Měly by se ve 2tt už objevit dvě čárky na testu?

veronikapigi
26. črc 2013

Ahoj holky před dvema týdny a něco jsem vysadila HA a po MS jsem měla pohl.styk s přítelem a od te doby už přes druhý týden mám bolesti v podbřišku,občas krvavě špiním,začaly mě bolet bradavky a není mi od žaludku dobře.Dělala jsem si 2x TT ale pokažde byl negativní myslíte,že to bylo ještě brzy na zjištění tehu?

jetynka
26. črc 2013

Záleží kdy byla ovulace a kdy došlo k oplodnění, to těžko říct a někdy je těžko otěhotnět hned po vysazení tabletek, spíše máš rozhozený cyklus, i když příroda je mocná a dokáže divy, pokud máš pochybnosti navštiv svého gynekologa, nech si vzít krev na HCG a podle toho se to určitě pozná.

veronikapigi
autor
26. črc 2013

No právě,že nevím kdy byla ovulace jelikož jsem brala HA 5 let 🙂 Příroda je mocná to máš pravdu,když to nepřejde zajdu k ženskemu vrtá mi to pořád hlavou čím to je a příjemný to není 😒

jetynka
26. črc 2013

@veronikapigi A nebyla si nemocná??Nějaká viroza, angína?i tohle to může dělat neplechu, navíc pokud jsi brala HA tak dlouho a vysadila jsi, asi bude tělo teď zmatené a hormony kolísat, proto asi i to špinění mimo cyklus apod.
Ještě dotaz, dobrala si celé plátko ¨tabletek a pak přišla MS???

veronikapigi
autor
26. črc 2013

@jetynka nene nemocná jsem nebyla.Tabletky jsem dobrala všechny a do 5 dnu jsem dostala MS ta byla tak 4 dny a pak hned spala s přítelem a pak začly tyhle problemy ale je možné,že to muže být tím,že je telo zmatene po tech 5 letech každopádně mi to dělá starosti na mimčo mám zatím brzy 🙂

jetynka
26. črc 2013

@veronikapigi Tak počkej ještě určitě, na těhu jak to tak počítám je ještě opravdu brzo, testuje se až když má dojít další MS, tzn. si spočítej kolik dní ještě do další ms a pokud ti do té doby ms nedojde tak udělej test.
A nemůžeš mít cystu???Zavolej na gyndu a uvidíš co ti řeknou, za kontrolu nic nedáš.

veronikapigi
autor
26. črc 2013

Do MS mám 8 dní,tak uvidím jeslti přijde nebo ne.Cystu jsem nikdy neměla tak netuším jak se projevuje,bohužel bydlím v městečku kde je na gynde jen ve středu takže tam pak zajdu,když mě to nepřejde

jetynka
26. črc 2013

@veronikapigi Tak to už je jen týden to vydržíš 🙂, já měla pozitivní těhu test až asi 5dní po očekávané ms.
Cysta se právě projevuje bolestivostí v podbřišku a špiněním mimo cyklus, ale není pravidlo. Já se pořád přikláním k tomu rozhozenému cyklu a může to trvat klidně i 2měsíce než si tělo zvykne na cykly bez hormonů 🙂

salomee
26. črc 2013

Zdravím,....taky se mi zdá, že to bude něčím jiným, neříkám, že těhotná nejsi, to být můžeš, ale příznaky hned od začátku... nebo jak to tak čtu, snad ještě před začátkem...uvidíš, no. Nicméně druhý týden od početí není druhý týden těhotenství, ale už čtvrtý..a test se obvykle dělá až tak začátkem pátého🙂. Tak hodně štěstí..
Jo jinak co se týče cysty, u té jsem měla bolest podřišku, bolavá prsa a vynechání menses.

sarkad2856
26. črc 2013

@veronikapigi zjistit se to dá pomocí krve,ale i tak si myslím že je brzy,může to být třeba i následek vysazení Ha.Tvé tělo bylo na to několik let zvykle ted nic nemá.3-4 týden mi vyšla slabá čárka na testu.

veronikapigi
autor
26. črc 2013

@salomee už 4tý? teeda já se v tom nák nevyznám takže to počítat neumím 🙂 tak uvidím co to bude třeba to je opravdu jen tím následkem po vysazení HA ale človek nikdy neví že 🙂

veronikapigi
autor
26. črc 2013

jinak dnes opet špinim a je to takový hnědý a hustý výtok..nejen telo ale i já jsem zmatená 😒 🙂

mochenkaa
26. črc 2013

@veronikapigi me se po HA davalo telo do poradku cca 1,5roku nez jsem mela pravidelny cyklus. Podle toho co popisujes bych rekla rozhozeny cyklus nebo cysta.

veronikapigi
autor
26. črc 2013

@mochenkaa tak to zdřejmě bude ten rozhozený cyklus ale i tak raději zajdu na gyndu pro klid 🙂

mochenkaa
26. črc 2013

@veronikapigi jo, radši bych taky zašla 😉

salomee
26. črc 2013

@veronikapigi To se počítá od prvního dne poslední menstruace, protože ten den je na rozdíl ode dne početí většinou jistej..Však brnkni k dr. a oni si Tě pozvou, podle toho, jak se jim to bude zdát. Uvidíš...

veronikapigi
autor
26. črc 2013

@salomee Jo tak od prvního dne MS já pořád nevěděla jak se to počítá 🙂 Brnknu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru