• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamatest. Kdy se vám objevily //?

2. března 2016 
Testovala jsem 14 dní po ovulaci, jenomže jsem před 3 dny dostala MS, nicméně ještě ráno před MS byla čárka silná, nejsilnější od začátku testování. Tak jsem z toho zmatená :unamused:
18. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otestuj po ms, uvidis. Muze to byt rany potrat - taky jsem to tak mela. Tyden zpozdeni, pozitivni test, krasny grafik BT... a po tydnu dosla ms a pak uz byl test bily.

Nebo je to lepsi varianta: krvaceni pri uhnizdovani nebo hematom ci dusledek prekrveneho cipku.
18. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lulinka005 Já bych asi testovala dál, třeba ob den, jestli teda druhá čárka neslábne, nebo se neztrácí...a co zkusit třeba jinej test? Testovat můžeš i během MS, ne?
18. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím... když vidím,jak to tu řešíte,kdy je nej si udělat test,chtěla bych se zeptat...
beru prášky už 4roky a zrovna v ten den kdy sem měla sex,sem si ho zapoměla vzít a neuvědomila sem si to (přítel se do mě udělal) dneska sem si udělala test (negativní) a mám 14 dní před MS,měla bych si ho udělat tedy znova po MS nebo už to řešit nemusím?? děkuji za odpověď
18. črc 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, mela jsem nechraneny pohlavni styk a vzala jsem si tabletku escapelle asi po 56 hodinach. Jsem jeste v norme.po 6 hodinach jsem zvracela. Boli me bricho a hlava. Neco bilyho ze me tece uz, tak 12hodin. Co to je ? Prosim Vas poradte mi....:frowning2:
29. kvě 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frantiska13 kolikaty jsi dc ?
29. kvě 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla na mamatestu ducha 4.den po KETU a regulérní slabou čárku 5. den po KETu. Takže velmi brzo a velmi spolehlivě. Čárka jen sílí a sílí.
29. kvě 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebuju poradit. Včera jsem si dělala LADY MAX TEST COMFORT jsou tam 2 čárky, teda ta jedna je takovy duch, ale je tam. Dneska jsem si odpoledne delala GS MAMA TEST a je tam jedna čárka, tak já nevím co si o tom myslet.
10. zář 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akneska Mamatest mi vycházel pozitivně tak ve 3. měsíci :grinning: . Obyčejný test z drogerie cca v den očekávané MS.
10. zář 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akneska To bude dobrý, kup si jiný test, mamatesty jsou v poslední době hodně špatný a vůbec neukazujou.
11. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akneska Ahoj, já to mám stejně, dnes ráno Lady Max //, testovací čárka zatím slabá. Pak jsem ještě dopo zkusila mamatest a čárku jsem skoro nenašla. Ale je to i tím, že ze začátku, kdy je ráno jen dušík, nemá určo smysl dělat další testy odpo, ale až zase druhý den ráno. Mám teď zásobu několika mamatestů, tak doufám, že zítra ráno budou // i na něm, i kdyby slabé.
11. zář 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akneska
@terite Tyhle dva testy jsou dělaný v jeden den, ze stejný moče. vrchní je mamatest a spodní Pregnant. Tady máte důkaz, že mamatesty jsou šmejdy. Bývaly to nejlepší testy, ale poslední dobou jsou špatný.
11. zář 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani kontrolní čárka není pěkná.
11. zář 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 Mám stejný testy z dneška - na mamatestu jsem čárku skoro nenašla, na Dr. Max je pěkná.
12. zář 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
5 Dni povynechame MS a byly dalnice.
Bohuzel v 16tt jsem musela na umele preruseni tehu - miminko melo Downecka :-/////
z se tesim az zase uvidim // dalnice.-)
12. zář 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me mamatest porad ukazoval stejneho ducha, teda 4. den testovani byla trosicku silnejsi, ale pak zacala blednout a nesly skoro vubec videt, tak sem nevedela jestli mi hrabe nebo co to je. Na doporuceni holek sem si sla koupit do lekarny dr max ten jejich obyc test a udelala ho odpoledne a krasne silne //. Takze za me mamatest uz nikdy, akorat sem z toho mela zbytecne nervy :angry:
12. zář 2013 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terite Tak ti přeju hodně štěstí v těhulkování. Chtěla jsem to tady ukázat, aby holky zbytečně nestresovaly.
12. zář 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zkoušela 2 testy (mamatest a dr.Max),jsou to 3 dny co jsem měla dostat MS a ani jeden neukázal // :(
celý minulý týden mě bolel podbříšek,tak jsem si říkala,že se možná zadaří a teď teda čekám zda MS přijde a nebo ne:(.Jsou to teda nervy :slight_smile:Při prvním těhu jsme používala mamatest a ten mě hned ukázal v den očekávané MS // :slight_smile:
12. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda holky, vy mě nervujete, mám ještě jeden mamatest doma z minula, a před třemi dny jsem měla nechráněný sex během ovu, počkám sice do příštího víkendu ale podle toho co píšete popádim do lékarny pro jiný :slight_smile:
12. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 - Tak já přispěju taky , v so sem si dělala těhu test, byl to nějaký test z Rossmana, vyšel pozitivně, čárka byla slabší , ale byla viditelná, dnes jsem dělala Mamatest a čárka skoro žádná, MS nedorazila, měla dorazit 11.9. Do ted pravidelná a zatím nic. Co ted? :unamused:
16. zář 2013 v 11:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 Zkus zítra jiný test a uvidíš. Mě se nejlíp osvědčil Pregnant. Je stejně drahý jako mamatest a jsou tam taky dva.
16. zář 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 - Asi jo, mám doma ještě jeden Mamatest a dnes řeknu manžovi , at mi koupí ještě jeden ten co jsi mi psala a udělám si je najednou z jedné moči. Tohle už sme jednou zažili, v dubnu jsme se začali snažit o druhé mimi a čárky na testech byly slaboulinkaté, HCG rostlo pomalu, ale rostlo, těhu se nevyvýjelo tak jak mělo a v 7 tt jsem samovolně potratila, příjde mi, že ted je to to samé, sem z toho na nervy :cry:
16. zář 2013 v 11:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím poraďte....první opravdovou MS po vysazení jsem dostala až po 62 dnech (první mi vynechala a prý se to občas stává) a druhou MS jsem dostala po 34 dnech....dneska jsem 37 DC a na testu ani dušík...:frowning2: Myslíte že má ještě cenu nějaký den počkat a pak zkusit nebo už je to ztracený?
16. zář 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 Tak dej zítra vědět, jak jsi dopadla.
16. zář 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. zář 2013 v 15:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 Tak jak?
17. zář 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 - Hi včera jsem to nevydržela a udělala si odpo dva odlišné testy, Mamatest téměř negativní a obyč. test z Rossmana pozitivní , tak ted babo raď, kterému mám věřit?! :unamused:
17. zář 2013 ve 12:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 Věř Rossmanovi. Dej sem fotečku.
17. zář 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 Ok, jdu ji stáhnout :slight_smile:
17. zář 2013 ve 14:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 Nahoře Mamatest, dole Rossman :slight_smile:
17. zář 2013 ve 14:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek