Menstruace po darování vajíček, jakou máte zkušenost?

ezenduska
26. únor 2013

Ahoj potřebuji radu…
16. ledna jsem postoupila darování vajíček, samozřejmě před tím proběhla stimulace vaječníků, a po odběru jsem brala zhruba 10 dní utrogestan následně dorazila MS (28.1) trvala šílených 7 dní, byla nezvykle silná a další týden jsem pak ještě špinila 😝 Samozřejmě tam proběhl nějaký ten chráněný sex, i když jsme byli upozorněni že díky těm lékům by kondom nemusel fungovat tak jak má. Teď jsem MS očekávala a nedorazila zatím, chodila velice pravidelně po 27 dnech a teď 😖 Na těhu test nemám zatím odvahu, tak by mě zajímalo jestli se s tím někdo nepotýkal- ať už po dárcovství, nebo po hormonální stimulaci když se mimi nedaří. Děkuji

petulisek16
26. únor 2013

ahojky, já byla na dárcovství v červenci minulého roku, a jelikož jsme mimi hnedka chtěli, tak hnedka po tom co přišlo MS tak jsme na to vlítli, a nic - otěhotněla jsem až v říjnu - ale co se nestane jedné, může se stát druhé... držím pěsti ať to dopadne tak, jak si sama přeješ 😉

ezenduska
autor
26. únor 2013

@petulisek16 Já sama nevím co si přát, doma už dva kloučky mám, ale pořád si zahrávám s myšlenkou na 3 miminko i když můj chlap ne 😀 ještě mě zajímá, jak nastoupila u tebe další MS? byla tam pak už pravidelnost?

evitaa
26. únor 2013

Také jsem absolvovala darování vajíček, i když ne v klasické formě. Stimulovala jsem a odebraná vajíčka se zamražovala. Trochu mě zaráží, že jsi brala utrogestan. Ten se bere na prokrvení sliznice dělohy, aby se vajíčko lépe uhnízdilo. Já měla poté ms hned pravidelně. Poprvé trochu silnější, dr. říkal, že je to zvýšenou hladinou hormonů.

ezenduska
autor
27. únor 2013

@evitaa no můj doktor co mě měl celou dobu na starosti nic neříkal, ale doktor co prováděl odběr, mi ho napsal prý aby se cyklus ukončil. tak nevím :-/
Těhu test dnes ráno naprosto negativní,tak nevím co si o tom mám myslet

petulisek16
27. únor 2013

mě ms přišla 10dní po darování - byla slabší, a pak klasicky těch 28dní cyklus.

ezenduska
autor
27. únor 2013

@petulisek16 ach ju holky tak mi řekněte, co to moje bříško blbne ☹

petulisek16
28. únor 2013

ezenduska - třeba se tělo musí poprat s hormonama - já třeba po hormonech nabrala 8kg..... tak uvidíš - asi nezbývá nic jiného než čekat 😉

michallla
17. čer 2013

Ahoj, darovala jsem vajíčka odběr jsem měla 27. května po pěti dnech jsem dostala menstruaci. Dnes je 17. června a já pořád špiním, už se začínám bát. Poradí mi někdo, jestli je to běžné po darování, nebo už mám jít radši ke gynekologovi.

nikolina000
11. bře 2014

Holky a můžu se zeptat ? darovala jsem ale zapomela jsem se zeptat na toto .... 6 dní po zákroku jsem dostala MS a doufám, že sem neudělala chybu, když jsem hned 1 den nasadila antiko .... :D ale asi v poho, že ??? děkuji za odpověď

luss1994
6. čer 2017

@nikolina000 ahoj, jak to prosim tě dopadlo :D vadilo ze si ji hned nasadila nebo ne? Resim ted stejny problem 🙂

dalja789
15. bře 2018

když jsem byla na poslendím darování vajíček, tak cca týden po zákroku jsem začala krvácet, nic strašného. Dalo se to v pohodě vydržet. Pokud to vajíčko někomu pomůže, já s tím nemám problém.

martinides
28. dub 2018

myslím že krvácení je normální, všechny ženy co znám to tak měly. Nic strašného to není.

rossmanka
5. čer 2018

každá žena to máme jinak, každé tělo je jiné a jinak reaguje. Ale určitě bych z toho nepanikařila.

emilkamilka
3. zář 2018

myslím si že tohle je po takovém zákroku přirozená reakce a obavy jsou zbytečné

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru