Menstruace už trvá týden. Je to normální?

pismenka
9. lis 2011

holky, tento týden, v pondělí jsem si udělala test. Mám od minulého týdne menstruaci a prsa mě boleli i když už se měla menstruace chylit ke konci. Tak jsem si řekla, že si udělám test. A vyšlo to, ale menstruace po týdnu neustává, je teda slaboučka (jeden tampon na den a to né ještě uplně nasáklí - omlouvám se, že to tak popisuju,ale aby byla představa) no a na úterý 15/11 jsem objednaná k MUDr. .... bojím se, je to normální? nebo mám jít raději zítra k MUDr, nebo v pátek i když trochu krvácím. A ještě jedna otázka, myslíte, že jsem otěhotněla když jsme se milovali tak dva dny před menstruací, nebo to muselo být dřív? díky moc

brisalek
9. lis 2011

a jak dlouho mas menstruaci? Od minuleho tydne? Rika se, ze muze byt spineni pri uhnizdovani, ale to by asi bylo treba 2-3 dny. Ja bych sla k dr. radeji driv. A jak moc je test pozitivni? Jestli okamzite tlustice, tak to asi bylo driv.

pismenka
autor
9. lis 2011

menstruaci mám od minulého týdne, asi úterý......mám jí tak jak měla normálně přijít. A čárka ihned zčervená a je hooodně vyrazná 🙂
zítra mu brnknu a zajdu k mému gyneklog. Pro klid. Do úterý je to dlouho a jsem z toho taková nervozní.

terryfox
10. lis 2011

Taky bych šla dřív 😉 Držím palce, ať je vše ok!!! Moje mamka, když čekala mě, menstruovala do pátého měsíce! Tak třeba budeš obdobný případ 😅 Jinak dle silné čárky na testu je těhu spíš starší... ale víc poví lékař 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru