnej stres 😉

linee
1. srp 2017

@monyscerna drzim moc palce,at se brzy dockas!

monyscerna
autor
1. srp 2017

@linee děkuji ❤

Sem začni psát odpověď...

Odešli