Menstruace zpožděná o 6 dní, test negativní

hanka.knizkova
5. říj 2010

Potřebovala bych poradit,vždy sem měla MS pravidelnou jako hodinky po 28 dnech,1x sem jí měla zpožděnou před 2 roky,ale to sem byla těhotná a dvě čárky se mi ukázali hned po 2 dnech zpoždění,taky mi bylo blbě a měla sem spoustu dalších přznaků..Ted už mám zpoždění 6 dní,ale mamatest mi vychází negativní,dělala sem si ho 3 a 6 den od vynechání MS a žádné těhotenské příznaky nemám,takže si myslim že těhotná nejsem,akorát je mi teda divný kde se ta MS toulá.. 😕 Sem z toho nějaká zmatená 😅
Stalo se vám to některé?
A jak dlouho mám čekat než se objednám k doktorce?

absintka19
25. led 2017

@nikola297 a vy se nechranite?

nikola297
26. led 2017

@absintka19 Ne. Ted jsme na to nejak zapomneli... :-/

arien27
28. led 2017

Ahoj holky 🙂 Tak já dnes vynechání 5dní test negativní,do ted menstruace přesná jak hodinky,ale prsa teda bolavá nateklá no a ve spod jsem taková zavřená..Myslíte,že bych mohla být těhu? Hodně se snažíme v červenci jsem prodělala mimoděložní těhu a mám jen jeden vejcovod takže to máme těžší na to snažení :( Myslíte lepší hned v pondělí na gyndu si zajít bude v mém případé lepší? Nechci být zase zklamaná nebo opět a jen to ne mimoděložně :( Děkuji za rady

malanikova
3. únor 2017

Dobry den.
mám takový dotaz mam ms pozdenou uz 5 den.naposledy sem to měla v prosinci 29.a uz je únor a stale nic.
mam pobolivani pod briskem jako bych to měla dostat a pořád nic.
v srpnu 2016.se mi narodil syn.a od října to myvam pravidelně.
mam se obávat .nebo muze ještě dojít.

nikola297
5. únor 2017

@malanikova dobry den, mam to podobny jako vy, dcera cervenec 2016 a od te doby taky pravidelne..ted jsem mela 12 dni zpoždění tak jsem sla radsi k dr. udelal ultrazvuk a rekl, ze tehotenstvi to neni a pichnul mi injekci, do sesti dnu jsem to dostala 🙂

risu
5. únor 2017

@laurinka092 pul roku bez doktora nic neni. Kontrola je jednou rocne, pokud ti nikdy nic nebylo... Ja oficialne doktora mela, ale uz davno pracovala jinde a tak jsem se pak prehlasovala, a od posledni navstevy to bylo 8 nebo 9 mesicu..

bledule24
15. kvě 2017

Ahoj děvčata potřebuju radu,mám už 14 zpoždení ms ale testy ukazují že těhotná nejsem,p mimi sme se snažily,měsíčky mám po 28 dnech je to divné,já to neznám dřív mi tu ukazovalo když sem měla zpozděni 4 dny a ted 14 dní a nic není to třeba tím že hcg je nízký?Nebo je něco špatně?Docela se bojím že mi řekne to co slyšet nechci.ale vždy když jsem měla zpozdění byla jsem těhu ,nechapu

drahuska1977
23. kvě 2017

@bledule24. Jsem na tom podobně vzdy jsem to mela za 28 dní ted mam uz 7dni zpoždění a mam cystu test negativní injekci pred 6dny a porad nic. Doktorka je nanic mi ani neporadila. Jak ti to dopadlo. Napis prosím na tel. 604621819 ja ted mam rocni mimco a uz další nechci dekuji moc za radu

bledule24
23. kvě 2017

@drahuska1977 Ahojky tak jsem nakonec taky tak dopadnla,že to zpozdění bylo cystou,cysta způsobuje zpoždění a příznaky těhotenství,ale mám prý jen malinkou takže jsem dostala injekci a hle za 3 dny jsem dostala menzes,25 jdu na kontrolu tak jsem zvědavá ale myslím že je pryč.Nebuj ta cysta praskne sama ale měla ti dát injekci a pokud tě bolí je jasný že je velká a nebuj vše bude v pořádku držím palečky

sailah
23. kvě 2017

Tak mám to podobně 7 den zpoždění testy negativní z krve negativní jsem objednaná Dr. MS nikde...:-/

bledule24
24. kvě 2017

@sailah Myslím si že to též bude ta cysta,dokonce když jsem byla u doktora tak mi řekl že jsem za tenhle měsíc už asi padesátá že byl asi úplněk a že se cysty rozmnožily😀 držím palečky

sailah
25. kvě 2017

@bledule24 tak já to 8 den po termínu dostala...ale na prohlídku jdu stejně... kdyby náhodou

drahuska1977
6. čer 2017

@bledule24. Já už to dostala po 38dnech budu muset na gyndu zkontrolovat cystu ale bricho me stále boli. Jak jste dopadla na kontrole

bledule24
6. čer 2017

@drahuska1977 Tak já dostala injekci a během tří dnů cysta praska a dostala jsem i měsíčky,Takže jsem byla ráda že je v pohodě ted už pracujem na mimi tak doufám že to vyjde.
A co vy?

drahuska1977
16. čer 2017

Prý vše ok. Tak nevím ani nevím kdy to dostanu

drahuska1977
16. čer 2017

@bledule24. Tak mi právě mimi máme už má 13mesicu a další nee. Ale Vam to přeji taky nám dlouho trvalo než jsme otěhotněla i když už mám doma syna 11.po 2 samovolnych potratech se nakonec zdařilou. Tak vám se určitě taky Zadaru chce to čas a hlavně nestresovat se.

bledule24
16. čer 2017

@drahuska1977 No doufám vto ted sem dostala měsíčky do 20 dnech ale dá se říct že mírný a trvaly pouhé dva dny tak uvidíme co se ztoho vyklube,já taky mám dva syny a měla jsem i dcerku ale ta mi při porodu zemřela😢,proto toužím znova po miminku protože ta ztráta dítěte a vzlášt to byla vymodlená holčička je neskutečně bolavá ale budu věřit že se povede a bude to ta holčička

sailah
20. čer 2017

cysta to nebyla jen se mi posunula MS tak, abych ji dostala přímo na dovolené :DDD

marcellag
7. črc 2017

Dobry den, mam takovou prosbu. Dnes je to 8.den co mam zpozdeni a testy mi vychazeji negativni. Mam bolesti v podbrisku jako bych to mela dostat natekle a prsa a vytok. Nevim co mam delat. O miminko se s pritelem snazime dlouho a zatim se nevedlo jelikoz mam endometriozu. V listopadu jsme byli i na umelem a nic. Vzdy to mam pravidelne a ted tohlw myslite si ze mohu byt tehu?

bledule24
7. črc 2017

@marcellag Ahoj myslím si že nejsi přečti co jsem sem psala já měl ajsem ten samý problém akorát že zpozdění dní a testy negativní nakonec to byla cysta má stejné příznaky jako když by si byla těhu

marcellag
7. črc 2017

V utery jdu k doktorovi ale dnes mi vysla druha slaba carka. Tak uvidim co mi rekne doktorka

pavca1982
7. črc 2017

@bledule24 to mě moc mrzí s holčičkou😔

popop
11. črc 2017

Ahojky, také se přídám,MS vždy pravidelná, nikdy se mi nestalo, že bych měla zpoždění, asi před 3/4 rokem jsme moc chtěli a snažili se, před dvěmi měsící jsme si řekli, že ještě počkáme, ale přítel si pozor nedával. A teď 7 dní zpoždění, první tři dny jsem citila jakoby měla MS přijít a nic, bolest žádná. Teď mám na obličeji samej bedár (což teda nemívám ) dva TT negativní. Kamarádka měla zpoždění 4 tt negativní a 16 den po zpoždění pozitivní. Tak počkám co se bude dít 🙂

marcellag
12. črc 2017

Tak dnes jsem byla na gynde a potvrdila mi tehotenstvi. Jsem 5+5 🙂😍

popop
12. črc 2017

@marcellag krasny , gratuluji🙂 ja jsem 8 dni po zpozdeni tt negativni rano zkusim a kdyz nic tak se taky o jednam... doufam ze dopadnu jak Ty 🙂

marcellag
13. črc 2017

Prvni test jsem si delala 8.den a ukazala se mi opravdu strasne slaba. Dokonce jsem si myslela, ze si to namlouvam. Druhy jsem si delala 11.den hned rano a byla videt nadherne. 13.den jsem byla na gynde a doktorka mi to potvrdila, byla jsem 5+5. A přitom minuly mesic jsem to dostala nornalne. Tak drzim palecky. Je to moje vymodleny miminko. Tak snad bude vse v poradku 🙂

bledule24
15. črc 2017

Ahoj holky tak včera jsem si dělala těhotensky test a vyšel pozitivní jak říká můj manžel jsem těhotná na dvě čárky huráááá

anonym24
22. črc 2017

Ahoj chtěla bych se zeptat. Ve čtvrtek jsem měla dostat MS ale nic. S přítelem máme chráněný styk, kondom nepraskl a ani se neudělal. Prsa mě bolí a cítím trochu tlak v podbrisku. Také mám sucho,,tam dole". Co myslíte, že to je.? Předem děkuji.

bledule24
22. črc 2017

Můžeš mít jen nějaké spozdění způsobené nastydnutím dej tomu pár dní a když né zajdi k doktorovi

anonym24
22. črc 2017

@bledule24 těhotenství to ale být nemůže ne ? Když máme s přítelem styk vždy chráněny a nikdy se do mě neudělal.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru