Měla jsem ploché břicho, teď je nafouklé. Jsem těhu?

tess15
24. lis 2014

Ahojky už přes 2týdny spíme spolu s přítelem a pokaždé se do mě udělá...myslíte,že je spíše pravděpodobné těhotenství ?
a myslítě že když jsem měla krásně ploché bříško a teď ho mam nafouklé a takové spíčky že bych mohla bejt těhu ?
Mimčo si přejeme 🙂

aftylka
24. lis 2014

Promiň, ale co je to za otázku? Co myslíš, že ti tady kdo odpoví? Jistě že je to možné. Co tak těhotenský test? Myslím, že vědmy po koníku nebrouzdají 😀

leniczka23
24. lis 2014

Je to 50:50..udělej si test..tady moc nevykoumáme..

ninikry
24. lis 2014

Promin ale spis pravdepodobny nez co?? Takhle se deti obvykle delaji, tehotenstvi zjistis bud pomoci testu nebo z krve. Speky a nafoukly bricho neni zadnej prukaznej priznak tehotenstvi.

saminomimino
24. lis 2014

Je hezké že si dítko přejete leč z vašeho dotazu mám dojem zda na něj vůbec máte věk,ale budiž,po nechráněném styku je vždy pravděpodobnost těhotenství možná,doporučuji těhotenský test,koupíte v každé lékarně nebo drogerii a budete vědět zda se špičatíte s miminka 🙂

mysonek
24. lis 2014

No tak když se dostaví menstruace tak nejspíše těhotná nebudeš, pokud se nedostaví, udělej si test. 🙂

pampalin
25. lis 2014

Promiň, ale to je fakt otázka... Nafouklá být můžeš třeba i před MS. Až když se menstruace nedostaví, tak si udělej test a uvidíš.

mydvaapes1
25. lis 2014

Třeba máš zaražené prdy 😀

ajurka
25. lis 2014

Je ti 10? :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru