• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menstruace 11 dní v kuse, setkaly jste se s tím?

13. září 2013 
Zdravím, nesetkala jste se nějaká s delší menstruací než-li je normální? Mívám menstruace 5ti denní.. Brala jsem antikoncepci, tohle má být druhý menses po vysazení.. Ten první se dostavil včas a byl úplně perfektní, takový jaký jsem měla nežli jsem začala užívat antikoncepci.. Teď je ale slabší nežli jindy a trvá již 11 dní. Nevíte co by to mohlo být? Předpokládám, že těhotenství by to být nemělo, že?
9. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka A zkoušela jsi si test?
9. zář 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka no já jsem právě očekávala menezes a zhruba měsíc v kuse s přestávkami 1-2 dny jsem špinila a pak jsem zjistila, že jsem těhotná :slight_smile:
9. zář 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@veronikapigi Test jsem ještě nezkoušela.. Sice jej mám.. jenže ráno na něj zapomínám.. Nějraději bych si ho udělala hned, jenže ráno je to prej lepší..
9. zář 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@selverin Ach jo, vůbec mě neděs :D já teda mám jen pohlavní styk chráněný kondomem a ten kondom pak ještě většinou napouštim vodou :D jen asi jednou jsem ho pak nenapouštěla :D Bože, to by byl fakt pech :D ..já sem to zatím jen přikládala tý vysazený HA..
9. zář 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka to ho potom napoustis vodou?? Jako zkouška tesnosti??
9. zář 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka my taky jen jednou a buch ho, hned na poprvé :wink: ale nemusí to tak být, hlavně klid. udělej si pak test ještě a val na gyndu kdyžtak :slight_smile:
9. zář 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bolekat jojo, tak zkouším jestli nějak neprotejká nebo tak.. nebo jestli v něm není nějaká prasklinka..

@selverin jojo, myslíš, že si můžu ten test udělat i teď? ať už to mam za sebou..
9. zář 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka některý testy mužeš použít i přes den tak to zkus a uvidíš =)
9. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka no tak zkus, jestli se ti už po 11 dnech něco ukáže :slight_smile:
9. zář 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@selverin tak kdyby to bylo vážně těhotenství, tak už to musí být dýl, než 11 dní ;)
9. zář 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka tak honem udělej testík a dej vědet ju ? :slight_smile:
9. zář 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka no to vlastně joo :slight_smile: tak šup do testu s tím :grinning:
9. zář 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka tak to jsem nikdy neslyšela, že by někdo dělal.. navíc si to ani nedokážu představit, že potom rekneš promiň a jdeš testovat tesnost :slight_smile:
9. zář 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka Já jsem také krvácela dlouho a nakonec z toho bylo mimoděložní těhotenství :frowning2:
9. zář 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba ja ji měla celkem pravidelnou...pak ze sresu po tydnu znovu asi 14 dní pauza pak tyden pauza pak 3 dny a divně....to byl prosinec tak jsem pak čekala v lednu a nic v únoru 14 furt nic jako trochu mi bylo blbě prsa křeče jako když to přijde a furt nic no a 19.2. Kontrola u dr, a hadej 9+3 takže čekám každým dnem na porod a to jsme si davali pozor!:slight_smile: no 4 roky to vychazelo osobně si myslím že se tělo vycistilo a pak stačilo asi malo:slight_smile: mno uvidíš....každopádně ja teda furt nevěřím:slight_smile:
9. zář 2013 v 19:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 počkej takže jsi nevěděla jak dlouho,že jsi těhu? já těm číslicím moc nerozumím víš :unamused:
9. zář 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka já po vysazení antikoncepce měla v těle bordel a měla jsem menstruaci i 20dní! Gynekoložka mě řekla, že to je normální, že si ted tělo zvyká bez těch prášků.
9. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka na 99% si myslím, že to je dusledek vysazení antikoncepce.Ten první mesic po vysazení tvoje tělo fungovalo ješte pomocí zbylých hormonů z HA, tenhle mesic muselo už začit pracovat samo..Já když kdysi dávno brala HA a pak vysadila, tak jsem mela menstruaci jeste tři mesice v pohode a pak jsem to mela rozházené až hruza.A takhle mi to vysvetlila doktorka, že proste ty hormony z HA v těle jeste nejakou dobu zustavají...
9. zář 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veronikapigi Nevím to doposud :slight_smile: testnu zítra :slight_smile: myslím si ale že z toho nic nebude :D testy si dělám pravidelně (už od doby co beru HA..) naposledy jsem jej dělal tak před měsícem a byl negativní :slight_smile: taky z čeho by měl být pozitvní, že? :slight_smile:
@evulinkab Asi máš pravdu :D úplně tu blázním :D HA je svinstvo, že se ještě divím co to dělá za divy :D
9. zář 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka Tak uvidíš a dej hned vědět =) Já taky bláznila i když jsem brala Ha a ted jak jsem ji vysadila bláznim ještě víc pořád si připadám jako těhotná a přitom určitě nejsem =D
9. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veronikapigi Joo :D já sem furt testovala :D a furt strašný psycho :D nebo ještě předtím, když sem ještě nebrala HA jsem třeba byla nemocná, tak se mi zpozdil menses :D hned druhej den zpoždění jsem chytala nerva a tak se mi to posunulo ještě dál :D nejlepší antikoncepce je beztak žádný sex :D
9. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlilianka Tak to jsme stejné já jsem taky nemocná jakmile mě píchne v podbřišku v tu ránu si myslím,že jsem těhu a přitom nejsem =D to je taky tím strachem bylo by to ve špatnou dobu pak si to vsugerovavam a je to v háji =D To máš pravdu nej antikoncepce je žádný sex =D
9. zář 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikapigi jo dva měsíce:slight_smile: jak jsem psala bylo mi divně ale jsem si říkala že není z čeho že ta únava je z práce a že jsem to měla 3 krát po sobě tak mám pauzu navíc jsem antikoncepci nikdy nebrala a ani mi otěhotnět nešlo takže v 34 letech jsem byla přesvědčena že to bude spíš cysta nebo tak něco a nakonec malej ,Kryštof:slight_smile: ale ze mě si příklad neber já nemám nikdy nic normálně:slight_smile: až si občas říkám proč já!!! Třeba teď v patek mi bude tento měsíc trhat čtvrtou 8 v zánětu a to nemám snad ani kaz možná jeden....prostě to už neřeším jen doufam že neporodim u zubaře:slight_smile: protože tp mám právě 13.9.2013 v pátek no jak jinak že:slight_smile:ještě že rodim v podolí a zubaře mám hned vedle:slight_smile: takže tak....a malej už dává najevo že chce ven snad stihnu ten zub jinak tam nechám duši jak mě bolí hnusný zuby brrr
9. zář 2013 ve 21:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikapigi jjj žádný sex:slight_smile: no když oni byly svátky a mi volno takže jsme se nešetřili:slight_smile: a nevhodná doba byla u nás taky:-/ ale když pak vidíš to mrne na ultrazvuku tak se ti vše změní a po zmatku co budu teď jako dělat rekneš jé budu mamou no a co:slight_smile: zvládli to jiní tak ja taky pak máš radost starost strach z porodu vše čtes jak magor pak chceš císaře pak zas ne....:slight_smile: blázinec prostě....občas brek pak smích :slight_smile: no koment teď zrovna řešíme jak to poznáme až to přijde a po sledování příznaků a bolesti každou noc jsem usoudila že až budu bolestí drhnout hlavou podlahu tak vyrazím:slight_smile: pak se děj co musí! Každopádně bych nezměnila ani sekundu za těch 9 měsíců!!! A že to byl celkově tezkej boj...
9. zář 2013 ve 21:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 tak dva měsíce ještě jdou já čekala víc znám takové holčiny,ktere na to přišly déle =) Tak to chápu to už pak člověk ani nepřipouští,že by mohl byt těhotnej,když vám to nešlo vid tak ještě že vám štěstí přálo i po takový době =) Tak to já si občas taky říkám též nejsem normální :grinning: jsem hrozně nervozní člověk a když mám někam jít bolí mě břicho no hruza :confounded: Tak držím pěsti at tam neporodíš a zvládneš to trhání
9. zář 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 My se taky nešetříme,když mužeme hele =D proč ne,když se máte rádi vid? To věřim musí to být krásný pocit vidět,že v tobě něco roste a pak to mrně i cítit :slight_smile: Strach má káždá ten mám i já sice zatím neplánujeme ale kdyby náhodou nedá se nic dělat a budeme rádi :slight_smile: To určitě poznáš neboj jakmile ti praskne voda,teda když praskne,tak je to jasné :wink:
9. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikapigi nějak to poznám 100%:slight_smile:.....no mi se právě v lednu rozešli:-/ pak to byl hodně těžký boj....samo z práce mě vyhodili chytře a nenápadně proto jsem psala že se mi to nehodilo.....pak špatný výsledky plodovka atd....peklo na zemi a litani...hnus teď jsme spolu asi 4 měsíce a zatím je to možná lepčí než za ty 4 roky:slight_smile: takže snad happyend.....ale ty první 3 měsíce jsem fakt drhla podlahu hubou a sama.....protože mě nutil dát to pryč....což nějak nemůžu pořád zapomenout...
9. zář 2013 ve 22:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Tak to není moc hezký příběh. To jsi si teda vytrpěla dost nezavidím.Je fajn,že vám to tedy ted klape a snad už to takhle zustane a bude to jen lepší a lepší.Bohužel taková slova už nezapomeneš obzvlášt,kdyz to mimi je i jeho
9. zář 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikapigi jo blbě se zapomíná a mimi je jeho100% občas mu to dám sežrat...ale asi to tak bere ví že se nechoval fér taky doufam že to bude ok:slight_smile: když ne tak nebudu holt první ani poslední kdo bude sám....ja si stojím za tím že buď a nebo šanci má tak uvidíme....půjde k porodu takže tam se tepr ukáže...snad si uvědomí co vlastně chtěl tenkrát udělat!! Do té doby mu asi neodpustím:-/ chci slyšet upřímný promiň...pak si ho začnu opět vážit do te doby mi slova mám tě rád a těším se nemají vubec žádnou váhu....
9. zář 2013 ve 23:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Jen mu to sežrat dej taková slova nejsou vubec hezká mě by se osobně taky nelibily.Snad tedy i on ví,že se nezachoval dobře,i když to nepřizná jako každej chlap.Tak uvidíš zda ti někdy řekne to promin,ktere si zasloužíš měl by.U porodu si to určitě uvědomí,když bude u něj je to nádherná věc chlapy u něj moc často nebývají :slight_smile:
9. zář 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek