Měla jste to taky tak některá?

20. led 2020

Ahoj,mám dotaz. 24.12. Jsem měla menstruaci,ovulace byla 6.1. A dva dny předtím jsme měli sex. Další dny potom jsem měla bolesti v podbříšku. 9dpo jsem měla dva dny špinění,ten druhý den trošku s krví. Pak zase nic. Teď mam 5 dní do menstruace,ale zase špinim,spíš jen dopoledne,už asi 3 den. Dělala jsem si tt,ale byl negativní. Měl to někdo taky tak a i přez to jste pak byli těhotné?

sim244
20. led 2020

Já to měla podobné a v pátek slavíme první narozeniny. Vydrž s testem ještě chvilku

jjasmina
20. led 2020

Možné to je, ale u mě ze špinění třeba nic nebylo..Ale to nemusí u vás nic znamenat, Pár dní počkejte a test zopakujte, hodně záleží i na druhu testu, který ste použila..

autor
20. led 2020

@jjasmina použila jsem mamatest dnes. Ale strašně mě bolí prsa,že si na ně nemůžu pomalu ani šáhnout. Tak uvidim😊

jjasmina
20. led 2020

jj no uvidíte, mě třeba prsa nijak zvlast nebolela, za to jsem se prozvracela až skoro do 7.měsíce 😅

astyna88
21. led 2020

Spousta sbj priznaku teh je i premenstruacni syndrom,kdy hcg prirozene v tele stoupa. Takove pospinovani neni dobre,ale ja bych vydrzela do terminu s testem a pak az zkusila,zda to bylo priznakem k necemu....

autor
21. led 2020

Jo tak uvidim. Děkuju za odpovědi

valerienatalie7
21. led 2020

zdravím všechny ....1.12.2019 jsem měla menstruaci celej prosinec jsem ale s přítelem neměla nic jelikož pracuje v zahraničí na túry a byl tam tedy celý měsíc
Takže další ms tedy 1.1.2020 bych měla dostat ms maximálně o dva tři dny později jenže nedorazila přítel tedy 4teho 5teho a 6teho to prostě udělal do mě takže tedy před tou ms která prostě do dneška nedorazila .. je možné že bych byla těhotná? Test jsem dělala ale negativní asi je brzo nebo za jak dlouho zkusit ? Dr.ma teď dovolenou proto se ptám tady .. bohužel své plodné dny neznám :D
A poslední otázka je ta že kdybych byla těhotná je automaticky císař ? Když mám za sebou už dva ? Děkuji a omlouvám se za Roman :D
Jestli vadí příspěvek tak smažu

jironymou
21. led 2020

@valerienatalie7 ted nejak nechapu.V prosinci jste spolu nespali?Ale menstruaci jste v prosinci mela?Pak jste cekala na menstruaci 1.1.2020 a ta se nedostavila a 4.5.a6.1.?Jste spolu spali?Nebo v prosinci?

valerienatalie7
21. led 2020

@jironymou v prosinci jsem s přítelem nespala menstuaci jsem měla
Ale v lednu teď měla přijít další ale nepřišla přítel vyvrcholil prostě do mě před tou menstuaci teď v lednu která do teď nepřišla od toho 3.1.max

valerienatalie7
21. led 2020

@jironymou menstuaci dostávám vždy 1ho max o dva tři dny později ale přítel to udělal až teď v lednu před tou menstruaci která do dneška nedorazila.. omlouvám se že jsem to špatně podala

kalkulackaghb
12. říj 2020

Ahoj před měsícem jsem měla slabě pozitivní teh.test..Pak přišla menstruace která trvala pouze dva dny..coz je u mě neobvyklé.. po nějakých dnech jsem si zase udělala test.. Vyšli negativní a pak zase pozitivní a takhle dokola... Na gyndě jsem byla na ultrazvuku tam mi říkala doktorka že nic nevidí.. Tak jsem to brala tak že teh nejsem.. No ale mě to nedalo protože jsem začala mít nechuť k jídlu a 3 testy mi vyšli slabě pozitivní ale po limitu.. Paní gynekolozka mě poslala na odběr krve kvůli hcg.. Ten vyšel dnes 12.10. 2020 negativně.. A 11.10 jsem dostala menstruaci a dnes skončila.. Takže opět dva dny.. Myslíte si že můžu být přesto těhotná?

terezfr
12. říj 2020

@kalkulackaghb no to asi ne, když vám i gynekoložka i test z krve řekly, ze ne.

jjasmina
12. říj 2020

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru