Mamatest Comfort - zkušenosti

lilian2111
31. kvě 2019

Ahoj, pěkný večer. Má někdo zkušenost s mamatwstem comfort? Nejsem si jistá jestli ovulace proběhla - jsem třetí cyklus po revizi, vkládám graf, pozitivní ot byl, pak slábl ale bt moc nesla nahoru, možná nízký progesteron?
Ale dva dny mě stipou prsa, tak jsem zkusila tt dopoledne byl opravdu jen stín , vkládám foto, pak teď večer a silnější , taky vkládám. Čárka je hned v limitu. Nebo takhle muže reagovat na cystu? Nebo ze po revizi ta bt proste blbne? Podle mě jsem cca 7dpo, minule tehu jsem měla na proužku hezkou čárku už 8dpo večer a 9dpo čáru,..
vkládám testy i graf. Děkuji za vaše zkušenosti 🌷🍀

kepu
31. kvě 2019

Já myslím že tam něco je... Samozřejmě je lepší test dělat z ranní moči.... Držím palce.. 😊.

bammbino
31. kvě 2019

Aj ja niečo vidím. Pevne verím, že to není ani falesnak ani rizka. Prajem zo ❤️ veľa šťastia 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🙏🙏🙏🙏🙏 A prosím toho hore nech si už nájdeme //..

evakaspar
31. kvě 2019

Jj neco se tam rysuje 😉 pozitri bych testla znova jestli sílí

klllarinka01
31. kvě 2019

Taky mi prijde, ze tam neco vidim. Drzim palce at to dobre dopadne. 🙂 Ale urcite vyzkouset znovu aby se carka.vic vybarvila🙂

barrrusss
28. zář 2019

@lilian2111 jak to dopadlo prosim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru