• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamatest, po hodině malá čárečka. Máte zkušenost?

20. října 2013 
Ahojky maminky,mate zkusenosti z mamatestem?? Ja si ho koupila,mam 5-6dnu pred MS,ale nedalo nam to spat.Test se prvne cely propil,pak ukazal kontrolni carku a dal nic po 2-3min.tak jsem jej vyhodila po cca 10min.Me to nedalo spat,tak se kukla a malinkata carecka tam byla,po cca hodine Me prislo ze uz tam nic neni a je cely rozmaceny a propity..tak nevim :frowning2:
1. říj 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vydrž ještě do předpokládané menstuace. Já měla pozitivního slabého ducha den před MS..
1. říj 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest mi ukázal slabého ducha 13DPO, což je 2dny před ms, v den kdy měla ms přijít jsem měla už pěkné // (15DPO)
1. říj 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla krásné // při čtvrtém dni zpoždění a nakonec jsem byla v 5+5:slight_smile: Držím palečky,at vše výjde:slight_smile:
1. říj 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podívej se na téma ,,Mamatest. Kdy se vám objevily //?" Na stranu 3.
1. říj 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se čárka ukázala asi tak po 2 min,ale bylo to tak 4 dny před očekávanou menstruací,která nedorazila
3. říj 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle jsem to měla u první dcery, 10 DPO v limitu nic, tak jsem si šla znovu lehnout, a když jsem přišla, tak na testu byl duch. Jsem pak test prohlížela všude možně na světle, jestli se mi to jen nezdá :slight_smile: Držím palce. :slight_smile:
3. říj 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila bych hodit fotečku do některé z diskuzí. Jinak mamatesty už nejsou, co bývaly... Dřív ukazovaly pěkné čárečky i před MS a teď to je sotva duch. Sama jsem teď ve fázi testování a rozdíl v síle čárky u mamatestu a testu Dr. Max jsou dost viditelné. Zkusila bych udělat ještě jeden testík a uvidí se :wink: Hodně štěstí!!
3. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem si ho dělala kdyz neprisla MS tak pet dni na to. a ukazal my hned 2 carky takze podle myho se mu da verit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek