Mám těhotenské příznaky, ale těhotná prý nejsem

janca.23
10. bře 2008

Ahojky holky!
Mám pocit že bych mohla být těhotna.Beru už asi dva roky antikoncepci.Začalo to sai tak před dvěma měsíci-měla jsem divnou MS(měla jsem to jen tři dny jindy to mám tak 5-6 dnů),jeden den jsem ji měla,druhý den mi přestala a třetí den jsem ji měla znova ale věčer už skončila.Celý měsíc mě bolelo v podbříšku jako bych to měla mít.Začala mě bollet k tomu hlava,z některých jídel se mi dělalo špatně,no prostě byla jsem dívna.Tak jsem se obědnala k doktorce ale ta mi řekla že tam nic nevídi.Když jsem přišla domu mamka říkala že to hned nejde vidět.Tak jsem si řekla že počkám do příští menstruace ale je to tady znova.Střašně mě bolí v podbříšku a dokonce se mi zkulatilo trošku bříško ale nijak jsem nepřibrala.Tak já nevím [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | můžu být těhotná]] nebo si to jen namlouvám?

tehulka4
10. bře 2008

janca.23... ked je to nejak skoro, tak je pravda, ze doki nauzv vidiet nic nemusi.. co ti ukazal tehu test??? ten vzdy ukaze ak si tehotna aspon slubunku ciarku..treba skusit, alebo ked si bola u gynekologa tak ti mal vziat krv na hcg- to je hormon ktory je v tehotenstve a tam by ste to videli este v ten den a bola by si si na istom..

jastericka
10. bře 2008

No pokiaľ doktorka povedala, že tam nič nevidí, tak podľa mňa tehotná nie si. Bruško by sa Ti tak skoro z tehotnosti ešte nezaguľatilo, skôr je asi nafúknuté pred menštruáciou. Možno bude problém niekde inde, skrytý zápal, hormonálny výkyv...Počas užívania antikoncepcie by si nemala otehotnieť, pokiaľ ju užívaš ako sa má....

ale ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy....ak budeš mať pochybnosti, vyhľadaj ešte raz lekárku 😉

miksa
10. bře 2008

janca.23 udělej si test mě se ukázal pozitivní ve třetím týdnu těhotenství,čárka byla velice slabá, ale byla viditelná, a jak jsem šla na gynekologii tak mi taky říkala doktorka že tak brzy není nic vidět, ale hned mi vzala krev a těhotenství se potvrdilo. tak jsme byli moc rádi vlastně jsme moc rádi a na miminko se moc těšíme

janca.23
autor
10. bře 2008

Já si zkusím udělat test zítra ale jinak děkuju 😉

montinka
10. bře 2008

janca urob si test a budes si na istom.🙂

miyya
10. bře 2008

aké silné HCG by som mala mať v 5tt + 2dni??zajtra idem na odber, lebo doktor ešte nič nevidí na sono a v piatok som mala hcg b len 320.00 je to zlé. strašne sa bojím mimomat.

petruci6
10. bře 2008

miyya neplas sa, 320 je pekne cislo na zac tehu 😉

miyya
10. bře 2008

diky petruci6 ale bojím sa

petruci6
10. bře 2008

nikde to tu baby na fore pisali, skus podla vyhladavaca,bola tema s nazvom HCG,ale mas pekne cislo na 5tt,len klud,ziaden stres,lebo fazulka to citi 🙂

miyya
10. bře 2008

sono mi dnes neukazalo nič, a zajtra idem ešte raz pre istotu. Mám z toho nervy.

petruci6
10. bře 2008

nasla som to,sono nemusi tak skoro nic ukazat,neboj,len dockaj casu: 😉

1. řádek - počet dní d početí
2. řádek - počet dní od poslední MS
3. řádek - hladina hCG v tomto období(mIU/ml)

7 dní (1. týden)
3 týdny
0 - 5

14 dní
28 dní (4 týdny)
3 - 426

21 dní
35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340

28 dní
42 dní (6t)
1080 - 56,500

35 - 42 dní
49 - 56 dní (7-8t)
7,650 - 229,000

43 - 64 dní
57 - 78 dní (8-11t)
25,700 - 288,000

57 - 78 dní
79 - 100 dní (11-15t)
13,300 - 253,000

17 - 24 týdny
Druhý trimester
4060 - 65,400

Od 25 týdne
Třetí trimester
3640 - 117,000

miyya
10. bře 2008

si zlatá, hádam zajtra budem múdrejšia, určite napíšem. Dúfam, že budem vytešená, lebo dneska chodím v práci ako mátoha. 😔

petruci6
10. bře 2008

daj vediet,ale hlavne musis mysliet pozitivne,ani sa nenazdas a budes mat brusko velke ako balon 😵

miyya
10. bře 2008

a ty si natom ako?? aj ty si tehulka??

petruci6
10. bře 2008

nie,snazilka uz 2 roky 😒

shela
10. bře 2008

janca...podla mna nie si tehu...ved ked lekar nevidel nic ... ked otehotnies maternica prudko rastie a smeruje sa nahor...podla mna pozeral aj na to..a tiez ked nemas zvysenu hladinu HCG ..tak potom nic.. skus si dat vysetrit vajecniky ci tam niesu cysty...mne takto salela menstruacia..

miyya
10. bře 2008

☹ tak to je mi ozaj lúto, nám to trvalo len pol roka.

petruci6
10. bře 2008

shela ale na zac dr nemusi vidiet este nic,podla vsetkeho je miyya len par dni tehu a 320 HCg uz je tehotenstvo, od 0-10 to nie je tehotenstvo,tak ju neplas hned

svetluska.p
10. bře 2008

petrusaaa, ty ma maties. stale si kliknem na teba a nie som v MA.... 😀 😀 😀 😀

petruci6
10. bře 2008

preco ma vsade prenasledujes? 😀

svetluska.p
10. bře 2008

lebo!

petruci6
10. bře 2008

😀 chybam ti?

svetluska.p
10. bře 2008

nie!

petruci6
10. bře 2008

nie? ☹ sakra,to co stes odo mna?

shela
10. bře 2008

petruci6...ja ju neplasim...ved si precitaj jej prspevok..2 mesiace nie je dos dlha doba?? 😕 kamoska po 2 tt vynechanej PMS isla na sono a nevideli nic...ale zato jej lkear vravel ze maternica vyzera ako v tehu..ze je natocena nahor a tiez zvacsena...a po tyzdni uz bolo vidno plod..takze preto som jej to napisala..ja nikoho nechem strasit

petruci6
10. bře 2008

ake dva mesiace? 😕 ved pise,ze je len v 5tt

shela
10. bře 2008

petruci...my sa asi nerozumieme...precitaj si hned prvy prispevok 😉 hovori ze mala menstruaciu pred 2 mesiacmi ktora trvala 5-6 dni..ale ze bola zvlastna..a dalsi mesiac to mala tak isto a teraz caka na dalsiu...a popri tom bola uz aj u lekara a ten jej to nepotvrdil

petruci6
10. bře 2008

jaaaaaaaaj sorac,ty pises jance a ja som pisala miyyi 😀

shela
10. bře 2008

petruci6...hej jance som pisala 😀 ..nevadi nic sa nedeje...no a aky mas ty nazor na ten prvy prispevok?? Ja som mala menstruaciu prve 3 mesiace a bola uplne v pohode...takze kus mam s tym skusenosti..jedine ked mi haprovala menstruacia bolo vtedy ked som mala cysty na vajecniku o rozmeroch 7 krat 4 cm 😔

petruci6
10. bře 2008

tiez si myslim,ze to bude cysta,a ked berie antikoncepciu tak to tehu nebude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru