Příznaky mám. Těhotná nebo ne?

poli21
3. pro 2019

Ahoj holky 29 mi skončila MS, ten večer sme si s přítelem nedávali pozor. Vždy mám po MS ještě nějaké špinění a tak. Od momentu kdy se vyejakuloval do mě mi MS přestala jak kdyz zastavíte kohoutek od vody. Od té doby bych měla být v OVU. Od té doby nevím jestli je normální na sobě cítit příznaky ale pořád mě bolí bricho, bolela mě hlava, je mi neustále na zvracení, bolí mě záda. Mám v sobě divný pocit prostě. Nijak se ne snažíme takže si nezkousim nic nalhávat. Spíš mě zajímalo jestli to některá z vás prostě poznala už tak brzo. Dnes sem měla při utirani po wc růžový výtok.... Jinak pozoruji třeba trochu bílý. Diky🦄

hermia
4. pro 2019

Ono nejakou dobu trva nez se embrio zavrta (den dva), takže ne neni mozne aby hned clovek citil změnu 😉

poli21
autor
4. pro 2019

@hermia no já si to taky říkala ale asi přišlo moc náhod najednou. Tak uvidím 🙂 dekuju. Zas si říkám jestli třeba samotne spermie nemůžou být pro někoho takovou změnou v organismu a nemůže ho to nějak rozhodit 🙂

lachtanice86
4. pro 2019

@poli21 co znamená: od té doby bych měla být v OVU?

kuttu
4. pro 2019

@poli21 Jako 29. listopadu??? pokud ano,ty mas ovulaci 6 den po MS a jestli ano,tak oplodnenemu vajicku trvá cca 10 dni nez doputuje do delohy,kde se zanoří a začne produkovat hcg,ktere prave zpusobuje ty nevolnosti a jine priznaky...jako ja koukam,jak chcete vsechny mimi ale zaklady o tom jak to vse funguje nemáte evidentne zadne

kuttu
4. pro 2019

@hermia Jsem na to hrozna,vim...ale je EMBRYO😊

leniczka23
4. pro 2019

29.11. ti skoncila ms od ty doby si v OVU?😁 Ovulace pravdepodobne bude az tak tyden po MS, takze sance na otehotneni je min jak 5% a na to aby si citila priznaky je sance nulova..psychika je mocna..hod se do klidu..dokud nebudes mit vynechanou dalsi ms stejne nebudes mit jasno.

jituli84
4. pro 2019

asi tak jak psaly holky, ještě bys to nepoznala 🙂

poli21
autor
4. pro 2019

@leniczka23 no já byla včera u gynekologa a řekl mi že mě zřejmě vše bolí protože ovuluju. Když mi dělal ultrazvuk. Celý život mám nepravidelnou MS a nikdy sem ani ovu necítila takže nevím.

barcachejn
4. pro 2019

@poli21 Bohuzel si myslim ze to je nemozne, ja jsem na sobe ovulaci taky nikdy necitila a ani jsem si nikdy nedelala ovulacni testy brala jsem to tak ze az budu met otehotnet tak otehotnim a spali jsme spolu s manzelem ruzne. Ale v cervenci kdyz jsem zjistila ze jsem tehotna tak jsem se poprve podivala na zacatek posledni ms a kdy probihala ovulace a opravdu to vychazelo na ten termin co jsme byli na dovolene na ktere jsem otehotnela 🙂 takze opravdu musi ta ovulace probehnout a takhle rychle to opravdu neni a ani to nejde 🙂

kuttu
4. pro 2019

@barcachejn Ja teda na sobe ovulaci poznam,pravidelne v 1/2 cyklu,tj 14.- 16.den,cyklus mam 30 dni me strasne boli bricho,je to takova tupá krecovita bolest,ktera trva tak 2 dny,a kdyz dojde k ovulaci to prestane...v dobe techto bolesti jsem vzdy otehotnela

jituli84
4. pro 2019

@poli21 Já ovulaci taky nikdy nepoznala avyšlo to 🙂

barcachejn
4. pro 2019

@kuttu Tak to ja vubec tohle nikdy nemela,holky treba hodne psali i ze je bolela prsa a tak me vubec prsa me zacala bolet az v tehu :D kazda to mame jinak 🙂 ale kdyz jsem to pak pocitala tak jsem ovulaci mela taky 14-16 den 🙂 protoze tam to presne vychazi na tu dobu co jsme s manzelem meli opakovany styk 🙂 my jsme to proste nechali prirode nic jsme nehlidaly a povedlo se 🙂

jituli84
4. pro 2019

@barcachejn My to měly podobně, mě ani v těhu ty prsa nijak zvlast nebolí, max že jsou citlivější

hermanka88
4. pro 2019

@kuttu lépe bych to nenapsala..

zelenaesmolda
4. pro 2019

@lachtanice86
asi ma byt v Ostrave 😀

lachtanice86
4. pro 2019

@zelenaesmolda no jasný, teď už to chápu 😂

katherine607
25. lis 2020

Dobrý den chtěla bych se zeptat kdy mohu citit první příznaky těhotenství nebo mit pozitivní test?poslední menstrulace byla 26.10 2020. Ovulace podle doktora byla 15.11. Zatim citim bradavky bolestivé a boli mne vaječníky. Nic vic ne. A taky mam zanet močových cest. Budu moc ráda když poradíte kdy delat test a kdy bych mohla mít priznaky děkuji pěkně

lachtanice86
25. lis 2020

@katherine607 test v den vynechání ms?

katherine607
25. lis 2020

@lachtanice86 test jsem dělala včera byl negativní 😓 dekuji za odpověď

lachtanice86
25. lis 2020

@katherine607 a to už máte zpoždění ms?

katherine607
25. lis 2020

@lachtanice86 zitra bych mnela menstrulovat i dnes test negativní

kevi1
25. lis 2020

@katherine607 ak bola 15.11 doktorom potvrdena ovulka a nemame ziadne problemy (kratku lutealnu fazu), tak vam MS este nemeska. AZ tak o 2-5 dni bude meskat. Vajecniky mozu boliet aj zo zapalu.

katherine607
25. lis 2020

@kevi1 asi mate pravdu. Taky si rikam ze to je ze zánětu.

kevi1
25. lis 2020

@katherine607 ved uvidite 🙂 ak bola ovulka 15.11 tak je na na test este skoro 🙂

katherine607
25. lis 2020

@kevi1 mám vselijake cykly. A jsem ztoho nervozni miminko bych moc chtela

kevi1
25. lis 2020

@katherine607 ja mam cykly tiez vselijake, ale ta lutealna faza nebyva kratsia jak 12 dni zvacsa, to uz potom znaci problem, ze miminko sa nestihne uchytit. Takze cyklus zavisi na to, kedy bola ovulka 🙂 ak bola 15.11 a vy nemate problem s lutealnou fazou, tak mate este cas. Ovulaciu vam sleduje doktor?

katherine607
25. lis 2020

@kevi1 nejak. Sem v tomhle mimo a neumím si to spočítat. Akurat tento měsíc mi potvrdil ovulaci doktor. Poraďte mi jak to počítat kdyz nekdy dostanu menstrulaci po 28 nekdy 35.nekdy 41. A doktor nic moc není. A ovulacni testy uz sem unavená z toho

kevi1
26. lis 2020

@katherine607 po ovulacii nastava lutealna faza ktora je u kazdej zeny relativen stabilna a na to aby sa dokazalo tehotenstvo uchytit, je potrebne aby trvala aspon tych 10 dni, idealne ale tato doba trva 12-16 dni (zalezi na zene). Co sa lisi, ze kedy nastava ovulka v cykle a podla toho aj za normalnych okolnosti trva cyklus. V idealnom pripade je to relativne stabilne, ale nebyva, ako napriklad u teba alebo u mna. Povedzme ze mas lutealnu fazu 14 dni napriklad. Tak to znamena ze v pripade ze si mala ten mesiac cyklus 28 dni, tak ovulka prebehla okolo 14DC, ak cyklus trval 35 dni, tak ovulka bola okolo 21DC, ak cyklus trval 41 dni tak az okolo 27DC 🙂

katherine607
26. lis 2020

@kevi1 děkuji za odpověď a rady. Dnes jsem byla u doktora menstrulace stále nikde. Na utz nic test taky negativní a tak mi doktor vzal krev nevim jestly to mnelo smysl. A co vy?

katherine607
26. lis 2020

Vim ze asi moje dotazy jsou na hlavu ale myslite si ze 2 dny zpoždění menstrulace je brzy na krev hcg? Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru